Nacházíte se zde: Úvod > Články

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Články

Hledáte-li článek vztahující se ke konkrétnímu tématu, vyberte si toto téma v levém menu.

Články ze všech témat řazené podle data

Řazení podle: nejnovějších | nejčtenějších | nejlépe hodnocených

Make-up a styling nevěst s bříškem i po porodu

Známá vizážistka Petra Hayek vám prozradí, jak je to s vizáží a stylingem pro těhotné nevěsty a nevěsty - maminky. Její vzkaz je jasný - holky, dá se to zvládnout!

více...

Naplánujte si svatbu sami jako profíci se Svatebním diářem

Budete se vdávat a nevíte jak začít s plánováním svatby? Chcete aby ten “Váš” den byl jako z pohádky a nechcete opomenout žádnou maličkost? Pak právě pro Vás je určen Svatební diář® - unikátní český výrobek, který Vám přípravu celého svatebního dne značně usnadní.

více...

Vyhrajte týdenní dovolenou v 5* hotelu na Mauríciu

Svatba v ráji - specializovaná cestovní kancelář na Svatební cesty, Svatby v zahraničí a Výročí svateb, Travel & Business Centre s.r.o., vyhlašuje soutěž o zájezd na Mauritius pro 2 os.

více...

Helena Mertlová představuje kolekci Jaro/Léto 2012

Kolekce Jaro/Léto 2012 od Heleny Mertlové je laděna do jemných barevných odstínů. Až na krátké červené šaty, jenž rozbíjí barevnou jemnost celé kolekce.

více...

SOS Servis – hledáte dodavatele na svatbu?

Všechny nevěsty a ženichové pozor, máme pro vás novinku – SOS svatební servis. Nemůžete najít svatebního fotografa? Nebo místo na svatební hostinu dle vašeho přání? Vypadl Vám na poslední chvíli svatební kameraman? Nebo Vám právě volala vizážistka, že Vaši svatbu nestíhá?

více...

Profesionální stylistka na svatební módu – jak ji poznat a kde ji najít?

„Tyto šaty Vám moc sluší! Ale tyhle jsou na Vás také tak krásné!..“ Zkoušíte už několikáté šaty, ale stále slyšíte od obsluhy ve svatebním salonu to samé – jak jste ve všem krásná.

více...

Svatba na neobvyklém místě

Svatební obřad a hostinu na neobvyklém místě Vám nabízí Fort XVII v Křelově u Olomouce. Mžikem se ocitnete o 150 roků zpět v čase, v dobách Rakouska- Uherska, kdy pevnost byla chloubou habsburského mocnářství.

více...

Svatba ve Svaté Kateřině

O svatbě jsem měla od puberty jasnou představu. Viděla jsem před sebou krásné a romantické místo někde v lesích. Po třicítce k tomu sice přibyl i požadavek na veškerý komfort, včetně postele s nebesy, ale jinak se moje představa neměnila.

více...

Tipy na večerní společenské šaty aneb proč neskončit zase v černých

Letošní společenská móda je pro ženy výzvou: NEJÍT na ples či jinou večerní akci V ČERNÉ!:-) Jistě jste si všimli, že převážná většina českých žen sáhne nejčastěji po černé.

více...

Svadobný veľtrh 2012 v Incheba Expo Bratislava

Štúdio Škerák pozýva všetkých tých, ktorí podľahli svadobnej mánii na 7. ročník najväčšieho Svadobného veľtrhu na Slovensku, ktorý sa uskutoční v termíne 3.– 4.2. 2012 (piatok, sobota) v priestoroch Incheba Expo v Bratislave.

více...