Nacházíte se zde: Úvod > Ostatní > Zvyky a tradice > Diskuse > svatba - tradice či přežitek??

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Diskuse : svatba - tradice či přežitek??

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 5 příspěvků. Stránka 1 z 1.

Odpovědět

zvedava.holka99

19.08.2011, 9:59

svatba - tradice či přežitek??

zdravím všechny! Potřebovala bych pomoc s vyplněním dotazníku o manželství. Píši diplomovou práci a tak by mě zajímalo, zda je v dnešní době manželství stále tradice či přežitek. Dotazník najdete zde: http://login.oursurvey.biz/1964
Děkuji všem za pomoc a přeji hezký den :-)
Ps. pokud byste byli tak laskaví a chtěli mi ještě více pomoc, můžete dotazník poslat i vašim známým či vložit odkaz na facebook :-) děkuji mnohokrát :-)

OctavieK

07.06.2012, 3:25

Svatba to je tradice

Svatba má i v dnešní době svoje opodstatnění. Je to den, na který se nezapomíná, symbolické spojení a začátek něčeho trvalého. 

Důležitým argumentem pro svatbu je také řada praktických důvodů - české zákony jsou na institut manželství skvěle nastaveny - řeší otázky péče o děti, společného majetku i případ smrti partnera.

Katka Tkáčová, http://www.hvezdolistek.cz

Ave

23.09.2012, 12:27

Svatební zvyky a tradice

Všem, kdo chtějí vstoupit do manželství a nebo se jen takj zajímají o svatby, jejich tradice a zvyky najdou bližší údaje v nově vydané knize Evy Jančíkové: Historie svateb od nejstarších dob po současnost, Epocha 2012. Klidně se ptejte, ráda odpovím a poradím. Autorka

Barborka_L

11.11.2013, 19:09

Kam vzít rodiče?

Dobrý večer, potřebovala bych poradit, kamarádka je krátce zasnoubená, brát se chtějí začátkem ledna. Jenže její rodiče jsou dost formální, tak teď vybírají vhodné místo, kde to rodičům oznámí. Jsou z Prahy, představují si tedy restauraci v Praze, příjemnou restauraci, kde vaří českou kuchyni, ale také nějaké lehké jídlo, jako těstoviny, nebo saláty. A také, aby se v restauraci dal zarezervovat stůl pro 6 lidí.
Nějaké typy, kte to znáte a byli jste spokojeni? 

Minonka3

14.11.2013, 20:17

RE: Barborka_l

Ahoj, zkus navrhnout restauraci Lavička, je to velice pěkná kvalitní restaurace. Nedávno jsem tam byla na rodinné oslavě a bylo tam příjemné posezení. Rezervace je tam možná až pro 25 lidí, takže žádný problém a z nabídky jídel si určitě také vyberete. Opravdu výborné tam mají ryby. 

Odpovědět

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 5 příspěvků. Stránka 1 z 1.