Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Ubytování s hostinou > Diskuse > Svatební hostina v Brně

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Diskuse : Svatební hostina v Brně

  • <<
  • 1
  • 2
  • >>
  • Nalezeno 11 příspěvků. Stránka 1 z 2.

Odpovědět

Andrejjka

02.04.2012, 13:35

Svatební hostina v Brně

Ahoj. tak už i já musím řešit věci o kolo svatby. Ani jsme tomu nevěřila a je to tu. Vždycky jsem si říkala, že si zařídim svatbu podle svého a ted, když je to tady, tak nevim co dřív ... co a jak. Je to těžké. Ted třeba je na řadě řešení místa pro svatební hostinu, ale to vůbec ale vůbec netušíme kde. Kdyby tu byl někdo , kdo by měl jaké koli tipy a nápady, nejlépe zkušenosti, ráda je uvítám. . . moc by mě to pomohlo. Svatba by měla být docela velká kolem 150 lidí. Děkuji

Martina2012

07.04.2012, 13:45

Svatební dekorace a doplňky

Dobrý den, jsme studentky Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity a rády bychom Vás požádaly o vyplnění krátkého dotazníku týkajícího se svatebních dekorací, který nám pomůže při zpracování seminární práce. Dotazník je anonymní, zabere Vám jen pár minut a jeho výsledky nám velice pomohou. Děkujeme za Váš čas.

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?pli=1&formkey=dDlSUk91emY1ZklyZTBkaXl3WnVUcVE6MQ#gid=0

Sajmonka

07.04.2012, 16:14

Svatba

Ahoj Andrejko. Tééda 150 lidí, to máš odvahu :D My jsme měli na svatbě kolem 80 lidí a už to mi přišlo hrooozně moc!! Každopádně měli jsme hostinu v hotelu Avanti v Brně a všichni byli moc spokojení včetně mě teda. Bylo všechno krásně připraveno a hlavně byla milá a ochotná obsluha. Takže můžu jen doporučit :)

Andrejjka

23.04.2012, 10:33

Svatebení hostina v Brně

Ahoj Sajmonko. Nooo taková "malinká" svatba. Ono já i přítel pocházíme z dosti početných rodin, takže je dost těžké udělat malou svatbu :/. Taky z toho všeho nejsem moc natšená, je to vážně "záhul", ale nedá se nic dělat :/. Tak to ja se zkusim na ten hotel podívat na internetu díky za radu :). Něco mi to říká, ale přesně nevim asi, který to je. 

SimonkaM

23.09.2012, 19:51

můžu doporučit

Ahojky, teď nedávno jsem měli rodinnou oslavu (150 lidí tam ale teda opravdu nebylo :-) ) v restauraci Thálie v centrum. Dřív jsem ji vůbec neznala, ale bylo to tam perfektní. A je to i dost veliké, takže PODLE ODHADU, by se tam vlezlo snad i 200 lidí :-)  Jinak přeju krásnou a vydařenou svatbu :-))

Janinka888

20.11.2012, 12:54

svatební hostina v Brně

Ahoj, tak to teda plánuješ velikánskou svatbu.Moje sestra měla pozvaných 130 lidí a to už bylo fakt hodně :)

Já byla kamarádce na svatbě v avanti,ta teda měla asi 50 lidí.Moc pěkné, měla to před začátkem léta.Hostina byla perfektní a část hostů tam byla i přes noc.A co vím, tak za to neplatila až tak moc

Sajmonka

25.11.2012, 18:54

svatba

Dámy děkuji moc za rady. Jak se tak dívám, tak Avanti je hodně v kurzu !! :-)Dívala jsem se na stránky a opravdu to tam vypadá moc krásně. Z venku bych ani neřekla, jak to vevnitř bude hezké. Ale je prava, že realita je realita. Potřebovala bych to vidět v reálu. Myslíte, že kdybych tam zašla, že by mě tam provedli a ukázali, co potřebuji. Bude se tam i přespávat..teda jen někteří, takže bych chtěla vidět pokoje no a taky samozřejmě ty prostory :-) Myslíte, že to nebude problém? 

Janinka888

26.11.2012, 9:59

svatební hostina v Brně

V avanti je moc hezky.A pokud si tam zajdeš nebo zavoláš, že by si tam chtěla mít svatbu, tak si myslím,že v tom určit nebude problém aby ses tam podívala, i třeba do těch pokojů.Je fakt, že je vždycky lepší to vidět na vlastní oči,obvzlášt, když bys tam měla mít svatební den :)

No každopádně ať dobře vybereš a ať se svatební den vydaří podle tvých představ

Sajmonka

28.12.2012, 18:50

svatba

Takže, už mám vše zamluveno !! :-) Děkuji za rady dámy, nakonec jsem to zamluvila teda v Avanti. byli jsme se tam ještě před svátky s přítelem podívat. Personál strašně příjemný, všechno nám ukázali, co jsme potřebovali. Opravdu je to vevnitř moc krásné. Už se těším,jak to tam bude na hostinu vyzdobeno. Myslím si, že se tam bude všem líbit, teda alespoň doufám :-)

Miruškaa

18.06.2013, 12:16

Avanti?

Holky, mohla bych se vás zeptat, co je ten hotel avanti? Nikdy jsem o něm neslyšela, až tady na svatbách se o něm docela dost mluví. Já už mám svou svatbu za sebou a krásnou, která proběhla na kaskádě - je to něco podobného? Právě totiž dávám dohromady zlaté výročí svatby mých rodičů a byla jsem přesvědčená, že jim ho uspořádám určitě jedině na kaskádě, protože se mi tam strašně líbilo, ale když pak čtu ty vaše příspěvky, tak začínám váhat. Znáte někdo oboje z vlastní zkušenosti? Pokud ano, byli by jste schopni říct, co je lepší? :)

Odpovědět

  • <<
  • 1
  • 2
  • >>
  • Nalezeno 11 příspěvků. Stránka 1 z 2.