Nacházíte se zde: Úvod > Články

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Články

Hledáte-li článek vztahující se ke konkrétnímu tématu, vyberte si toto téma v levém menu.

Články ze všech témat řazené podle data

Řazení podle: nejnovějších | nejčtenějších | nejlépe hodnocených

Plavba lodí po Vltavě

Užijte si úžasnou plavbu lodí po Vltavě centrem našeho hlavního města. Naskytne se Vám okouzlující pohled na Pražský hrad, Kalův most, Národní divadlo a další pražské památky. Všechny plavby začínají a končí v centru města, blízko Karlova mostu.

více...

Hlídání dětí - babysitting

Chcete-li si v klidu a bez ostatních starostí  vychutnat svatbu Vašich příbuzných či přátel, není to již v současné době vůbec žádný problém. Stačí se jen ve svém okolí porozhlédnout po slečnách, které si rády přivydělají hlídáním dětí a nebo rovnou kontaktovat agenturu, která se babysittingem zabývá.

více...

Zásnubní a snubní prsteny BENET GOLD

BENET GOLD s.r.o. vyrábí s dlouholetou tradicí především snubní a zásnubní prsteny, jejichž základní kolekci tvoří více než 600 modelů.

více...

Destinace pro líbánky- Středomoří

Středomoří je pro Čechy stále nejžádanější destinací pro dovolenou u moře. Stejně tak pro strávení líbánků.

více...

Texty na oznámení

Jaký text by měl být na správném svatebním oznámení? Univerzální rada neexistuje, vše záleží pouze na Vašem osobním vkusu a stylu, který zvolíte pro Vaši svatbu.

více...

Užitečné informace - Svatební rozpočet

Svatbu jako takovou z velké části ovlivňuje i finanční rozpočet novomanželů, případně příbuzných, kteří se budou na svatbě jakoukoliv částkou podílet. Dříve byl větší díl placen stranou nevěsty. Dnes však záleží převážně na dohodě a žádné pravidlo už se většinou nedrží.

více...

Neobvyklé okolnosti při uzavření manželství

Nevíte, za jakých okolností nemůže být manželství uzavřeno? Trápí Vás otázky v souvislosti s uzavřením manželství v nezletilosti, uzavření manželství v zahraničí nebo zda je možné uzavření manželství zástupcem? Pak rozhodně čtěte tento článek.

více...

Kdo co platí

Dříve platilo pravidlo, že většinu nákladů hradili rodiče nevěsty. Dnes tomu tak již není. Na financování svatby se zpravidla domluví snoubenci spolu s rodiči. Velmi důležité však je, aby se předem dohodlo, kdo co bude platit.

více...

Svatební hry

Jak zabavit hosty v mezičasech během svatby?Máte-li hravé hosty, jsou jednou z nabízejících se možností klasické svatební hry.

více...

Verše na svatební oznámení

Váháte, jakým veršem ozdobit Vaše svatební oznámení? Můžete použít jak romantické vyznání lásky, tak i klasické verše od známých spisovatelů nebo i jednoduché a výstižné konstatování.

více...