Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Restaurace > Diskuse > Hostina Restaurace Černý kohout

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Diskuse : Hostina Restaurace Černý kohout

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 8 příspěvků. Stránka 1 z 1.

Odpovědět

Maltasistka

27.10.2011, 18:56

Hostina Restaurace Černý kohout

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s touhle restaurací?Dnes sme se tam byli podívat a vše vypadá super, ale zkušenosti jsou zkušenosti.Prý budou mít i novomanželské apartmá, což se nám moc líbí.

pts

29.07.2013, 18:46

nepoctivý management - březen 2013

Proč jsme zvolili Černého Kohouta:

-        -  jeden z mála podniků s dobrým jídlem a adekvátními prostorami a přijatelnými cenami (osobně jsme otestovali dvakrát před svatbou)

-        -  doporučení přítelkyně, která zde měla svoji svatbu, ačkoliv varovala, že je personál při účtování ošidil

 

Co se nám líbilo:

-       -  Prostředí venku a uvnitř

-       -   Výzdoba

-      -   Většinou výborné jídlo

-      -    Příjemná obsluha

 

Co se nám nelíbilo:

-       -   Ovařená uzená krkovice místo opakovaně potvrzené (a naceněné) grilované krkovice. Na naši poznámku, že o uzeném nikdy nepadlo ani slovo manažer zareagoval, cože jsme si mysleli... přece krkovice = uzené maso.

-      -    Odfláknuté knedlíky neodpovídající celkové kvalitativní a cenové úrovni jídla.

-      -    První sklenice červeného vína perlila.

-      -    Nepřipravené projekční plátno a způsob jakým se manažer ke vzniklé situaci postavil. Začal ji řešit teprve pod rozhodným nátlakem a po té, co mu manželka navrhla improvizované řešení s prostěradlem. Dodávám, že použití projektoru hrálo zásadní roli v našem večerním programu.

-      -    Pokoj za 1500 czk byl po celou noc vymrzlý (10-12 °C) a ručníky byly zatuchlé vlhkostí a cigaretovým kouřem.

-      -   Personál se ráno nijak neměl k vydání zbylého jídla a vína v restauraci zakoupených ačkoliv jsme se večer domlouvali, že nám odnášené nakrájené maso, cca 1 kg pečených brambor a zbylé ovoce schovají do rána. Bez dožadování nám vydali jen naše přinesené zákusky. Teprve na výslovnou žádost nám vydali 1.5 láhve vína. Při tom jsme přesvědčení, že na stole zbyly 4 plné láhve. Na další žádost o zbylé jídlo nám byl vydán v alobalu zabalený kus čehosi, co se později ukázala být z větší části kost s kůží a se zbytky masa. Žádné nakrájené kusy masa, brambory a ovoce, které se večer odnášely ze stolu.

 

Kromě zmiňovaných nepoctivostí, na které můžeme položit prst, jsme registrovali i další okolnosti:

-      -    Několikrát, jsme museli obsluhujícímu personálu připomenout detaily naší objednávky. To svědčí buď o nefungující komunikaci mezi manažerem a personálem, nebo o záměrném instruování personálu prodat balenou (dražší) vodu nebo rozlévané (staré?, zrecyklované?) víno.  Prostě se zkouší, co projde. V tom kontextu je těžké se ubránit podezření, že perlící červené víno, údajně z čerstvě otevřené láhve modrého portugalu z Habánských sklepů, které jsem dostal k obědu, nebylo záměrným pokusem zbavit se starého vína. Že by si producent nedokázal ohlídat kvalitu tak známé značky? Možné to je... Pravděpodobné?

-      -    Od začátku jednání s manažerem v nás celkově bujel nepříjemný pocit, že uzavíraný obchod není o férovém hledání rovnováhy mezi službou a odměnou, ale o tom, jak zákazníka oškubat.

-      -    Z dostupných referencí je zřejmé, že nejsme první zákazníci s podobnou zkušeností.

-      -    Manažera jsme po svatbě konfrontovali s nedostatky a nepoctivostí. Slíbil dodat několik lahví vína a ovoce, ale přes několikeré připomenutí tak dosud neučinil (4 měsíce po svatbě).

 

 

Závěr: Černého kohouta nedoporučujeme k větším oslavám. Jednotlivé jídlo v pár lidech je ok.

ČernýKohout

12.04.2014, 18:39

Od 1.3.2014 nové vedení restaurace Černý kohout

Od 1.3. 2014 restaurace Černý kohout má nového majitele, management a personál.

Záporné hodnocení uživatele PTS z března roku 2013 chápeme a omlouváme se za minulé vedení.

Minulé vedení bohužel napáchalo mnoho chyb a nyní bychom rádi očistili špatné jméno Černého kohouta.

Přiďte se k nám podívat a odpočinout si u dobrého jídla a přesvědčit se. 

Ubezpečujeme vás, že k takovým zásadním chybám v naší režii již nedojde.

 

S přáním krásného dne

nové vedení Černého kohouta

 

Lucie Pul

14.05.2014, 13:53

POZOR NA RESTAURACI ČERNÝ KOHOUT!!!

SVATEBČANÉ POZOR na nefér jednání nového pana provozního Harajdy !!!
 - dva a půl měsíce před termínem naší svatby mi oznámil, že si domluvil další svatbu do spodního salonku přestože obsluha sama nás informovala, že pořádání dvou svateb v jeden den bylo nekomfortní pro svatebčany i personál.
K mým výhradám se vyjádřil tak, že narozdíl od nás druhá svatba již zaplatila zálohu a velice příjemnou slečnu servírku ,která nám toto řekla, když nám ukazovala interiér již vyhodil....
- chápu, že peníze voní každému,ale osobně toto považuji za velice NEPROFESIONÁLNÍ JEDNÁNÍ VŮČI ZÁKAZNÍKOVI.TAKŽE SVATEBČANÉ POZOR!!!

zuzaK

23.05.2014, 19:08

SPOKOJENOST!!

Dobrý den,ráda bych se zmínila o této restauraci...,krásnější místo jsme si na naší svatbu vybrat nemohli!U nás byla komunikace s vedením i s perzonálem naprosto v pořádku,byla jsem velmi mile překvapena.Jídlo je moc dobré,určitě se sem budeme vracet!!Mohu jen DOPORUČIT!!!

Martinka1111

27.10.2015, 19:55

Svatební den v restauraci Cerny Kohout

Po dlhom hladani pekneho miesta pre svatebni den sme sa rozhodli pre restauraciu Cerny Kohout. S restauraciou Cerny Kohout sme boli naprosto spokojni. S pristupem pani Machove i pana Harajdu. Vysli nam v ustrety so vsetkym s cim sme prisli, nic nebol problem. Uzasne! Pani Machova bola k dizpozicii neustale ked som potrebovala. Tym boli pripravy prijemnejsie. Co sa tyka jedla, velice chutne, originalne nazdobene, kazdy si pochvaloval. Horny sal a obe terasy, ktore sme mali prenajate, boli krasne vyzdobene a podla mojich predstav :-). Skutocne krasny den straveny na tomto carovnom mieste. Vrele doporucujem a to nielen na svatební den. Moc diky !!! :-)

Luca Kast

26.06.2016, 14:30

Svatba 16.6.2016. Kohout

Krásné prostředí v Prokopském údolí. Svatba byla cca pro 35 hostů v rustikálním stylu. Jednání s majiteli restaurace nám velice usnadnila koordinátorka, ale vše proběhlo v naprostém pořádku. Jako skutečně náročný strávník mne jídlo velice pozitivně překvapilo. Na svatbě nebyl nikdo kdo by si na cokoliv stěžoval a snědl se každý drobeček. Svíčková se rozplývala na jazyku a i obsluha byla velice příjemná a ochotná. Svatba nás vyšla o trochu dráž než jsme počítali, ale jídlo bylo perfektní. Zbyl snad jen ovocný salát a brambory které jsme již ráno měli připravené v krabičkách. Při rozpočtu si jen projděte započítané položky - účtují např. za výzdobu, ale po domluvě nám bylo umožněno si výzdobu udělat sami takže se nezapočítávala. Nebo půjčení projektoru (měli jsme naplánované vido na cca 5min) za 1300 - po domluvě jsme si sehnali projektor sami. Mají poměrně drahé domácí limonády - doporučuji během svatby ohlídat kolik jich nosí na stůl. Také ještě během svatby upozornit obsluhu aby na společný účet dávala jen to na čem jste domluvení (např. když máte domluvený bouget na pivo a víno a vše ostatní si musí svatebčané platit rovnou na souhrném účtu by se neměli objevovat kávy, Coly a panáky). Celkově jsme byli spokojení a svatbu si moc užili :-)

Windy

08.10.2017, 21:38

Restaurace Černý Kohout Praha - NEDOPORUČUJI

Taky se připojuji s negativní recenzí na restauraci Černý kohout. Byli jsme se snoubencem podívat na prostory, shodou okolností jsme se trefili do nějakého jejich dne kdy pořádají snoubenecký víkend a je tam k dispozici manažerka, která s vámi vše probere. Tak jsme se ohlásili, že máme také zájem s ní mluvit. Nejprve půl hodiny čekání jen na pití, po hodině jsem se zeptala jak to vypadá s jídlem, zjistili že objednávku vůbec nezadali, další hodinové čekání, nabídli nám guláš místo panenky, že ten je hned....Jídlo pak studené.Obsluha jen jeden čísník a bez zájmu. Paní manažerka přišla za dlouhou dobu, vše jsme sice probrali, slíbila cenovou kalkulaci a vůbec se pak neozvala i p naší urgenci. Dále prostředí žádný zázrak - dole je to dost tmavé, nahoře pod střechou, takže v létě vedro, na parkování se vejde hodně málo aut, teráska tak pro 4 lidi max. Servis, jednání katastrofa, suma sumáru naleštěná bída, rozhodně nebrat!!!

 

Odpovědět

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 8 příspěvků. Stránka 1 z 1.