Nacházíte se zde: Úvod > Svatba jinak > Svatby v zahraničí > Články > Scénář svatby: Andrea & Marek

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Scénář svatby: Andrea & Marek

Andrea s Markem si nejdříve naplánovali letní dovolenou ve známém letovisku Jesolo v severní Itálii a poté kontaktovali naši svatební agenturu s představou, že by chtěli slavit svoji svatbu na pláži.

 

V Itálii ovšem takto uzavřený sňatek není legálně uznávaný, dá se zorganizovat jen jako sňatek symbolický.

 

Protože se Jesolo nachází jen pár kilometrů od Benátek, navrhla jsem Andree a Markovi, že by si mohli pobyt u moře zpestřit výletem do Benátek, vzít se na benátské radnici a prožít tak jejich významný den v romantickém prostředí jedinečných Benátek.

 

Nápad se zalíbil a začali jsme organizovat svatbu. Z našich extra služeb si Andrea s Markem vybrali jen fotografa, s projížďkou gondolou si to nakonec rozmysleli, protože měli s sebou 2 malé děti, pro které už samotný výlet do Benátek byl jedním velkým zážitkem.

 

gallery

11.07.2011, Místo obřadu: Benátky Palazzo Cavalli, Místo hostiny: Ristorante Terazza Danieli

 

V den svatby přijeli Andrea s Markem a svými dvěma malými dětmi do Benátek lodí. Dali jsme si schůzku na nám sv. Marka a společně jsme šli na radnici, kde už na nás čekala moje kolegyně Mara – fotografka, se svatební kytičkou pro nevěstu a družičku. Následoval obřad, po něm přípitek před radnicí, procházka po nám. Sv. Marka a romantickými uličkami.

 

Pro svatební hostinu si Andrea s Markem vybrali Restauraci Terazza Danieli – z terasy  jednoho z nejvýznamnějších a nejluxusnějších hotelů v Benátkách, je nádherný výhled na záliv svatého Marka. Tady jsme se rozloučili a nechali čerstvý novomanželský pár užívat si atmosféry jejich významného dne na tomto jedinečném místě....

 

Recenze od nevěsty:

...Nezapomenutelný zážitek, nádherné a romantické místo, které můžete spojit s dovolenou u moře (a užít si to se vším všudy...!). K tomu všemu úžasná koordinátorka a skvělá fotografka. Nevolili bychom jinak!...

 

 

Autor: Magdaléna Linhartová – Svatby v Benátkách - Svatby.cz

gallery item foto

...


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 2746×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...