Nacházíte se zde: Úvod > Články

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Články

Hledáte-li článek vztahující se ke konkrétnímu tématu, vyberte si toto téma v levém menu.

Články ze všech témat řazené podle data

Řazení podle: nejnovějších | nejčtenějších | nejlépe hodnocených

Historie sv. šatů

Muži si oblékali až do druhé světové války tmavě modrý nebo černý žaket a k němu nezbytný tvrdý klobouk (buřinku), rukavice a kytičku v klopě.

více...

Peníze jako svatební dar: chybu jistě neuděláte

Suverénně nejčastějším svatebním darem, a to jak napříč zeměmi, tak i národy, jsou peníze. Pro někoho možná překvapující informace, ale takový je výsledek průzkumu nedávno uskutečněného v 16 zemích světa.

více...

Svatba alá Haloween

Nevěsta vždy nemusím mít zářivě bílé šaty a ženich přesně padnoucí luxusní oblek. Kdo chce  originální svatbu a nebojí se sáhnout po těžším kalibru může zvolit téma z podsvětí. Na oddání dvou upírů či mrtvol zajisté nezapomene nejen oddávající.

více...

Trendy pro rok 2009

Co nového v oblasti svateb přináší nový rok 2009? Nejen lákavé datum 9.9.2009.V první řadě barevnost,dále své hosty můžete potěšit originálním slaným svatebním dortem nebo uspořádát svatbu na místě, kde budete mít "vše v jednom"

více...

Výklad snů

Věříte, že sny mají svůj skrytý význam? A co když se Vám zdá právě o svatbě?Všeobecně se má za to, že sny o svatbě věští problémy a příchod chmurných událostí. Ale ne vždy tomu tak musí být.

více...

Originální místa obřadů

Nejvýraznější změny v trendu v současných svatbách můžeme pozorovat ve výběru místa pro obřad. Tradiční obřadní síně stále častěji střídají originálnější a kurióznější „místa“. Dnes již můžete být oddáni prakticky všude, kde byste Vás ještě před časem ani nenapadlo.

více...

Jak na to?

Abyste ve svůj svatební den vypadala neodolatelně a jedinečně je potřeba správně zvolit nejen svatební šaty, ale k nim také správný účes. Poraďte se svým kadeřníkem, popište mu své šaty a nechce si od něj na zkoušku vytvořit několik typů účesů.

více...

Jak na to?

Na každé svatbě by nevěsta měla zářit nad ostatními, ale zároveň by měla působit přirozeně. Abyste ve svůj velký den D vypadala opravdu dokonale, dopřejte své pleti zvláštní péči již pár měsíců předem. Pro dokonalé svatební líčení je zdravá pleť základ.

více...

Plavba lodí po Vltavě

Užijte si úžasnou plavbu lodí po Vltavě centrem našeho hlavního města. Naskytne se Vám okouzlující pohled na Pražský hrad, Kalův most, Národní divadlo a další pražské památky. Všechny plavby začínají a končí v centru města, blízko Karlova mostu.

více...

Hlídání dětí - babysitting

Chcete-li si v klidu a bez ostatních starostí  vychutnat svatbu Vašich příbuzných či přátel, není to již v současné době vůbec žádný problém. Stačí se jen ve svém okolí porozhlédnout po slečnách, které si rády přivydělají hlídáním dětí a nebo rovnou kontaktovat agenturu, která se babysittingem zabývá.

více...