Nacházíte se zde: Úvod > Před svatbou > Loučení se svobodou > Články > Mcelská dámská jízda

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Mcelská dámská jízda

Den svatební bývá dnem D, avšak dlouhé přípravy, zkoušení a chystání často vyčerpají i šťastné nevěsty plné energie. Aby nakonec nebyl ten nejkrásnější den dnem na konci uspěchaného maratonu, nabízíme vám malé zastavení v jiném světě.

gallery item foto

 

Srdečně zveme dámy, které plánují originálně oslavit rozlučku se svobodou a odreagovat se od shonu a příprav svatebního dne.

 

V lázních Mcely Spa si budoucí nevěsty odpočinou při Růžovosolném peelingu, který prozáří a provoní jejich pokožku na celý den. Následná Mcelská aromaterapeutická masáž s  jedinečnými balzámovými oleji s výtažky z místních léčivých bylin a esenciálními oleji z kolekce Mcely Bouquet zanechá pokožku vyživenou a vyhlazenou. Příjemné chvilky zajistí relaxace ve venkovní vířivce se sklenkou šampaňského, pobyt v blahodárné sauně či bylinné parní lázni.

 

Gastronomické zážitky v podobě  3-chodového menu či tradiční čajový dýchánek Princezny Almérie si dámy vychutnají v restauraci Piano Nobile, která v současné době patří mezi deset nejlepších českých restaurací podle Maurerova výběru Grand Restaurant Guide 2011.

 

Pro umocnění celkového zážitku doporučujeme přenocovat v jednom z našich pokojů či apartmá. Společně se svými kamarádkami si tak užijete nezapomenutelnou dámskou jízdu.

gallery

 

Chateau Mcely, člen řetězce Small Luxury Hotels of the World, je původní sídlo šlechtického rodu Thurn-Taxisů. Zámek se nachází uprostřed Svatojiřského lesa ve Středních Čechách, v okrese Nymburk, 55 km od centra Prahy ve směru na Mladou Boleslav.  

 

Svým hostům nabízí ubytování ve 23 originálních pokojích a apartmá, elegantní zámecké sály, vyhlášenou restauraci Piano Nobile s venkovním patiem, vinný sklep Alchymista ze 17. století, léčivé a relaxační lázně Mcely Spa, knihovnu ve věži zámku, střešní observatoř a udržovaný anglický park s přírodním koupacím jezírkem s písečnou pláží, multifunkčním sportovním hřištěm, dětským hřištěm a bylinkovou zahrádkou.

 

Hosté si mohou užít lázeňské pobyty, romantické víkendy, významné rodinné oslavy a výročí, svatby, konference, či samotné obědy, večeře, letní pikniky a čajové dýchánky dle staré aristokratické tradice.

 

Autor: Karla Zimová, www.chateaumcely.com
1.7.2011


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 4935×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...