Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Manikúra, pedikúra > Články > P-Shine: přirozená krása

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

P-Shine: přirozená krása

Tvář se k lepšímu mění jen těžko. S vlasy jdou zázraky, chce to však odborníka. Krásné a zdravé nehty však může mít každý. Stačí k tomu trochu trpělivosti a manikúra P-Shine.

 

Jde o čistě přírodní techniku úpravy nehtů, jejímiž složkami jsou včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka, jemné parafíny, glycerin, bentonit, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamin B5.

 

Dar ze země vycházejícího slunce

Princip leštění nehtů pochází – jako spousta šikovných vynálezů – z Japonska. Císařské gejši se už před staletími pyšnily krásnými, lesklými nehty a nepotřebovaly k tomu žádný bezbarvý lak. Stačilo použít tradiční postup, nanést přípravky ve odpovídajícím pořadí a správným způsobem. Název P-Shine vznikl však až v roce 1958 podle stejnojmenné tokijské společnosti, která začala vyrábět produkty pro tuto metodu ve velkém a distribuovat je i do zahraničí.

 

a

 

P-Shine si rázem získal značnou oblibu v Evropě i USA. Nejenže vypadá stejně efektně jako lak, navíc jde o čistě přírodní manikúru, která podporuje prokrvení a růst nehtů, dodává jim vitaminy, zpevňuje je a zároveň chrání před nepříznivými vlivy. Technika se hodí pro roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty, není však vhodná pro nehty tenké nebo zničené. Zato ji mohou se ctí využívat i muži, protože je jednoduchá, přirozená a účelná.

Jak postupovat

 • Začněte umytím rukou mýdlem a teplou vodou kvůli dezinfekci. Následuje klasická manikúra, při níž upravíte délku a tvar nehtu a ošetříte okolní kůžičku.
 • Teprve teď nastupuje P-Shine. Povrch upravených a očištěných nehtů nejdříve srovnáte měkkým papírovým pilníčkem. Drsnější zelenou stranu použijete na nehty výrazně rýhované a na doupravení tvaru. Hladká růžová plocha pak sjednotí a odmastí nehtové destičky.
 • Nyní nanesete pomocí speciální zelené leštičky s jelenicovým povrchem pastu obsahující včelí vosk a mateří kašičku. Malé brusné částice v ní zahladí zbývající nerovnosti. Pozor, zalešťuje se pouze jedním směrem!
 • Poté následuje pudrový prášek z drcených lastur na uchování lesku, který se nanáší růžovým jelenicovým leštítkem – opět pouze jedním směrem. Když si dáte chvilku práce, vytvoří se na nehtu vysoce lesklá ochranná vrstva, která ho bude zároveň vyživovat a chránit.
 • Jako poslední krok naneseme výživný olej na kůžičku v okolí nehtového lůžka.

Celá procedura zabere přibližně půl hodiny a její výsledek vás mile překvapí. Rozdíl je viditelný na první pohled. Po dvou dnech od úpravy se nehty mohou i lakovat a odlakovávat, ale je to v podstatě škoda. Stačí P-Shine jednou týdně oživit pudrem za pomoci růžové leštičky a jednou za dva až tři týdny zaleštit zelenou leštičkou vosk.

 

Zdroj: Žena.cz


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 4356×

Diskuse

 • <<
 • 1
 • >>
 • Nalezeno 2 příspěvků. Stránka 1 z 1.

Odpovědět

Lucka76

01.07.2010, 22:27

PEDIKÚRA PRAHA 9 - PROSEK

Nabízím pedikúru v kosmetickém salonu v Praze 9 na Proseku nebo po dohodě přímo u vás doma (v lokalitě Praha a Praha východ). Toto ošetření obsahuje: uvolňující lázeň nohou v masážní vaničce s přídavkem změkčující a vonné soli, ošetření nehtů, odstranění zrohovatělé kůže a otlaků skalpelem, zjemnění pokožky ovocným nebo krystalickým peelingem, aplikaci výživného krému nebo chladivého gelu na nohy a úprava nehtů a okolí. Nabízím též doplňkové služby jako je P-shine a Francouzské lakování. Kontakt: Lucie Vohnoutová, mobil: 602 644 715

Džaky

26.06.2016, 17:18

Spokojená nevěsta se službami v salonu :)

Děkuji salónu na Smíchově za perfektní svatební manikúru i pedikúru. Profesionálka Štěpánka si mě na saloně přímo hýčkala:) Jsem spokojemou zákaznicí a ráda přijdu zas.

Odpovědět

 • <<
 • 1
 • >>
 • Nalezeno 2 příspěvků. Stránka 1 z 1.