Nacházíte se zde: Úvod > Před svatbou > Formování postavy > Diskuse > hubnutí do šatů :)

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Diskuse : hubnutí do šatů :)

 • <<
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • >>
 • Nalezeno 38 příspěvků. Stránka 1 z 4.

Odpovědět

Barborka_L

20.08.2014, 7:23

hubnutí do šatů :)

Zdravím dámy na jaře příštího roku se budu vdávat a můj sen je být tou nej nevěstou :D. K tomu abych se cítila opravdu dobře a ve své kůži bych potřebovala shodit aspon 8kg. Radši to řeším s předstihem, protože na žádné tabletky ani rychlo diety nevěřím. Jak začít? Mám vyloučit sladké a zapojit víc pohybu? Bude to stačit?

Jak se podařilo shodit vám? Měly jste nějaký jídelníček nebo tréninkový plán? Jediné co zatím mám já, je pevná vůle ;)

edulen

25.08.2014, 12:12

kurz

Čau u mě to nebylo ani tak o tom, že bych potřebovala shodit nějak rapidně do šatů, ale spíš celkově změnit svoje stravovací návyky a cítit se líp. Mohla jsem bud vyhledat nějakého odborníka nebo se vzdělat sama. Vybrala jsem tu druhou variantu. Je to cca půl roku a jsem úplně někde jinde co se životního stylu týká.

Minonka3

01.09.2014, 22:35

Není to záležitost měsíce

Ahoj, to já zase chtěla tělo zpevnit, chodila jsem do posilovny, když byl čas, cvičila jsem doma, ale je fakt, že se to hodně odráží i od stravy, takže po svatbě, opět ve staré formě a začala jsem nabírat. Diet jsem se bála - jsem zásadně proti, tak jsem dala na radu kamarádky a nechala si pomoct odborníky na výživu a byla to nejlepší volba. Celkově jsem musela překopat stravovací návyky, ale moc mi to pomohlo, cítila jsem se hned po 14 dnech mnohem lépe.

Barborka_L

08.09.2014, 21:40

Jaký odborník?

Odborníkem myslíš klasického poradce na výživu?? A koho jsi měla? Včera mi mamka říkala, že její známá měla výživového poradce a moc spokojená nebyla...

Minonka3

21.09.2014, 8:46

Ano, myslím

Ano, myslím výživového poradce, to já měla a mám tedy výbornou zkušenost, záleží asi na koho narazíte, já šla na doporučení sestřenice, takže jsem šla k vyzkoušenému no, chodim do nutricentrum.cz.

EvcaR

16.10.2014, 21:48

Dieta a šaty

Zkoušela jsem tz. "americkou" dietu http://www.pruvodcevyzivou.cz/atkinsonova-dieta-oblibena-dieta-americanu/ a musím říct, že jsem trošku shodila, svatbu máme až za půl roku tak ještě 6 kilo musí jít dolů a podle toho jestli se mi to podaří si zde vybereme nějaké krásné šaty, už se těším, ale ta dieta mě zabjí, když je všude tolik pokušení :D

Minonka3

25.10.2014, 15:03

jo-jo efekt

Ahoj, já bych taky ráda zhubla do šatů, ale mám problém s jo-jo efektem. Mamčina známá prý dochází do nutrizone a nemůže si to vynachválit. Zkoušel to někdo?

Zanett

26.10.2014, 19:54

jídelníček

Zdravím, myslím, že sestavení jídelníčku je skvělá věc a pokud máte doporučení od známé, tak nemáte, co ztratit ;)

Zlobilka

04.12.2014, 17:44

Hubnutí pomoci kruhového tréningu

Ahoj. Ja som sa rozhodla praovať na svojej postave, pretože sa tiež budem vydávať za 7 mesiacov. Predtým som skúšala kadejaké diéty, ale teraz som sa rozhodla upraviť si stravu a začala som chodiť na kruhové tréninky. Informácie ku kruhovému tréninku som našla na stránka http://www.kruhovytrenink.com/.

Kruhovým tréningom sa mi zlepšuje kondícia a cítim na sebe zmenu svojej postavy :) 

Minonka3

22.12.2014, 18:22

Cvičit a upravit stravu odborníkem

Nejdůležitější je najít si odborníky, jak na cvičení, tak na úpravu stravy, jinak se v tom člověk plácá sám a může pak dojít k jojo efektu. A pokud nechcete pít koktejli, tak zkuste slimdiet.cz, kde jsou opravdu odborníci.

Odpovědět

 • <<
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • >>
 • Nalezeno 38 příspěvků. Stránka 1 z 4.