Nacházíte se zde: Úvod > Články

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Články

Hledáte-li článek vztahující se ke konkrétnímu tématu, vyberte si toto téma v levém menu.

Téma: Hrady, zámky a další

Řazení podle: nejnovějších | nejčtenějších | nejlépe hodnocených

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 9 článků. Stránka 1 z 1.

Zámek Ratměřice

SVATBA JAKO Z POHÁDKY

více...

Romantická svatba v Hotelu Štekl v Hluboké nad Vltavou

Výjimečný den si zaslouží výjimečné místo. Svatba je jedním z nejkrásnějších momentů, tak proč ji neprožít na okouzlujícím a romantickém místě, v těsné sousedství zámku Hluboká.

více...

Romantická svatba na pohádkovém zámku Berchtold

Romantická svatba na pohádkovém zámku nedaleko Prahy!

více...

Zámecká svatba na Loučeni

Svatební den je událostí, kterou si zamilovaní lidé dokazují svou lásku. Měl by proto patřit mezi ty nejkrásnější v životě. A v tom Vám velice rád pomůže tým Zámku Loučeň. Je nám potešením, že Vám můžeme nabídnout luxusní řadu svatebních balíčků a nepřeberné množství variant, jak uspořádat svatbu vašich snů.

více...

Romantická svatba na Zámku Trnová

Chcete prožít romantickou svatbu na zámku ve zcela soukromém prostředí? Nabízíme Vám ideální místo v těsné blízkosti Prahy nedaleko Zbraslavi – Zámek Trnová.

více...

Svatby na hradech a zámcích

Romantické svatby na hradech a zámcích se v současnosti stávají velmi vyhledávanou a oblíbenou variantou, kde trávit svůj svatební den. Tento trend se ovšem netýká jen celebrit. Takovou svatbu si můžete dovolit samozřejmě i Vy. Záleží jen na Vás, jak si svůj velký den představujete.

více...

Nejvyhledávanější hrady a zámky na svatbu

Pohádkové svatby na hradech a zámcích jsou v současnosti oblíbeným trendem. Většinou si svatebčané rezervují na zámku jen obřad, ale na zámcích jsou připraveni splnit Vám prakticky cokoliv. Nejen, že si můžete na zámku objednat i samotnou hostinu, ale dokonce i svatební oslavu i s ubytováním hostů. Záleží jen na Vás a Vaší finanční situaci.

více...

Krátký tip - označení stolů

Připravte originální označení stolů pro své svatební hosty. Označte je podle speciálních dat nebo roků v jejich životě – např. rok 1955 se svatební fotkou vašich rodičů.

více...

Krátký tip - dekorace

Při výběru míst na svatbu zvažte náklady na dekorace, které budou místa vyžadovat. Platí, čím honosnější a historičtější místo, tím méně nákladů na výzdobu – ve finále mohou takováto místa vyjít levněji než jednoduchá recepční hala.

více...

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 9 článků. Stránka 1 z 1.