Nacházíte se zde: Úvod > Články

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Články

Hledáte-li článek vztahující se ke konkrétnímu tématu, vyberte si toto téma v levém menu.

Téma: Svatební dorty a koláčky

Řazení podle: nejnovějších | nejčtenějších | nejlépe hodnocených

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 10 článků. Stránka 1 z 1.

Jak dodržet tradice a skvěle si pochutnat

Svatba je tradiční slavnost a nezapomenutelný okamžik. A jako taková je spojena s velkým množstvím zvyklostí, často souvisejících s dobrým jídlem. Ať už jsou to svatební koláče, dort nebo svatební raut, rozhodně nedoporučujeme nic podcenit.

více...

Chcete svatebčanům nabídnout něco, o čem budou dlouho mluvit? Vsaďte na raw svatební dort

Raw dorty skvěle vypadají a překvapí nezapomenutelnou chutí. Skládají se pouze z přírodních ingrediencí, a tak si je můžete dát i přes různá dietní omezení. Vyrábí se ručně bez mouky, laktózy a rafinovaného cukru.

více...

Čokoládové pralinky na vaši svatbu z Čokoládové továrny

Slyšeli jste už o fenoménu na českých svatbách? Čokoládové pralinky, které můžete hostům darovat jako originální výslužku, přidat je ke jmenovkám, nebo si nechat udělat lanýžový svatební dort? Čokoládová továrna z Prahy, která takové pralinky ručně vyrábí, by se vám ráda představila.

více...

Svatební dorty - postřehy cukráře

Stále nemáte jasno, jaký zvolit svatební dort? Máte spoustu otázek a chybí Vám na ně odpovědi? V tom případě čtěte dál a Tomáš Beran z Grand Cafe Praha Vám mile rád na některé z těchto otázek odpoví.

více...

Krájení svatebního dortu

Do programu každé svatby neodmyslitelně patří i krájení svatebního dortu. Tak jako kytice náleží k nevěstě, tak svatební dort patří k hostině. Rituál krájení dortu má svá pravidla. Znáte je?

více...

Svatební dort - jaký vybrat?

Žádná svatba a potažmo svatební hostina nesmí postrádat svatební dort. Často jsou to právě svatební dorty, které jsou na svatební hostině hned po nevěstě s ženichem středem pozornosti. Ale jaký svatební dort vybrat?

více...

Svatební koláčky

Svatební koláčky přezdívané zvací se pečou asi 3 týdny před obřadem a rozvážejí se těm, které si přejeme mít na svatbě. Tento zvyk ovšem není nijak zavazující a záleží na každém, jak pečení koláčků pojme.

více...

Upečte si vlastní svatební dort

Máte radši domácí dorty nebo chcete ušetřit? Ale jak na to? Připravili jsme pro Vás pár osvědčených receptů, které Vás rozhodně nezklamou.

více...

Galerie svatebních dortů - inspirace ze zahraničí

Chtěli byste na svatební hostině krájet dort nejen zajímavé chuti ale také vzhledu? Inspiraci nemusíte hledat jen tady v Čechách, ale i například na zahraničních webových stránkách. Tento článek bychom rádi věnovali i všem cukrářům v Čechách a na Moravě, aby překvapili své nevěsty!

více...

Upečte si vlastní svatební koláčky

Je poctou pro každého cukráře, když se jeho dílo skví uprostřed sváteční tabule a je vystaveno na odiv svatebčanům. Návod na domací svatební koláčky a ovocné košíčky najdete v tomto článku.

více...

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 10 článků. Stránka 1 z 1.