Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Svatební dary a blahopřání > Články > Jaké svatební dary kupujete Vy?

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Jaké svatební dary kupujete Vy?

Hledáte ten správný svatební dar a nechcete novomanželům věnovat již pátou sadu hrnců? Darujte jim zlato!

 

Zlaty dul

 

Období svateb je v plném proudu a pravděpodobně i Vy hledáte ideální dárek pro novomanžele. Humorných historek o sadách hrnců a všelijaké výbavě, která se sejde ve vícero provedeních jste už určitě slyšeli (a možná i sami zažili) dostatek. 

 

Co kdybyste ale měli možnost vybrat svatební dar, který bude originální, luxusní a udělá velký dojem? Navíc bude také praktickou investicí do budoucnosti nového manželského páru? Dárek, na který nezapomenou ani obdarovaní, ani ostatní svatebčané?

 

Investiční zlato v podobě zlatých svitků či mincí je právě takovým dech beroucím dárkem. Má mnoho výhod. Je dostupný každému a je jen na vás, kolik do svatebního daru hodláte investovat. Zlato s věkem neztrácí svou hodnotu - naopak. Jedná se o praktický dar, dlouhodobou investici, která se sama zhodnocuje a obdarovanému v budoucnu vydělá peníze. Do zlata začíná investovat čím dál více lidí, kteří se obávají budoucnosti naší měny. V dlouhodobém horizontu je investice do zlata mnohem výhodnější, než jakékoliv jiné spoření. Nepodléhá dani z příjmů, neplatí na něj inflace, ani jakákoliv devalvace měny. 

Zlaty dul 2Společnost GOLDUM nabízí na svých internetových stránkách zlaty-dul.eu dostatečné množství zlatých slitků a mincí, ze kterých lze vybrat dle finanční náročnosti. Zkuste vynechat praktické dary do domácnosti a ukažte, že Vám záleží na budoucnosti Vašich blízkých či přátel. Uděláte velký dojem. 

 

Zlaty dul 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor článku: Lucie Novotná  www.zlaty-dul.eu


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 4661×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...