Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Relaxace a masáže > Články > Relaxace vhodné pro budoucí nevěsty a čerstvé novomanžele

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Relaxace vhodné pro budoucí nevěsty a čerstvé novomanžele

Máte krátce před svatbou a potřebujete rychle načerpat síly? Nebo si jako čerství novomanželé potřebujete odpočinout od předešlého svatebního stresu?

 

Na rady a doporučení, jaká masáž je pro Vás v tuto chvíli nejvhodnější, jsme se zeptali přímo ve wellness centru hotelu AQUAPALACE Praha.

PRO PŘEDSVATEBNÍ RELAXACI BYCHOM DOPORUČILI:

 

Tibetskou medovou masáž

Medová masáž je stará a osvědčená léčitelská metoda, která využívá výborných léčivých účinků medu a zdraví prospěšných látek, které med obsahuje. Pomocí tzv. pumpovacích pohybů rukou jsou při masáži medem vysávány staré usazeniny a jedy až z hlouby tělesných tkání. Přes důležité reflexní  zóny zad stimuluje činnost orgánů těla.
Medová masáž silně oživuje celý organismus. Odstrańuje usazeniny, které tělo nahromadilo ve svých tkáních. Vylučují se v podobě gumovitých výměšků na problémových místech zad. Medová hmota obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu. Je proto vhodná zvláště při velkém počtu typických civilizačních chorob, které souvisejí s usazováním jedů a škodlivin
. 

 

Čokoládovou masáž 

Čokoláda obsahuje mnoho prvků užitečných pro lidský organismus. Je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, získání dobré nálady, odplavení toxických látek (kakao zabrańuje pronikání volných radikálů) či uvolnění ztuhlých svalů. Theobromin obsažený v kakau působí na cévní zakončení v kůži a podporuje tak látkovou výměnu podobně jako kofein.
Díky čokoládové masáži či zábalu tělo přes pokožku vstřebává vitaminy, amikyseliny, minerály, antioxidanty. Masáž má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek. Obnovuje, vyživuje a zvlhčuje pokožku, podporuje tvorbu hormonů radosti (endorfinu a serotoninu), jinými slovy, je výjimečným prostředkem v boji proti následkům stresu a depresi. Během několika minut se vaše pleť zbavuje vrásek, šupin a seschlé kůže. Čokoláda vrátí kůži pružnost a pomáhá redukovat strie. 

 

Harmonizující tělový zábal

 Celková hloubková relaxace navozuje současně relaxaci těla a duše. Doteky uvolňují napětí působením na nervová zakončení a pomáhají uvolnit svaly. Relaxační olej z pačuli a vanilky relaxuje a vyživuje, uvolňuje tělo a mysl. Zklidňuje smysly – mysl je opět vyrovnaná. Balzám s extraktem polodrahokamu Rodochrozitu zmírňuje napětí těla a mysli, efektivně působí proti stresu, přináší relaxaci a pocit pohody. Růžový minerální jíl stimuluje krevní oběh, dodává tělu minerály, zklidńuje a zvláčňuje pokožku. Relaxační tělová masáž uvolňuje svaly a navozuje příjemný prožitek.


PRO ČERSTVÉ NOVOMANŽELE BYCHOM DOPORUČILI:

 

Partnerskou proceduru Hammam

Což je orientální turecká lázeň spojená s prohřátím těla na speciálním mramorovém kameni. Po dokonalém prohřátí a uvolnění ztuhlých svalů na vyhřívaném mramorovém kameni hammam následuje peeling speciální žínkou pro dokonalé odstranění staré kůže. Poté je aplikována pěnová mýdlová masáž pro závěrečné uvolnění a relaxaci.
Exotická vůně mýdlové pěny potěší smysly a vysoká vzdušná vlhkost během celé procedury poskytne skutečné uvolnění a zklidnění všem částem unaveného těla.
Partnerská procedura je bez obsluhy. Proceduru Hammam tak budete moci absolvovat v rukou vámi vybraného doprovodu.  

 

Pronájem privátního spa 

Pronajměte si malé privátní spa pro dvě osoby. K dispozici Vám bude whirpool, finská sauna, sprcha, relaxační lůžka, mísa čerstvého ovoce a láhve sektu. Také ručníky, osušky a župany jsou k dispozici zdarma.

AUTOR: Hana Voborníková

.

www.aquapalace.cz

 

gallery

 


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 3653×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...