Nacházíte se zde: Úvod > Články

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Články

Hledáte-li článek vztahující se ke konkrétnímu tématu, vyberte si toto téma v levém menu.

Články ze všech témat řazené podle data

Řazení podle: nejnovějších | nejčtenějších | nejlépe hodnocených

Výklad snů

Věříte, že sny mají svůj skrytý význam? A co když se Vám zdá právě o svatbě?Všeobecně se má za to, že sny o svatbě věští problémy a příchod chmurných událostí. Ale ne vždy tomu tak musí být.

více...

Originální místa obřadů

Nejvýraznější změny v trendu v současných svatbách můžeme pozorovat ve výběru místa pro obřad. Tradiční obřadní síně stále častěji střídají originálnější a kurióznější „místa“. Dnes již můžete být oddáni prakticky všude, kde byste Vás ještě před časem ani nenapadlo.

více...

Jak na to?

Abyste ve svůj svatební den vypadala neodolatelně a jedinečně je potřeba správně zvolit nejen svatební šaty, ale k nim také správný účes. Poraďte se svým kadeřníkem, popište mu své šaty a nechce si od něj na zkoušku vytvořit několik typů účesů.

více...

Jak na to?

Na každé svatbě by nevěsta měla zářit nad ostatními, ale zároveň by měla působit přirozeně. Abyste ve svůj velký den D vypadala opravdu dokonale, dopřejte své pleti zvláštní péči již pár měsíců předem. Pro dokonalé svatební líčení je zdravá pleť základ.

více...

Plavba lodí po Vltavě

Užijte si úžasnou plavbu lodí po Vltavě centrem našeho hlavního města. Naskytne se Vám okouzlující pohled na Pražský hrad, Kalův most, Národní divadlo a další pražské památky. Všechny plavby začínají a končí v centru města, blízko Karlova mostu.

více...

Hlídání dětí - babysitting

Chcete-li si v klidu a bez ostatních starostí  vychutnat svatbu Vašich příbuzných či přátel, není to již v současné době vůbec žádný problém. Stačí se jen ve svém okolí porozhlédnout po slečnách, které si rády přivydělají hlídáním dětí a nebo rovnou kontaktovat agenturu, která se babysittingem zabývá.

více...

Zásnubní a snubní prsteny BENET GOLD

BENET GOLD s.r.o. vyrábí s dlouholetou tradicí především snubní a zásnubní prsteny, jejichž základní kolekci tvoří více než 600 modelů.

více...

Destinace pro líbánky- Středomoří

Středomoří je pro Čechy stále nejžádanější destinací pro dovolenou u moře. Stejně tak pro strávení líbánků.

více...

Texty na oznámení

Jaký text by měl být na správném svatebním oznámení? Univerzální rada neexistuje, vše záleží pouze na Vašem osobním vkusu a stylu, který zvolíte pro Vaši svatbu.

více...

Užitečné informace - Svatební rozpočet

Svatbu jako takovou z velké části ovlivňuje i finanční rozpočet novomanželů, případně příbuzných, kteří se budou na svatbě jakoukoliv částkou podílet. Dříve byl větší díl placen stranou nevěsty. Dnes však záleží převážně na dohodě a žádné pravidlo už se většinou nedrží.

více...