Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Svatební dary a blahopřání > Články > Nejlepší svatební dar? Zdravý a kvalitní spánek!

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Nejlepší svatební dar? Zdravý a kvalitní spánek!

Druhá sada nerezového nádobí? Třetí kávovar? Další příbory? Vyhněte se rozpačitým pohledům při otvírání svatebních darů! Při sestavování seznamu darů, které byste si přáli, nezapomeňte na místo, kde budete trávit celé noci, postel.

Přesněji řečeno, kvalitní matrace, která vám zajistí „nejen" kvalitní a zdravý spánek...

gallery item foto


Každý už jistě někdy vstal „levou nohou“, a proto byl celý den nepříjemný a podrážděný. Za špatný spánek a bolest zad může z velké části podcenění výběru správné matrace. Pokud dostanete jako svatební dar poukázku na výběr italských matrací nejvyšší kvality Magniflex, je možné, že si díky nim prodloužíte sladký čas líbánek. S matracemi Magniflex se totiž budete probouzet čilí, odpočatí, v dobré náladě a bez bolesti zad!

 

Nejvíce času stráví novomanželé v posteli. A to nejen o svatební noci. Ročně prospíme až tři tisíce hodin, což je zhruba jedna třetina života strávená v posteli. Během spánku naše tělo čerpá nové síly a shromažďuje energii na další den. Většina lidí věnuje výběru matrace poměrně málo pozornosti, a přitom právě ona má stěžejní vliv na to, jak hluboký bude náš spánek a nakolik se budeme cítit po probuzení odpočinutí.

 

Jak na výběr správné matrace?

Při výběru matrace bychom měli být skutečně obezřetní, jen vhodná matrace totiž dokonale rozloží hmotnost těla, kopíruje jeho tvar, poskytne páteři dostatečnou oporu a zádovým svalům a kloubům uvolnění. Správnou volbou pro náš kvalitní odpočinek jsou polyuretanové a viskoelastické pěny, které doporučují i odborníci z řad lékařů zabývajících se kvalitou spánku. Stejné materiály využívá i italská společnost Magniflex, která je lídrem v oblasti produktů pro zdravý spánek již 50 let. Nabízí ideální řešení pro každého zákazníka bez ohledu na věk, navíc používá čistě ekologické materiály, které chrání a respektují přírodu. Do svých patentovaných pěn Memoform, Eliosoft a Elioform zakomponovala i esence z aloe vera a sóji, které blahodárně působí na náš organismus. Matrace jsou maximálně hygienické, pohodlné, prodyšné, odolné vůči roztočům a zajišťují páteři, kloubům a svalům ideální ortopedickou i anatomickou oporu během noci.

 

Pohodlí, na kterém se shodnou oba

Často se stává, že partneři, vybírající matraci, mají odlišné představy o její funkčnosti a nemohou se při výběru shodnout. Matrace Magniflex Dualcomfort Silver představuje unikátní řešení pro tento případ a přináší revoluci – volitelný komfort. Jádra matrace obsahují vrstvu studené pěny Elioform®, která je pokryta z každé strany různě vysokými vrstvami patentované paměťové pěny Memoform®. Vy i váš parter si můžete libovolně a nezávisle na sobě zvolit svoji tuhost matrace. Díky jedinečným schopnostem paměťové pěny si během spánku ani nevšimnete, že se váš partner otáčí. Díky snímatelnému potahu, který je možné prát, si mohou partneři nezávisle na sobě zvolit svoji stranu a tuhost, a přitom stále využívat jedno „letiště“. Potah matrace je utkán z antibakteriálních stříbrných vláken proplétaných na zimní straně hřejivým kašmírem a na letní chladivým hedvábím.

 

gallery item foto

Matrace Magniflex Dualcomfort Silver

 

Matrace jako svatební dar

Pokud si budete přát jako svatební dar matraci, zvolte raději formu dárkového poukazu. Je velmi důležité, abyste si matraci vyzkoušeli sami, každému totiž vyhovuje něco jiného. Poukaz lze snadno zakoupit ve specializovaných prodejnách nebo showroomech, kde pak budete mít možnost si výrobky vyzkoušet. Nejširší výběr italských matrací nejvyšší kvality najdete v showroomu Magniflex v pražském Karlíně na adrese Šaldova 1.

 

gallery item foto

Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha 8

 

...Myslete na své zdraví a manželské štěstí a na matraci rozhodně nešetřete.

Je to investice dlouhodobá, která se nepochybně vyplatí!...

 

Autor: www.magniflex.cz
22.04. 2011


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 4255×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...