Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Relaxace a masáže > Články > Svatební relaxace v hotelu The Augustine

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Svatební relaxace v hotelu The Augustine

Hotel The Augustine poskytuje svatebčanům unikátní svatební prožitek včetně ubytování, obřadu v klášteře Sv. Tomáše a vynikající kuchyně našeho šéfkuchaře Richarda Fuchse.

 

 The Augustine Spa nabízí holistický přístup k člověku proto i terapeuti mají stejný přístup ke klientovi. Vysoce kvalitní produkty, které používáme jsou 100% bio a jedná se o produkty německé značky Anika Organic Luxury a ručně vyráběné produkty anglické značky ila.

 

Nevěsty i ženiši,  stejně tak i družičky, si mohou před svatbou vybrat z následujících svatebních balíčků:

 

BUĎTE NEVĚSTOU

3 procedury 11200 Kč

Připravte se od hlavy až k patě na váš svatební den ve třech luxusních tělo hýčkajících schůzkách s našimi experty na krásu. Začněte individuálně přizpůsobeným ošetřením pleti trvajícím 90 minut, po kterém budete odcházet se zářící, jasnou platí a perfektně upraveným obočím. Vystavte na odiv své „svatebně“ upravené nehty po 60 minutách luxusní manikúry. Radujte se z hladké pokožky získané při příjemné 30-ti minutové exfoliaci celého těla. Ve váš svatební den vás proměníme v okouzlující nevěstu, s profesionálním líčením a účesem.

Nevěsty si mouhou vybrat pouze samostatné ošetření, pak doporučujeme  „Ošetření obličeje s luxusní bio značkou Anika“.  Ošetření trvá 90min, začíná koupelí nohou, pokračuje 20minutovou masáží zad  a je zakončeno ošetřením obličeje. Výsledkem je krásná, čistá a zářící pleť po několik dní.

 

TAKÉ DRUŽIČKY

jedna družička 5000 Kč

Ideální dárek – dopřejte vašim družičkám 60 minut luxusní manikúry, profesionální líčení a úpravu účesu. Vychutnejte si láhev šampaňského servírovaného zdarma při společné přípravě na tento výjimečný den. Na procedury si prosím vyhraďte 3 hodiny.

 

ŽENICH DELUXE

180 minut 5600 Kč

Nechte se rozmazlit 60-ti minutovým ošetřením obličeje vytvořeným speciálně na míru pro mužskou pleť, po kterém následuje klasická manikúra. Zakončete tuto proceduru šedesáti minutami masáže celého těla, po níž budete odcházet osvěženi a perfektně upraveni.

 

VYZKOUŠEJTE PROCEDURU, KTERÁ SPOJÍ VAŠE SRDCE

Po svatbě doporučujeme vyzkoušet naše unikátní procedury a masáže se značkou ila.

Značka ila vyznává principy čistoty, energie a rovnováhy a stejným způsobem by měla nevěsta a ženich vstoupit do svazku manželského. Tato značka zastává holistický pohled na krásu – počínaje zlepšením zdraví a vitality pokožky až po vytvoření vnitřní vyrovnanosti. Inspirována tradicemi ajurvédy používá značka ila pouze ty nejlepší přírodní ingredience, které jsou vypěstované v souladu s přírodou a jsou ručně připravované v prostředí klidu a čistoty anglického venkova.

Před samotnou procedurou doporučujeme exfoliacitěla pro hlubší prožitek, lepší účinek oleje a samotnou přípravu těla na masáž. ila má pro exfoliaci těla na výběr ze dvou produktů:

 

PROŽITEK BLAHA nebo ENERGIE& DETOXIKACE                                      

30 minut 1200 Kč

Tato exfoliace využívá solné krystaly z Himálaje, které umožňují hloubkovou exfoliaci, odstraňují toxiny a celulitidu. Vysoký obsah minerálů čistí tělo a naplňuje je pozitivní energií, zatímco esenciální oleje okouzlí vaše smysly. Doporučujeme použít jako úvodní ošetření, které pomůže při čištění a prohloubí váš prožitek ze spa, aby vaše pokožka byla hebká a vláčná.  

 

OŠETŘENÍ PRO DVA - PROPOJENÍ ČAKER DUŠEVNÍ POHODY

60 minut 6000 Kč

Tato procedura využívá nejvzácnější oleje z růží, pomerančových květů a jasmínu pro stimulaci toku lásky a k dosažení stavu úplné blaženosti. Sdílejte tento duchovní zážitekaromaterapeutické masáže, která uvádí do rovnováhy mysl, tělo a ducha, v naší místnosti pro dva.

AUTOR: Dita Coufalová

The Augustine Spa


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 3147×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...