Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Netradiční romantická místa > Diskuse > úžasné místo na svatbu - BRNO!!!

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Diskuse : úžasné místo na svatbu - BRNO!!!

  • <<
  • 1
  • 2
  • >>
  • Nalezeno 12 příspěvků. Stránka 1 z 2.

Odpovědět

karolka

20.04.2012, 10:47

úžasné místo na svatbu - BRNO!!!

AHOJ VŠEM, NEDÁVNO JSEM BYLA NA SVATBĚ KAMARÁDOVI A TEN JI MĚL V LETOHRÁDKU MITROVSKÝCH V BRNĚ, FAKT SUPER!!! MÍSTO, ÚŽASNÉ PROSTŘEDÍ V CENTRU MĚSTA, KRÁSNÁ VÝZDOBA A HLAVNĚ NÁDHERNÝ FOTKY ODSUD, SAMA O TOM TAKY PŘEMÝŠLÍM, JENŽE TO BY SE TEN MŮJ MUSEL TAKY NAPŘED VYSLOVIT:)

TAKŽE KDO HLEDÁTE SVATBU V BRNĚ A ROMANTICKÝ PROSTŘEDÍ, TAK NEVÁHEJTE A ZKUSTE JE...

 

tamcka

15.10.2012, 10:55

restaurace

Tak já se chci podělit o zkušenosti s restaurací Thalie v Brně na Roosveltové ulici. Kamoška tam měla svatební hostinu, zprvu plánovali venkovní akci ale nakonec se rozhodli udělat to tam a bylo to perfektní. Jednak pršelo, takže venku by to bylo nic moc, stoly byly moc krásně nazdobené, obsluha ochotná a celkově moc příjemná atmosféra.

Minonka3

27.12.2012, 16:45

Svatební hostina Brno

My měli letos svatební hostinu tady http://www.kadlcuvmlyn.cz/

Bylo to super, takovy supr prostředí. Navíc je tam i ubytování, takže hosté tam mohli přespat :-)

Opravdu doporučuji

Miruškaa

13.06.2013, 11:47

Kaskáda

Já vidím jako nejúžasnější místo na svatbu Kaskádu u Brna. Měla jsem zde před několika lety svou vlastní svatbu a bylo to něco nádherného. JIž od začátku jsem věděa, že chci, aby se má svatba konala zde, ačkoli v tom největší roli hrálo to, že jsme se s mým mužem seznámili právě při golfu, nicméně i kdyby mi golf nic neříkal, vím, že bych se tu vdávala i tak, protože tam je nádherné prostředí, skvělý personál, klid, prostě nádhera :)

Baruli

14.06.2013, 9:21

místo

Na kaskádě jsem byla kamarádce na svatbě a vážně to tak bylo moc hezké. Ona tam teda neměla i obřed, jenom hostinu,ale fakt příjemný resort s výborným jídlem. Perfektní byla čokoládová fontána, ta se musela 2x doplňovta, to mělo úspěch. Já osobně jsem se na večer pomalu nemohla pohnout v šatech :)

Já s přítelem jsme tam byli i ubytovaní, nejsme z blízkého okolí, takže jsme nemuseli nikam dojíždět. A hlavně z tama měla moc hezké fotky, bylo to v květnu, takže na tom zeleném hřišti se krásně vyjímala i s manželem

Miruškaa

18.06.2013, 11:45

Fontána?

Baruli: Také máme z toho dne nádherné fotografie, jelikož obzvláště na té zelené trávě se bílé šaty vyjímají opravdu kouzelně :) Každopádně mě ale mrzí, že na naší svatbě žádná čokoládová fontána nebyla, ani nám ji nenabídli :( Nevíš, jestli si to na té svatbě, kde jsi byla, domlouvali novomanželé individuálně, jako jestli by jim jí mohli obstarat nebo byla jejich vlastní? Jako teď už to pro mě samozřejmě není nikterak směrodatné, ale jelikož mám kaskádu opravdu ráda, plánuji se tam vrátit a uspořádat zlaté výročí svatby mých rodičů a něco jako čokoládová fotnána by se mi tam moc líbilo (a věřím, že všem vnoučatům ještě více :D )

Baruli

26.06.2013, 15:28

čokofontána

No buď ji měla přímo od kaskáda a nebo si ji musela někde půjčit, ale myslím že to bylo přímo z tama. Určitě si ji nekupovala.Ano nevím, kolik taková věcička stojí. Přímo tady je čokofontána na akci na kaskádě, mňam hned bych si dala :)

http://kissbookbymia.blogspot.cz/2013/05/blogerky-na-golfu-s-biodermou-den-i.html

Já bych si ji nemohla pořídit domů, protože bych se pak neunesla. čokoládu zbožňuju, zvládám klidně celou tabulku na posezení

Rennie

01.09.2014, 16:25

Svatba u vody

Pokud si někdo přeje mít svatbu jako z pohádky, tak by měl rozhodně oslovit majitelé tohoto hotelu Leopold v Račíně (Žďár nad Sázavou).

Svatba proběhla za profesionální přípravy celého personálu. VŠE bylo perfektní! Jídlo, příprava obřadu, obsluha (to bych obzvlášť ráda zdůraznila) jednala velice decentně, nerušivě v rámci svatební oslavy, k hostům i těm hlučnějším byla velmi trpělivá a i se zdánlivým konfliktem či problémem si uměla okamžitě poradit.

Podpora majitelky, paní Pyšíkové, byla nenahraditelná a jde jen těžko slovy stručně popsat její práce, kterou pro naši spokojenost vynaložila. Pro nás mohla být naše svatba opravdovým zážitkem. Velké díky celému týmu v Račíně!!

Rozhodně se zde budeme rádi vracet a díky tomuto místu máme na co vzpomínat…

 

Kadeřnice+Vizážistka: Hanka Vraspírová (Žďár nad Sázavou)

www.fotostudio-js.cz (Žďár nad Sázavou)

Cimbálová kapela: GALÁN (kluci hráli fantasticky)

vasektorcik.cz

09.02.2015, 23:25

Svatební fotograf vasektorcik.cz

Na svatební fotky v Brně se doporučuji inspirovat krátkým článkem http://www.vasektorcik.cz/svatebni-fotograf-brno-kde-se-fotit/

Rád Vám také nabídnu své fotografické služby.

www.vasektorcik.cz

Emma46

04.03.2015, 11:58

Místo na svatbu v Brně

My jsme byli na svatbě cca před třemi týdny, byla to svatba blízké kamarádky. S manželem měli dostatek prostředků, aby udělali svatbu doslova pohádkovou, takže celý den byl skutečně zážitek. V podstatě se to kompletně celé odehrávalo v Hotelu International v Brně, kde jsme následně měli i my, kteří nejsme z Brna ubytování. Bylo to nádherné. Takže za sebe mohu doporučit tohle místo.

Odpovědět

  • <<
  • 1
  • 2
  • >>
  • Nalezeno 12 příspěvků. Stránka 1 z 2.