Nacházíte se zde: Úvod > Články

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Články

Hledáte-li článek vztahující se ke konkrétnímu tématu, vyberte si toto téma v levém menu.

Téma: Svatební fotograf a video

Řazení podle: nejnovějších | nejčtenějších | nejlépe hodnocených

  • <<
  • 1
  • 2
  • >>
  • Nalezeno 20 článků. Stránka 1 z 2.

Proč právě FOTODROID?

Rozhovor s paní Miou Gebauer, ředitelkou a částečnou majitelkou Fotodroida o tom, proč si na svatbu vybrat právě Fotodroida a co je největším tajemstvím jejich úspěchu.

více...

Adriana Cahová - mladá talentovaná fotografka

Adriana Cahová je mladá talentovaná fotografka, jejíž fotky Vás doslova pohltí svojí autentičností.

více...

Svatební fotografie, které byste neměli opomenout

Plánujete svatbu? Je to úkol, který snad nikdo z nás nechce ošidit, viďte. Jedna z prvních věcí, kterou si nevěsty a ženichové stanovují, je suma, kterou chtějí do svatby investovat. Každý máme jiné priority, za co peníze utratit. Pro někoho jsou důležité šaty, pro jiné jídlo, pro mne jsou to fotografie a přátelé. Ne všichni jsme stejní, ale přece v koutku srdce věřím, že většina nevěst si přeje mít svatbu zdokumentovanou. Ať už profesionálním fotografem, kameramanem, či alespoň strýčkem.

více...

Krásná kytice a fotografie na míru

KVĚTINOVÉ STUDIO ANTHURIUM A MLADÁ,KREATIVNÍ FOTOGRAFKA ELIŠKA FISCHEROVÁ. To je dvojice, která se vám postará o dvě důležité složky vaší svatby. Krásná kytice a fotografie ušitá na míru vašemu životnímu stylu? To je anthurium.cz a khiria.com.

více...

Otázky pro svatebního fotografa

Vybírání svatebního fotografa může být dlouhým a náročným procesem. Chcete přeci, aby váš jedinečný den byl zachycen v sérii nádherných fotografií. Jednoduché, viďte? Ne vždy. Tak jak tedy najít toho správného fotografa pro svoji svatbu? Tady je několik otázek na fotografa, které mu na schůzce určitě položte.

více...

Přirozeně krásné a přesto dokonalé svatební fotografie?

Možná jste si milé nevěsty říkaly, jestli by nebylo lepší požádat vašeho fotografa, aby ponechal svatební fotografie přirozené, bez jakéhokoliv zásahu do děje, i do finální postprodukce. Nuže - přirozeně krásná, přesto dokonalá, ale tak, aby se vás děti jednou nelekly? Jde to vůbec?

více...

Za oponu cen svatební fotografie

Vybíráte svatebního fotografa a překvapují vás poměrně vysoké ceny? Našli jste fotografa za pět tisíc korun, také profíka za deset tisíc a někoho i nad dvacet tisíc? Zdá se vám to moc za pouhý den práce, kterou by zdarma zvládnul i váš strýček Jenda?

více...

Svatební video, které Vás již od první minuty vtáhne a nepustí

V našem životě jsou momenty, které jsou rozhodně neopakovatelné a rádi bychom na ně měli co nejvíce reálnou vzpomínku. Fotografie nezachytí jedinečnost situace, mluvené slovo, atmosféru. Zato necháme-li si událost natočit, budeme se moci vrátit v čase.

více...

Rozhovor - Svatební fotograf Franck Alasseur

Franck je fotograf pocházející z Lyonu, který se usadil v České republice před 7 lety a žije zde se svou českou manželkou Maruškou a 2 dětmi nedaleko za Prahou.  Styl jeho svatebních fotografií je ojedinělý a odlišuje se od všeho, co v oblasti svatební fotografie znáte.

více...

Svatební video, které z Vás udělá filmovou hvězdu!

Chcete svůj svatební den zvěčnit originálním a moderním způsobem? Nudí Vás ten stále stejný styl svatebních videí, který znáte snad už z dob svých rodičů? Chcete něco nového a svěžího?

více...

  • <<
  • 1
  • 2
  • >>
  • Nalezeno 20 článků. Stránka 1 z 2.