Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Svatební účesy > Články > Svatba jako událost krásy

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Svatba jako událost krásy

K dokonalému a perfektnímu vzhledu nevěsty nestačí jen krásné šaty, květiny, romantická lokalita či netradiční menu. Sladíte-li vaše charisma a styl s perfektním makeupem a dokonalým slavnostním účesem – nespustí z vás svatebčané oči. Pojďme a nakoukněme do zákulisí této události krásy!

 

...Ze zkušeností posledních deseti let mohu potvrdit, že svatba je nejkrásnější událostí v životě  ženy a být v tento den nejkrásnější je snem každé nevěsty. Není nic jednoduššího, než se svěřit do rukou odborníka a vězte, sen se stane skutečností. Pro nevěstu je nejlepší najít si vizážistku, která se postará o účes a zároveň líčení. Berme v potaz výhody této osoby 2v1! Snazší komunikace, kompatibilní celek image, spolehlivost, a především úspora peněz.

S vizážistkou si domluvte konzultaci a termín zkoušky. Sdělte jí všechny potřebné informace: kde a kdy se svatba bude konat, jak si představujete průběh vašeho dne D a v čem byste se cítila nejlépe. Konzultace slouží k tomu, aby vizážistka lépe pochopila vaši osobnost a představy. Zkouška je součástí osobního pohovoru v kadeřnickém salonu. Po dohodě je možný servis u vás doma nebo na místě určení. Zkouší se vybraný účes a následuje líčení.

 

...Nespěchejte, vyberte nejlepší možnou variantu a nezapomínejte, že se chcete cítit skvěle! To znamená přirozeně, pohodlně a krásně....

 

I když nejste v běžném životě zvyklá na okázalosti, svatební den je vyjímečný. Popusťte uzdu zdrženlivosti, vždyť v tento den se zraky všech budou upínat k vám. Proto si můžete dovolit ozdobit účes a zvýraznit makeup. Nezapomeňte, že budete také na mušce fotografů a kameramanů. Víte proč jsou zpěvačky, modelky nebo moderátorky v televizi tak silně nalíčené? Vědí, že by jinak vypadaly neprofesionálně a nevýrazně.

 

...Bez stylingu vlasů a fixace makeupu se prostě neobejdete!...

 

Volba svatebního účesu není jednoduchou záležitostí. Kromě tvaru obličeje, délky, hustoty a barvy vlasů je důležité přihlédnout k výběru šatů a kytice. Volba doplňků, jako jsou závoj, ozdoby a květiny do vlasů, je velkým tématem zkoušky. Možností je nepřeberně. Od korunek, perel, kamínků či živých květin až po jakékoliv materiály - co trh nabízí.

Totéž platí i pro dokonalý makeup. Důležitá je fixace a korekce obličeje, což je -laicky řečeno- celkové sjednocení pleti. Výběr barev a styl líčení ovlivňuje typ a přání nevěsty, důležité je přihlédnout i k vybrané svatební kytici a šatům. Můžete současně poznat svou barvovou typologii, seznámit se s její škálou a použitím barev i v běžném životě. Výhodou je především snadnější orientace v tom, co nabízí trh a to nejen v líčení, ale i v oblečení, volbě barvy vlasů a dalších doplňků.

 

...Na zkoušce se vždy vyfoťte, možná dodatečně zjistíte, že výsledek není tak hezký jako v zrcadle....

 

Nezapomeňte, že vaše svatební fotky budete dlouho ukazovat! Nechte si poradit od profesionální vizážistky.

Určitě už máte nyní na základě konzultace s vizážistkou o svém vzhledu jasnou představu a těšíte se, jak budete krásná. Vzpomeňte si také na své kamarádky, svědkyně i maminky, družičky či další svatebčanky. Je pravděpodobné, že jim návštěva vizážistky prospěje i udělá radost...a vaše svatební fotografie budou ještě hezčí :-).

 

...Buďte krásné, elegantní a dokonalé! Nejen na své svatbě, ale i poté a po celou dobu, vždyť už od dob starého Říma se ženy rády krášlí, zdobí a stávají neodolatelnými - ponejvíce pro své muže....

 

 

Autor: Štěpánka Adámková, ADAM´S BEAUTY
07.02.2011

...


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 7854×

Diskuse

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 1 příspěvků. Stránka 1 z 1.

Odpovědět

Džaky

24.11.2015, 18:56

Svatební účes

Dobrý den, ráda bych dopručila milou kadeřnici v salonu na Smíchově. Učesala mi nádherný účes:) Učesala hezky i moji svědkyni. Doporučuji.

Odpovědět

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 1 příspěvků. Stránka 1 z 1.