Nacházíte se zde: Úvod > Články

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Články

Hledáte-li článek vztahující se ke konkrétnímu tématu, vyberte si toto téma v levém menu.

Články ze všech témat řazené podle data

Řazení podle: nejnovějších | nejčtenějších | nejlépe hodnocených

Gelové nehty

Gelové nehty poprvé na svatbě. Co mě čeká a jak se na ně připravit?

více...

Krásné nehty

Připravte své nehty na svou svatbu. 10 kroků, jak získat krásné a zdravé nehty.

více...

Tip: Jak se zdobí svatební tabule

Slavnostní tabuli můžeme zdobit k mnoha příležitostem, ale tou nejdůležitější je bezesporu svatební hostina. Jak správně sladit dekorace a jaké barvy volit se dozvíte v tomto článku.

více...

Tip: Jak si navrhnou svatební kytici

Kytice je nedílnou součástí "výbavy" nevěsty ve svatební den. Zde najdete tipy, na co si při výběru svatební kytice dát největší pozor.

více...

Žhavé svatební trendy

Jaké jsou letoší trendy v oblasti svatebních šatů? Dočtete se v tomto článku.

více...

Estetické zákroky

Česká republika, zejména tedy Praha je jednou z nejvyhledávanějších zemích pro podstoupení estetické operace. Plastická a estetická chirurgie je zde cenově velmi dostupná, podle agentury Reuters se Česká Republika umístila na 4. místě v žebříčku deseti nejlepších destinací léčebného turismu na světě.

více...

Jaký jste barevný typ?

Víte jaké barvy se hodí k Vaší pleti?Ať už jde o líčení nebo oblečení, je dobré vědět, jaký „barevný typ“ jste. Správě zvolené barvy dokáží podtrhnout Vaší osobnost a rozjasnit Vaši tvář. Stačí se podívat a ujasnit si, jaký ze čtyř základních barevných typů jste.

více...

Svatební pochod složil druhý Mozart

Kdo složil svatební pochod? Autorem této světoznámé skladby je Felix Mendelssohn-Bartholdy. Více o tomto známém skladateli najdete zde.

více...

Svatba jak má být

Co vše patří ke klasické svatbě? Není to pouze obřad a hostina, ale také například zvyky a spousta detailů. Podívejte se čím můžete zpestřit Vaší svatbu tak, že na ní opravdu nikdo nezapomene.

více...

Svatba jinak 2.část

Tradičních svateb je stále čím dál tím méně. Upouští se také od tradičních zvyků. I když některé, jako například házení kytice, můžete vidět na každé české svatbě. Proč ale sobě a svatebním hostům nedopřát nějaké zpestření?? Po vzoru jiných zemí?

více...