Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Děti na svatbě > Články > Péče o děti na svatbě. Vysoké náklady navíc???

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Péče o děti na svatbě. Vysoké náklady navíc???

Rozhodně je dobré nepodcenit smysl zajištění zábavy pro děti na svatbě.

 

Andělín

 

Víme, že ne v každé restauraci nejsou možnosti salonku či dostatečného volného prostoru pro realizaci dětského koutku tak, jak jej připravujeme nejraději: Jako dětský pokojík pro naše vlastní děti. Také víme, že ne každá svatba má takový rozpočet, že si může realizaci takového dětského koutku dovolit. Připravili jsme proto několik základních alternativ péče o děti na svatbě tak, abyste poznali, že i ve Vašem svatebním rozpočtu si najde své místo. I přesto, že jsme se snažili naši nabídku generalizovat, veškeré služby tohoto typu jsou variabilní, kombinovatelné a vždy připraveny na míru konkrétního klienta:

 

 

Výtvarná dílna

-          postačí nám jen stoly a židle podle počtu dětí, pro které bude připravena. Zajistíme materiály na tvoření a přineseme nápady a tipy na vyrábění. Můžeme kreslit, vybarvovat, stříhat a lepit koláže, zdobit přání novomanželům barevnými tiskátky, vyrábět zvířátka z papíru, modelovat roztodivné tvary z modelíny či keramické hmoty, vyrábět lampionky či závěsné ozdoby. Fantazii se meze nekladou a děti odchází nadšené, jelikož si své výrobky odnášejí domů. Je vděčným doplňkem každé alternativy dětského koutku.

 

 

Andělín 2

 

 

Malý dětský koutek

-          přivezeme pro děti koberec na hraní, vláčky s dřevěnými kolejničkami a stavebnice. Můžeme přivézt také knížky, v níž si budeme s dětmi číst, pro mladší čtenáře pak obrázková leporela, která si mohou prohlížet s našimi pečovatelkami, nebo se svou maminkou. Jedná se o základní připravené prostředí pro malé hosty. Malý dětský koutek je realizovatelný obvykle přímo v místnosti, v níž probíhá sváteční oběd a je plně přizpůsobitelný nejmenším hostům svatbu (<2 roky).

 

 

Externí dětský koutek

-          pokud jste Vaši svatbu pojali jako party v přírodě, budete se pohybovat především venku, můžeme pro děti připravit aktivity a hry externí. Postavíme si opičí dráhu, můžeme hrát klasické venkovní hry, trefovat se míčky na vzdálený cíl, kreslit křídami, nebo uspořádat dětský turnaj v líném tenise. Externí dětský koutek je dobré kombinovat s vnitřní výtvarnou dílnou, která vytvoří zázemí pro tzv. mokrou variantu pro případ, že nebudou z důvodu nepříznivého počasí venkovní aktivity realizovatelné.

 

 

Plnohodnotný dětský koutek

-          nabízí nejrůznější aktivity pro děti napříč jejich věkovým spektrem. Vybavení je vždy přizpůsobeno věkové skupině dětí, ale jsme schopni jej připravit tak, aby byl atraktivní pro všechny děti minimálně 0 – 10 let. Dětem nabídneme prostor pro hru i odpočinek – prolézací stany i matrace s dekami a polštářky. Mohou si s námi číst, prohlížet časopisy nebo knížky, stavíme puzzle, hrajeme společenské hry a nebo si jen tak povídáme. Koutek nabízí obvykle dostatek prostoru pro hru individuální i skupinovou a jeho součástí je automaticky též výtvarná dílna, odkud si děti odnesou i vlastnoručně vyrobený suvenýr. Plnohodnotný koutek je prostorově náročnější, je tedy vhodné jej realizovat v samostatném salonku jež přiléhá k restauraci, kde probíhají oslavy, nebo prostoru podobném.

 

 

Jsme připraveni vytvořit konkrétní individuální nabídku realizace služby péče o děti přímo na Vaši svatbu. Připravíme nabídku takovou, aby odpovídala Vašim finančním možnostem i potřebám malých hostů Vaší svatby. Proto budeme rádi, pokud nás kontaktujete, rádi Vám při nezávazné osobní schůzce povíme více.

 

Autor pro Svatby.cz  Kateřina Říhová , www.andelin.eu

Vedoucí projektu Andělín

Praha

Více článků najdete na téma Děti na svatbě

 

 


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 4507×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...