Nacházíte se zde: Úvod > Svatba jinak > Svatby v zahraničí > Články > Zimní svatby v Benátkách

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Zimní svatby v Benátkách

Proč nespojit váš nejdůležitější a nejkrásnější životní krok s výletem do Benátek? Teď, v zimním období k tomu máte hned několik speciálních příležitostí – na Vánoce, na Silvestra, na sv. Valentýna nebo během karnevalu.

 

  • Svatba v Benátkách na Vánoce?

Od začátku prosince na vás vánoční atmosféra dýchne na každém kroku. Všechny hlavní uličky jsou osvětlené, na malých náměstích se konají  vánoční trhy s typickými ručně vyráběnými výrobky vysoké kvality, můžete zde ochutnat gastronomické speciality z celé Itálie a vše je doprovázeno bohatým kulturním programem.

Dokonce na ostrově Murano, ostrov benátských sklářů, se již třetím rokem organizuje akce „Skleněné vánoce”. Sklárny budou otevřené návštěvníkům, aby mohli zblízka poznat jedinečnou výrobu originálních předmětů, díky kterým se tento malý ostrov stal známým na celém světě. Výlet na Murano si můžete zpříjemnit procházkou po ostrově, kde budou v nejpůsobivějších místech vystavena umělecká díla ze skla.

Nadělte si na Vánoce dárek v podobě snubních prstýnků a přijeďte zpečetit vaši lásku do Benátek právě o Vánocích a nechte se hýčkat romantickou a neopakovatelnou vánoční atmosférou. I když počasí bude nevlídné a venku zima, teplo Vánoc bude všude kolem vás a vy se budete cítit jako doma, s vašimi nejbližšími.

gallery

 

  • Nebo svatba v Benátkách na Silvestra?

Co vy na to, probudit se na Silvestra ještě jako snoubenci a silvestrovský večer a příchod Nového roku oslavovat už jako novomanželé? Letošní Silvestr na nám sv. Marka bude ve znamení lásky a nese název „LOVE 2011“, příchod Nového roku bude uvítán dlouhým polibkem jako poselství lásky a míru.O půlnoci se záliv Sv. Marka stane jevištěm jedinečného pyrotechnického představení a na náměstí sv. Marka potom můžete oslavovat Nový rok za doprovodu hudby a tance až do pozdních ranních hodin.

Pokud nejste přiznivci bujarých oslav na náměstích, můžeme vám nabídnout i oslavu v příjemném prostředí benátské vily s bohatým programem plným hudby a zábavy.

Podívejte se ZDE pro více informací o Capodanno Love 2010!

 

  • A co říkáte na romantiku v Benátkách na Sv. Valentýna?

Benátky jsou ideálním místem, kde prožít Sv. Valentýna. Je to nejpůvabnější město na světě, díky své kouzelné architektuře honosných paláců, které lemují Canal Grande a sugestivních labyrintů malých uliček. Svými monumenty a atmosférou nabízí ten nejromantičtější scénář na světě. Proč vy byste nemohli být tím  párem, který využije této atmosféry pro vyčení  osudového „ANO” právě na sv. Valentýna ve městě lásky a zamilovaných?

 

  • Svatba na benátském karnevalu

Nezapomenutelným zážitkem jsou jistě karnevalové Benátky. Letos bude karneval probíhat v období od 26.2. do 8.3. Benátský karneval je nejslavnějším v celé Itálii  a jeho počátky spadají do 12. Století. Po několik dnů se odložily stranou jakékoli morální normy a dal se volný prostor trasgresím. Nejdůležitějším karnevalovým dnem je Masopust „il Martedì Grasso” (den největšího karnevalového veselí), který předchází Popeleční středě a tou pak začíná Postní doba.

Dalšími významnými akcemi jsou “Festa delle Marie” (přehlídka 12 benátských dívek v historických kostýmech, ze kterých se vybere jedna nejhezčí) , “Volo della Colombina o il Volo dell’ Angelo” –(známá osobnost se v převlečení za holubici nebo anděla spustí po nataženém laně z Giottovy zvonice na nám sv. Marka), “Danza delle ore” – Tanec hodin – pyrotechnická a hudební představení, živá hudba, přehlídky v kostýmech a soutěže o nejhezčí masku. Nejen  nám sv. Marka, ale i malá náměstíčka jsou po celou dobu karnevalu zaplněna žongléry, hudebníky a oslnivými barvami bohatě zdobených masek.

gallery

 

Můžeme vám zajistit půjčení tradičních benátkých kostýmů, proč se nevzít třeba jako kněžna a kníže, nebo  baron a baronka? Ale můžete mít svatbu klidně „v civilu” a atmosféru karnevalu si užít až odpoledne nebo večer “v převlečení” v některém z benátských paláců. Můžete si třeba zajít na čokoládu do historických benátských kaváren, nebo třeba do casina, abyste zde prožili atmosféru předešlých století. Nebo vám můžeme zajistit projížďku v kostýmu na gondole spojenou s večeří a tanečním večerem v Hotelu Danieli -jednom z nejznámějších hotelů v Benátkách. Kdo rád sní, nebude určitě zklamán!

 

Pokud chcete vědět více, zkontaktujte nás, rádi vám poradíme a zodpovíme na vaše dotazy.

Více informací naleznete na: Svatby v Benátkách - Svatby.cz

Autor článku: Magdalena – Svatby v Benátkách – Svatby.cz
MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT:

...

 

Romantická svatba v Benátkách

 

 

 

...

 

Svatba v Benátkách očima nevěsty

 

 
Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 4535×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...