Nacházíte se zde: Úvod > Svatba jinak > Svatby v zahraničí > Články > Scénář svatby: Hanka & Marek

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Scénář svatby: Hanka & Marek

Hanka a Marek se obrátili na naši agenturu s tím, že by chtěli mít svatbu na pláži. Takový sňatek je ovšem možné zorganizovat v Itálii jen symbolicky, tzn. že by v České republice neměl právní platnost.

 

Abychom zůstali u vody, navrhli jsme ženichovi a nevěstě pro místo jejich svatby malebné městečko Torri del Benaco, které leží přímo na Gardském jezeře a kterému dominuje starověký hrad, který patřil veronským pánům. Jedna z venkovních hradních věží, odkud je nádherný výhled na jezero a na okolní hornatou krajinu, je jako stvořená k prožití takového významného okamžiku, kterým je svatba.

 

Hance a Markovi se nápad zalíbil a začali jsme organizovat svatbu. Obřad jsme naplánovaly na 10.00 hodinu, dále jsme ženichovi a nevěstě zajistily ubytování, svatební hostinu v příjemné restauraci s terasou přímo na jezeře a projížďku plachetnicí.

 

V den svatby jsme s mojí kolegyní Marou přijely za ženichem, nevěstou a jejich hosty do hotelu, který byl nedaleko hradu. Odtud jsme se všichni společně vydali příjemnou procházkou k místnímu hradu a Mara využívala všechny tyto okamžiky k focení. Před vstupem do hradu jsme ještě s novomanželi vyřídili pár formalit na radnici, která je v těsné blízkosti hradu a potom jsme si všichni mohli užívat vytoužený okamžik s novomanželi.

 

gallery

24.06.2011, Místo obřadu: Hradní věž v Torri del Benaco (Lago di Garda), Místo hostiny: Ristorante del Porto – Torri del Benaco

 

 Atmosféra v hradu byla opravdu jedinečná.... nádvoří s kašnou, park se staletými citroníky, výstup po 198 schodech do hradní věže, kde se najednou cítíte tak trochu mezi nebem a zemí... slyšíte jen ticho doprovázené příjemným hlasem pana oddávajícího a lehkým neposedným vánkem, který dokresluje...

 

Po svatebním obřadu na nás čekal v přilehlé zátoce kapitán Michele s jeho plachetnicí  a vydali jsme se na příjemnou, asi dvouhodinovou, plavbu po jezeře, se zastávkou v zálivu S. Vigilio. Pak už následoval oběd a příjemné rozloučení se šťastnými novomanželi.

 

Recenze od novomanželů:

...V lednu letošního roku (2011) jsme se s mojí přítelkyní rozhodli, že náš vztah, ze kterého se narodil i náš syn, zpečetit sňatkem. Protože oba máme rádi vše, co se vymyká  zcela běžným a zaběhnutým způsobům života, chtěli jsme i naši svatbu také tak trochu jinak. Protože máme velmi rádi Itálii, rozhodli jsme se, že tak učiníme právě v této, velmi zajímavé a rozmanité zemi. Místem obřadu jsme si vybrali přenádherné Lago di Garda a to na východním břehu, v kouzelném malém městečku Torri del Benaco. Vysoko nad jezerem na věži torza hradu Castelo Scaligero. Nastal nesnadný úkol, nalézt agenturu, která se o vše profesionálně postará. Tuto jsme nalezli v agentuře Svatby.cz zastoupené paní Magdalenou Linhartovou. Dostali jsme přesné, srozumitelné, vyčerpávající informace a instrukce, které vedly ke zcela bezproblémovému obřadu. Od počátku byl přístup agentury velmi příjemný, zcela profesionální a komunikativní. Postarali se naprosto bezproblémově o všechny naše přání a požadavky, takže my jsme si mohli náš slavnostní den plnými doušky a zcela nerušeně vychutnat. Průběh celého slavnostního dne byl naprosto bez jakéhokoliv problému. Všichni byli nesmírně milí a přátelští. Pokud budete o něčem podobném přemýšlet a budete hledat něco netradičního s překrásným romantickým podtextem, můžeme vám, pro váš výjimečný Den, spolupráci s touto agenturou Svatby.cz, zastoupenou paní Magdalenou Linhartovou vřele doporučit....

 

 

Autor: Magdaléna Linhartová – Svatby v Benátkách - Svatby.cz

gallery item foto

...


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 3212×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...