Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Děti na svatbě > Články > Na co nezapomenout, když očekáváte DĚTI NA SVATBĚ?

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Na co nezapomenout, když očekáváte DĚTI NA SVATBĚ?

Chystáte svatbu a nevíte jak zabavit dětské hosty? Náš článek Vám v této otázce zaručeně pomůže.

Andělin1.

 

 

Jsme přesvědčeni, že děti na svatbu patří. A tedy že Vy z jejich přítomnosti nemusíte mít obavy, ani rodiče přesvědčovat, aby své ratolesti svěřili babičkám či zabezpečili hlídání jiným způsobem. Připravili jsme pro Vás pár tipů, které je dobré promyslet v rámci svatebních příprav, aby jejich přítomnost mohla být součástí svatebního veselí a spokojeni jste byli všichni :o)

 

 

Andelin2* Předem je dobré zvážit svěření péče o děti v průběhu svatby a svatebních oslav profesionálům. Ideálním řešením péče o děti na svatbě je realizace dětského koutku spojeného s výtvarnou dílnou, kde si děti mohou hrát, vyrábět, tvořit a zabaví se zatímco se jejich rodiče věnují svatebním oslavám. Jedná se o službu finančně dostupnou, variabilní dle počtu a věkového rozpětí dětí i finančních možností samotných snoubenců.

 

* Pokud se rozhodnete zajistit dětem Vašich svatebních hostů zábavu sami, je dobré připravit malým gratulantům balíček s překvapením, jež bude obsahovat malou hračku, omalovánky, pastelky a bublifuk. Můžete si být prakticky jisti, že děti nadchnete.

 

* Při výběru restaurace / místa oslavy je dobré zvolit místo, kde je k dispozici patřičně vybavený dětský koutek a restaurant, jež disponuje dostatečným počtem dětského nábytku (jídelních židliček).

 

* Při přípravě  zasedacího pořádku u svatebního stolu je vhodné, aby rodiče, jež přijedou na svatbu s dětmi, byli v ideálním případě při sobě a děti spolu mohly komunikovat. Zároveň je praktické, aby jejich místa byla v dobrém dosahu toalet. Pokud to věk dětí a možnosti restaurace dovolují, mohou mít vlastní separátní stůl pro sebe.

 

* Sváteční menu pro děti by mělo odpovídat jejich věku, doporučujeme tedy poradit se přímo s restaurací a pro malé hosty připravit menu vlastní (např. krůtí řízečky s bramborovou kaší). 

 

* Je pravděpodobné, že rodiny s dětmi nebudou moci na svatební party zůstat příliš dlouho. Je proto lepší večerní oslavu zahájit o něco dříve, abyste si ji všichni náležitě užili.

 

* Váš DJ na svatební party může do svého playlistu  zařadit několik krátkých bloků dětských písniček a děti zapojit do tance.

 

Víme, že přítomnost dětí na svatbě je svým způsobem „náročnější“ pro všechny zúčastněné. Na druhou stranu jsou však její nedílnou součástí, jsou zdrojem báječných zážitků a jsou-li i ony Vašimi blízkými, budou nadšené, když si budou moci Váš velký den užít s Vámi, ač po svém. Tedy si ji společně užijte, budete mít jistě spoustu nezapomenutelných vzpomínek, fotografií na památku a bude-li o děti dobře postaráno, oslavy si maximálně užijí i jejich rodiče. Vaše svatba bude jedinečná!

 

Autor pro Svatby.cz  Kateřina Říhová , www.andelin.eu

Vedoucí projektu Andělín

Praha

Více článků najdete na téma Děti na svatbě


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 7382×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...