Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Děti na svatbě > Články > Jazyková školka - to pravé pro Vaše dítě

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Jazyková školka - to pravé pro Vaše dítě

Maxíkova jazyková školka a jesle – ta správná volba pro Vaše dítě!

Hledáte školku nebo jesle, které Vám zaručí jistotu a klid a poskytnou více než jen „hlídaní“ Vašeho dítěte? Chcete usnadnit svým dětem cestu v budoucím životě a přitom je neomezovat v dětské zábavě? Maxíkova školka Vám dává příležitost Vaše sny naplnit.

Maxíkova jazyková školka intenzivně spolupracuje s předními institucemi v oboru předškolní výchovy a vzdělávání v ČR pro děti s nadprůměrnou inteligencí. Vaše dítě tak získává jedinečnou příležitost rozvíjet své schopnosti, což mu běžná školka ani jesle neumožňují. Partnerství s Centrum Nadání, o.s., a Dětskou Mensou ČR je pro Vás zárukou, že dítě dáváte do správných rukou.

Maxíkova mateřská školka, která v současné době mj. funguje na pražském Strahově, nedaleko Václavského náměstí a v dalších lokalitách, působí na trhu předškolní výchovy a vzdělávání již od r. 2008/2009.

Individuální přístup k dětem, pestrá škála aktivit, ale i nízký počet dětí na učitele, rodilí mluvčí, kvalitní strava a flexibilní otevírací doba (až nonstop) úspěšně doplňuje rodinnou výchovu, usnadňuje dítěti jeho další životní cestu, rozvíjí jeho osobnost a podporuje jeho rozvoj a jeho chápání okolního světa.

Maxíkova jazyková školka a jesle – ta správná volba pro Vaše dítě!

Více informací o Maxíkově jazykové školce získáte na http://www.jazykova-skolka.cz/  nebo na infolince 776 33 99 33.


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 2203×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...