Nacházíte se zde: Úvod > Články

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Články

Hledáte-li článek vztahující se ke konkrétnímu tématu, vyberte si toto téma v levém menu.

Články ze všech témat řazené podle data

Řazení podle: nejnovějších | nejčtenějších | nejlépe hodnocených

Profesionální stylistka na svatební módu – jak ji poznat a kde ji najít?

„Tyto šaty Vám moc sluší! Ale tyhle jsou na Vás také tak krásné!..“ Zkoušíte už několikáté šaty, ale stále slyšíte od obsluhy ve svatebním salonu to samé – jak jste ve všem krásná.

více...

Svatba na neobvyklém místě

Svatební obřad a hostinu na neobvyklém místě Vám nabízí Fort XVII v Křelově u Olomouce. Mžikem se ocitnete o 150 roků zpět v čase, v dobách Rakouska- Uherska, kdy pevnost byla chloubou habsburského mocnářství.

více...

Svatba ve Svaté Kateřině

O svatbě jsem měla od puberty jasnou představu. Viděla jsem před sebou krásné a romantické místo někde v lesích. Po třicítce k tomu sice přibyl i požadavek na veškerý komfort, včetně postele s nebesy, ale jinak se moje představa neměnila.

více...

Tipy na večerní společenské šaty aneb proč neskončit zase v černých

Letošní společenská móda je pro ženy výzvou: NEJÍT na ples či jinou večerní akci V ČERNÉ!:-) Jistě jste si všimli, že převážná většina českých žen sáhne nejčastěji po černé.

více...

Svadobný veľtrh 2012 v Incheba Expo Bratislava

Štúdio Škerák pozýva všetkých tých, ktorí podľahli svadobnej mánii na 7. ročník najväčšieho Svadobného veľtrhu na Slovensku, ktorý sa uskutoční v termíne 3.– 4.2. 2012 (piatok, sobota) v priestoroch Incheba Expo v Bratislave.

více...

Scénář svatby: Hanka & Marek

Hanka a Marek se obrátili na naši agenturu s tím, že by chtěli mít svatbu na pláži. Takový sňatek je ovšem možné zorganizovat v Itálii jen symbolicky, tzn. že by v České republice neměl právní platnost.

více...

Novinka! Řekněte si své "ANO" na pláži v Itálii!

První a zatím jediná lokalita v Itálii, kde můžete legálně uzavřít váš sňatek přímo na pláži, ve vyhlášeném letovisku JESOLO v severní Itálii, které leží jen pár kilometrů od Benátek, kam si třeba můžete udělat celodenní výlet lodí.

více...

Inspirujte se svatebními šaty, které jsou právě v módě

Nenechte si ujít svatební šaty pro rok 2012 - v jednoduchém i elegantním stylu, v zajímavých barevných provedení i s romantickým nádechem. Užijte si přehlídky světových značek. Svatební šaty z luxusních materiálů Vás jistě okouzlí.

více...

Profesionální stylistka na společenskou módu – jak ji poznat a kde ji najít?

Dostala jste pozvání na večírek, významný ples nebo premiéru v opeře? Nejspíš Vás hned na začátku napadne: „V čem tam půjdu?“ Jasně, v šatech. Ale nejvíce ženy tápou – V JAKÝCH?

více...

Jak vybrat snubní prsteny

Svatební šaty si obléknete jednou za život, kytici hodíte vdavekchtivé slečně, svatební dort zmizí v žaludcích hostů, ale snubní prsteny budete nosit v ideálním případě Vy i Váš nastávající celý život.

více...