Nacházíte se zde: Úvod > Články

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Články

Hledáte-li článek vztahující se ke konkrétnímu tématu, vyberte si toto téma v levém menu.

Téma: Ubytování na svatbě

Řazení podle: nejnovějších | nejčtenějších | nejlépe hodnocených

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 10 článků. Stránka 1 z 1.

Pohádková svatba na statku Frankův dvůr

Chcete si svůj velký den opravdu užít? Pak rozhodně nepodceňujte pečlivý výběr místa, kde se obřad a hostina uskuteční. Možností je dnes opravdu hodně od těch klasických v kostele, na úřadě či na zámku až po ty nejodvážnější a nejneobvyklejší jako na dně moře či v povětří.

více...

Řekněte si své „ano“ v malebné přírodě nedaleko Dobříše!

Areál Kamenný Dvůr se nachází uprostřed malebné přírody, je obklopen lesem a loukami, a nabízí překrásný rozhled do širokého okolí. Pro své svatební fotografie můžete zvolit některé z romantických zákoutí nebo úchvatný výhled na panorama celého okolí.

více...

Novou službou hotelu Olympionik je SVATEBNÍ SERVIS

Vychutnejte si svůj velký den bez starostí o veškerou přípravu se postaráme MY místo Vás! Ideální prostředí a profesionální služby hotelu nabízí dokonalé zázemí pro svatby i rodinné a narozeninové oslavy. Zajistíme pro Vás kompletní svatební servis od obřadu až po svatební menu, splníme všechna Vaše přání!

více...

Restaurant Dymník - svatba snů na jednom místě

Máme pro vás skvělý tip na svatbu na jednom místě v překrásném kraji u Rumburku. Vše co potřebujete k vaší svatbě snů.

více...

Zámecká svatba na Loučeni

Svatební den je událostí, kterou si zamilovaní lidé dokazují svou lásku. Měl by proto patřit mezi ty nejkrásnější v životě. A v tom Vám velice rád pomůže tým Zámku Loučeň. Je nám potešením, že Vám můžeme nabídnout luxusní řadu svatebních balíčků a nepřeberné množství variant, jak uspořádat svatbu vašich snů.

více...

Krátky tip na ubytování v Praze

Potřebujete ubytování v Praze pro své svatební hosty nebo i přímo pro Vás? Máme pro vás skvělý tip!

více...

Jak vybrat ten správný hotel pro Vaši svatbu?

Plánujete svatbu v hotelu? Chcete mít vše pod jednou střechou? Ale jak vybrat ten správný hotel, který vaši svatbu zorganizuje tak, abyste byli spokojeni?

více...

Svatba v hotelu? Proč ne!

Plánujete svatbu? A napadlo vás, že je možné uspořádat celou svatbu v hotelu – pěkně všechno pod jednou střechou? Nejen, že je to možné – je to také výhodné, pohodlné a zbaví vás to spousty starosti!

více...

Krátký tip - Ubytování na svatbě

Váháte a nevíte si rady, jak a kde ubytovat svatební hosty? Existuje mnoho možností a způsobů. Vše záleží na počtu pozvaných hostů, ročním období, ale i na Vašem vkusu a představě.

více...

"Vše na jednom místě"

Představujete si svatbu bez zbytečného čekání před úřady a přejíždění z místa na místo? Řešením je pro vás svatba „vše na jednom místě“, která je v současnosti velmi vyhledávanou a oblíbenou variantou.

více...

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 10 článků. Stránka 1 z 1.