Nacházíte se zde: Úvod > Články

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Články

Hledáte-li článek vztahující se ke konkrétnímu tématu, vyberte si toto téma v levém menu.

Články ze všech témat řazené podle data

Řazení podle: nejnovějších | nejčtenějších | nejlépe hodnocených

Přirozeně krásné a přesto dokonalé svatební fotografie?

Možná jste si milé nevěsty říkaly, jestli by nebylo lepší požádat vašeho fotografa, aby ponechal svatební fotografie přirozené, bez jakéhokoliv zásahu do děje, i do finální postprodukce. Nuže - přirozeně krásná, přesto dokonalá, ale tak, aby se vás děti jednou nelekly? Jde to vůbec?

více...

Svatební trendy 2012

Co se letos bude "nosit" na českých svatbách? Jaké barvy, styly, výzdoba bude v kurzu? O tom nám něco prozradila odbornice na slovo vzatá - Katka z oblíbeného květinového studia La Florista z Prahy.

více...

Svatební veletrh Praha - Svatební Expo 2016

Zveme vás na šestý ročník svatebního veletrhu Svatební Expo | Wedding Expo 2016. Ve dnech 25. a 26. 11. 2016 znovu v pražském hotelu International Prague v Dejvicích.

více...

Bubbleshow - netradiční show na vaši svatbu

Sháníte originální, romantické a úchvatné představení na Vaší svatbu? Chcete ohromit pozvané hosty zajímavým programem? Chcete zažít něco nezapomenutelného?

více...

Za oponu cen svatební fotografie

Vybíráte svatebního fotografa a překvapují vás poměrně vysoké ceny? Našli jste fotografa za pět tisíc korun, také profíka za deset tisíc a někoho i nad dvacet tisíc? Zdá se vám to moc za pouhý den práce, kterou by zdarma zvládnul i váš strýček Jenda?

více...

Svatební šaty Blanka Matragi

Blanka Matragi je v Praze. Její nově otevřený butik u Obecního domu vám nabízí možnost splnit si svůj sen a prožít svatební pohádku v šatech z říše fantazie. Navíc, od světové ikony módních návrhářů.

více...

Romantická svatba na kouzelném místě obklopeném přírodou

Sníte milé nevěsty o svatbě na letní terase historického hotelu s výhledem do zahrady? Anebo o církevním obřadu v romantické kapličce? Nebo v altánku na hotelové zahradě? To vše Vám dokážeme splnit na hotelu Augustiniánský dům!

více...

Svatební šaty SAN PATRICK pro rok 2012

Se španělskou značkou San Patrick se setká každá nevěsta, která se v souvislosti s výběrem svých šatů inspiruje v různých módních magazínech, svatebních časopisech nebo svatebních portálech, kde pravidelně tato značka inzeruje.

více...

Make-up a styling nevěst s bříškem i po porodu

Známá vizážistka Petra Hayek vám prozradí, jak je to s vizáží a stylingem pro těhotné nevěsty a nevěsty - maminky. Její vzkaz je jasný - holky, dá se to zvládnout!

více...

Naplánujte si svatbu sami jako profíci se Svatebním diářem

Budete se vdávat a nevíte jak začít s plánováním svatby? Chcete aby ten “Váš” den byl jako z pohádky a nechcete opomenout žádnou maličkost? Pak právě pro Vás je určen Svatební diář® - unikátní český výrobek, který Vám přípravu celého svatebního dne značně usnadní.

více...