Nacházíte se zde: Úvod > Články

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Články

Hledáte-li článek vztahující se ke konkrétnímu tématu, vyberte si toto téma v levém menu.

Články ze všech témat řazené podle data

Řazení podle: nejnovějších | nejčtenějších | nejlépe hodnocených

Ohňostroj na svatbě

Velmi originálním zpestřením programu Vaší svatby může být v současnosti velmi populární ohňostroj. Jeho velikost a průběh záleží pouze na Vás a na Vašem vkusu.

více...

Svatba podle Romea a Julie

Italské město Verona přichází s novinkou ze světa svateb. Slavný balkón, ze kterého údajně Shakespearova Julie promlouvala ke svému Romeovi, se nově stane oddacím místem pro snoubence, které toto romantické místo láká již od nepaměti.

více...

Obřad v ledovém království

Švédsko každoročně láká desítky snoubenců, kteří by byli rádi oddáni v ledovém kostele. Tradičně je vystavován v prosinci a vydrží jen několik měsíců. Jde o opravdu originální místo na svatbu.

více...

Trendy ve svatební fotografii

Nejen svatební šaty a kytice podléhají trendům doby. Svatebním fotografiím zachycující nevěstu a ženicha v jedné jediné póze již odzvonilo. Moderní fotografové jsou originální a velmi kreativní a je jen na Vás, co se Vám líbí a do čeho se odvážíte.

více...

Už i v Jičíně za poplatek

Za obřady konané mimo pracovní den, již budou muset novomanželé zaplatit poplatek i v Jičíně. V některých městech, jako byl právě Jičín, tomu tak dosud nebylo a obřady se tu i sobotu konaly zadarmo.

více...

Maskoti na veletrhu v Brně

O víkendu 7.-8.3.2009 se v Brně konal svatební veletrh. Již podruhé měli návštevníci možnost vidět v akci korporátní maskoty Svatby.cz, vyfotit se s nimi, nebo se jen nechat nakaztit jejich veselým neopadávajícím úsměvem.

více...

Stylová svatba

Klasickou českou svatbu je potřeba naplánovat do nejmenších podrobností. Pak si svůj svatební den můžete krásně a v poklidu užít.

více...

Legislativa

Souhrn legislativy a veškeré praktické informace o registrovaném partnerství nabízí také Občanské sdružení Gay a Lesbická liga.

více...

Typy registrovaných partnerství

Typy registrovaných partnerství a registrací. Ve kterých zemích je registrované partnerství uzákoněno.

více...

Jak je vnímáno registrované partnerství

Způsobuje potíže přiznání ke své sexuální orientace? Jak je v Čechách vnímáno právo homosexuálních párů na uzavření manželství?

více...