Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Solária, samoopalování > Články > Jak se připravit na opalování nástřikem?

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Jak se připravit na opalování nástřikem?

Zaujala Vás metoda opalování pomocí nástřiku? Chystáte se na první nástřik a nevíte, jak se na to připravit? V článku najdete všechny potřebné instrukce a doporučení.

 

  • Den před nástřikem si prosím udělejte peeling celého těla i obličeje, můžete nanést tělové mléko, ale ráno v den nástřiku nebo nejlépe než půjdete na nástřik si ještě prosím dejte sprchu s mýdlem, aby pokožka nezůstala mastná. Peeling spolu se sprchou a mýdlem si také můžete udělat těsně než půjdete na nástřik. Nedoporučujeme přípravky firmy Dove, peeling a mýdla, které obsahují olejovou přísadu. Místo peelingu je také možno použít masážní žínku/lufu.

 

  • V den nástřiku prosím nenanášejte žádný krém. Před nástřikem byste neměla mít na těle prostředek proti poceni, parfém a nejlépe ani make up na obličeji. Není problém se u nás odlíčit. Vemte si prosím tmavé spodní prádlo nejlépe černé a pokud možno kalhotky tanga. Je také lepší si vzít volné tmavé oblečení. Nejsou vhodné punčochy.

 

Ještě bych dodala, že po nástřiku je dobré se 6-8h nesprchovat, nekoupat, nejít do posilovny, sauny nebo na masáž a nenanášet krémy.

V případě že byste trpěla nějakou alergií, cukrovkou nebo byla těhotná doporučujeme se poradit s Vaším lékařem, zda můžete využít samoopalovací nástřik.

 

AUTOR: Jana Samková

www.provocative-beauty.com

 

gallery item youtube


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 4125×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...