Nacházíte se zde: Úvod > Články

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Články

Hledáte-li článek vztahující se ke konkrétnímu tématu, vyberte si toto téma v levém menu.

Téma: Svatební oznámení a pozvánky

Řazení podle: nejnovějších | nejčtenějších | nejlépe hodnocených

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 9 článků. Stránka 1 z 1.

Krátký tip - využijte našich služeb

Chcete si ulehčit práci a zbytečně neplýtvat penězi při zařizování Vaší svatby? V tom případě jste na správném místě a nic Vám nebrání k vytvoření Vašich osobních svatebních stránek, které jsou k dispozici přímo na našich stránkách a to zcela zdarma.

více...

Výběr svatebního oznámení

Čeká Vás v nejbližší době volba Vašeho svatebního oznámení a netušíte, na co si při výběru dát pozor? My se Vám pomocí následujícího článku pokusíme tento nelehký úkol ulehčit.

více...

Krátký tip - předsvatební oznámení

Bojíte se, že až naplánujete Vaši svatbu do posledního detailu a dojde ke konečnému rozesílání svatebního oznámení, nebudou mít Vaši svatební hosté v daný termín čas? Děsí Vás jen samotná myšlenka na tento scénář?

více...

Krátký tip - originální svatební oznámení

Rádi byste s partnerem měli netradiční svatební oznámení a chybí Vám inspirace? Můžete ho obzvláštnit pomocí karikatur, které Vám vyhotoví karikaturista dle Vašich přání a představ přímo na míru.

více...

Krátký tip - styl svatebního oznámení

Při výběru stylu a písma pro oznámení a pozvánek zvažte, že hosté dostávají díky nim i informaci o stylu Vaší svatby. V případě honosné pozvánky dáváte hostům signál, že i svatba se ponese v tomto duchu a očekává se formálnější oblečení.

více...

Krátký tip - vaše svatební logo

Dejte své svatbě jedinečnou marketingovou značku. Vytvořte si logo – obrázek, který se hodí na vás a vašeho nastávajícího (nastávající) a použijte ho na veškeré tištěné svatební materiály a předměty. Může to být symbol, který vás vystihuje, nebo se může vázat k místu, či vašim zálibám.

více...

Krátký tip - pozvánky

Stříkněte na své pozvánky (těsně před rozesláním) trochu Vašeho oblíbeného parfému.

více...

Texty na oznámení

Jaký text by měl být na správném svatebním oznámení? Univerzální rada neexistuje, vše záleží pouze na Vašem osobním vkusu a stylu, který zvolíte pro Vaši svatbu.

více...

Verše na svatební oznámení

Váháte, jakým veršem ozdobit Vaše svatební oznámení? Můžete použít jak romantické vyznání lásky, tak i klasické verše od známých spisovatelů nebo i jednoduché a výstižné konstatování.

více...

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 9 článků. Stránka 1 z 1.