Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Restaurace > Diskuse > svatební hostina v Praze

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Diskuse : svatební hostina v Praze

  • <<
  • 1
  • 2
  • >>
  • Nalezeno 17 příspěvků. Stránka 1 z 2.

Odpovědět

Kudrlinka

20.02.2009, 12:44

svatební hostina v Praze
Ahoj všem, potřebuji poradit, nevíte, kde by se v Praze dala uspořádat svatební hostina tak pro 50 lidí s tím, že by na to samé místo později dorazili přátelé a probíhal tam i večírek? Nejlépe Praha 8, ale to už chci asi moc...

Magda

12.03.2009, 11:59

organizace
Ahoj, plánuji svatbu na květen 2010. Zatím počítáme s asi 50 lidmi na obřad a potom asi tak 70 na večerní oslavu. Chtěla jsem se zeptat, zda nemáte někdo nějaký tip na místo k večerní oslavě? - aby to bylo dostupné z Prahy nebo klidně i v Praze, ideálně možnost venku když bude hezké počasí, ale abychom se měli kam schovat v případu deště. No a hlavně aby to bylo nějak cenově dostupné...zvažovala jsem i možnost nějakého svatebního orgnizátora - máte prosím někdo nějakou dobrou zkušenost? Budu vděčná za jakékoliv tipy. Moc děkuji všem. Magda

Kudrlinka

25.03.2009, 16:19

svatební hostina v Praze
Tak už jsme to rozsekli, hostina i večírek budou v Del Corso v Troji. Byli jsme tam na večeři, vaří výborně a zatím i komunikace s provozním vypadá, že bude lidská. Tak uvidíme. 70 lidí by se tam podle mého vešlo taky.

Kudrlinka

14.09.2009, 11:44

a je po svatbě
Chtěla bych touto formou vychválit restauraci Del Corso v Trojské ulici v Praze 7. Připravili nám absolutně bezchybnou nejen hostinu, ale i večerní raut, personál byl nadevše profesionální a následné vyúčtování nemělo chybu. Pokud nebudete vědět, kde hostinu uspořádat, mohu jen doporučit!

Siky

18.11.2009, 14:55

svatební hostina v Praze

Ahoj holky,

pročítám tady diskuse a narazila jsem na Vaše příspěvky.

Vybíráme právě s mým budoucím manželem restauraci pro hostinu a zatím ještě moc nevíme. Ty co by se nám líbili jsou bohužel moc drahé:( Do jaký cenový úrovně tak asi spadá ta Del Corso co tu o ní mluvíte? A fakt je tak dobrá, jak jí tady chválíte?

Darja

29.11.2009, 14:31

Svatební hostina v Praze

Ahoj Siky!

Taky teď sháníme s přítelem místo pro hostinu. Měli jsme totiž vybranou restauraci, kde byla na internetu psaná kapacita salonku 62 míst, ovšem nějak už tam zapomněli připsat, že ke klasicky složené svatební tabuli (tedy k 1 stolu, ať už ve tvaru jakéhokoli písmene) se vejde max. 30 lidí. Těch 62 by šlo jedině k několika stolům (což prý už se dnes taky dělá a někomu to dokonce vyhovuje i víc, ale my jsme přece jen na klasiku... ;-) Doporučuji tedy si na tohle dávat pozor a vždy se na to při jednání s restaurací hned zeptat.

Záleží tedy, kromě jiného, na tom, kolik hostů budete mít a jak si představujete uspořádání svatební tabule (jestli by Vám nevadilo těch více stolů, nebo chcete klasicky jeden nejč. do tvaru písmen "U", "T", "I")

Pizzerie Del Corso, se kterou má Kudrlinka zkušenosti má stránky WWW.DELCORSO.CZ Bude nejlepší, když se tam mrkneš sama, abys ty ceny viděla, protože, co je pro jednoho přijatelné se druhému může zdát drahé a naopak. Já s nimi osobní zkušenost nemám, jen jsem tam telefonovala. Řekli mi, že dají k 1 stolu i 150 lidí. Za nevýhodu bych považovala, že sem nejezdí noční doprava (poslední BUS před půlnocí).

Jinak mám tipy: WWW.SKODALASKY.CZ Zde měli svat. hostinu naši známí (u stolu do "U" měli asi 35 - 40 lidí). Jsou zde podle mě slušné ceny, dobré jídlo a hezky to tam vypadalo.

WWW.PATIUM.CZ Tady měla svat. hostinu má kámoška a je tam přenádherná zimní zahrada, kde měli svatební tabuli pro asi 35 lidí. Dá se odtud vyjít na zahradu u restaurace, což je v létě fakt krásné.

WWW.Rustika-restaurant.cz (budu psát o pobočce na Praze 7 - mají  jich víc)  To mělo být původně místo pro naší hostinu, nebýt toho problému se svat. stolem :-(. Jsou zde podle mě příznivé ceny, dobré jídlo, dobrá dopravní dostupnost, hezký salonek, velmi ochotný a vstřícný provozní - snaží se Vám opravdu ve všem vyjít vstříct.

Kdybych objevila ještě něco dalšího, zase napíšu :-).

Šťastnou ruku při výběru! ;-)

Darja

 

cat003

20.01.2010, 21:26

svatební hostina

Ahojky,

taky sháním nějaké zajímavé a netradiční místo jak na obřad, tak na hostinu. Narazila jsem na golfovou jachtu kotvící v Praze na Vltavě, kde mě to doslova nadchlo. Udělají na palubě obřad, takže odpadají problémy s přesunem, pak lze plout po Vltavě, než se nachystá hostina - raut. Určitě stojí za to se tam vypravit.:-) Taky se to tam dá jít omrknout v rámci svatebního dne, který bude tuším 28.2.

 

 

JanV

11.02.2010, 18:37

Svatba s rautem za rozumné peníze
V létě se bereme. Nevíte o nějakém místě, kde by se dala uspořádat svatba (případně i obřad) s večerním rautem pro cca 100 lidí, ale aby to bylo za rozumné peníze (50-60 tis.)?

 Navíc bychom chtěli muziku a ne moc přísnou zavíračku!


Ivo444

11.02.2010, 18:55

Svatba s rautem za rozumné peníze
Zkuste Restauraci Šárka (www.dzban.cz). Je to těsně vedle Šáreckého parku, kapacita až 100 osob, velká zahrádka s dětským hřištěm, venkovní grill (sele, jehně, krůta, ryby...). Můžete mít hudbu venku a zavírací doba je dohodou (v okolí nikdo nebydlí).

Možný je i obřad venku na louce. To vše přitom za velmi mírné ceny. Myslím, že do 60 tis. (za 100 lidí) se vejdete (pronájem restaurace bývá v těchto relacích zdarma).


Katsha

15.07.2010, 21:40

Svatba blízko Prahy 9/2010
Ahojky,zdravím všechny,chtěla jsem tu poprosit o radu,co se týče místa - ráda bych něco blízko Prahy,nemusí to být nic honosného,spíše zeleň a klid a kde je možno v pozdních hodinách pořádně zazlobit,aniž by to někomu moc vadilo...:) Ráda bych obřad pod širým nebem,ale zároveň vzhledem k datumu,aby se to dalo případně udělat vevnitř,kdyby nevyšlo počasí... Jednu hudbu plánuju mít taky venku a další vevnitř,takže by to chtělo nějaký sál nebo prostě kryté prostory... Rovněž nehodlám platit všem svým známým ubytování :o),jedná se o přibližně 70lidí, takže kde by byli schovívavý k případným stanům,dodávkám a pod. Jestli mi můžete prosím někdo poradit,budu moc vděčná a klidně pozvu na svatbu..:oD! Děkuji všem...,)!

Odpovědět

  • <<
  • 1
  • 2
  • >>
  • Nalezeno 17 příspěvků. Stránka 1 z 2.