Nacházíte se zde: Úvod > Svatba jinak > Svatby v zahraničí > Články > Romantická svatba v Benátkách

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Romantická svatba v Benátkách

Stále váháte, jak a kde strávit svůj svatební den? Láká Vás netradiční a zároveň romantická svatba? Zkuste si užít svůj velký den v Benátkách a rozhodně nebudete litovat.

V níže uvedeném článku se můžete inspirovat zkušenostmi páru, který si již svůj velký den takto překrásným a nezapomenutelným způsobem prožil.

Chtěli jsme mít svatbu, svým způsobem jinou, než v našich podmínkách. Na místě romantickém,  které má pro většinu z nás nezapomenutelné kouzlo a ke kterému, svatební  den, určitě patří.

Pro takovou událost se bezesporu hodí Benátky se svatební síní v historickém paláci u Canale Grande s výhleden na most Rialto.  

Na rozdíl od našich zvyklostí se nám oddávající představila křestním jménem. Před započetím vlastního obřadu jsme byli seznámeni s tím, že budeme oddáni podle italských zákonů.

Celý obřad byl tlumočen velice milou tlumočnicí, která je v takovémto případě nezbytná a ochotně nápomocná v celém průběhu obřadu. Tato tlučočnice byla Češka dlouhodobě žijící v Itálii, kde pracuje pro jedinou českou svatební agenturu, která působí přímo v Benátkách ( více informací naleznete na: Svatby v Benátkách – Svatby.cz ).

Na závěr jsme dostali od Benátské radnice dárek z Muránského skla a mohli jsme se vyfotografovat na balkoně s výhledem na most Rialto.

Je příjemné mít svatební oslavu na nábřeží laguny, která může být korunována romantickou projížďkou v gondole, během které na Vás pokřikuji blahopřání nejen místní obyvatelé, ale i mnoho turistů. V tuto chvíli se stáváte středem pozornosti tohoto výjimečného starobylého  města a cítíte se jeho nedílnou součástí. To určitě potěší a možná i dojme, což jistě k tak krásné a emotivní zemi, jako je Itálie, patří.

Můžeme všem, kteří chtějí, aby se pro ně jeden z jejich nejdůležitějších dnů v životě stal také výjimečným, svatbu v Benátkách doporučit.      

EL+RN

ZDROJ: Svatby v Benátkách – Svatby.cz

..

 MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT:

...

 

Zimní svatby v Benátkách

 

...

 

Svatba v Benátkách očima nevěsty

  

 

 


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 6213×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...