Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Hudba na svatbu > Diskuse > Tak to máme za sebou a s radostí..

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Diskuse : Tak to máme za sebou a s radostí..

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 3 příspěvků. Stránka 1 z 1.

Odpovědět

Kamalka

22.05.2012, 22:11

Tak to máme za sebou a s radostí..

Zdravím zdejší osazenstvo a děkuji Klárce Malíkové za doporučení těchto stránek. Abych se přiznala, našla jsem je díky jí a moc za to děkuji. Pracuji v cestovním ruchu a svatbu jsem já nezajišťovala,ale dostala ji "darem" od vedení firmy. ( Díky )
Chci jen dát k dobru radu a možná i upozornění na různé podvodné "rádoby" muzikanty atd. Byla jsem dotazována na styl hudby,který bych si přála a díky mé odpovědi - "od starých po nejnovější " byl předobjednán DJ. ( opět firmou ) Jelikož mám od soboty po svatbě, měla jsem možnost vidět ( náhodou ) smlouvy. Dávejte si pozor na "hudebníky - DJ", kteří si účtují horentní sumy už pro rezervaci - jako zálohu. Byl mi objednán DJ přes agenturu inzerující zde na svatby.cz. Byl rezervován a zaplacena záloha. 4 dny před svatbou přestal komunikovat a byl totálně nedostupný. Ani 48 hodin před svatbou přes podpis smlouvy a zálohu nekomunikoval. Díky doporučení paní P.Vávrové  dostala sestra kontakt a z posledních sil volala s nadějí na hudbu pro mě. Nedoufala,že 48 hodin před svatbou někdo bude "ochotný" přijet na rychlo na svatbu. Naděje umírá poslední a děkuji Petrovi za super zábavu, výbornou hudbu a i za ceny pro soutěžící rodiče. Nechci nikomu dělat reklamu, kdepak, ale myslím si, že poděkování Petrovi z PRIMAPARTY servisu je na místě. Děkuji a kdybych snad měla mít "druhou" svatbu, tak kluci, jedině Vás. Díky a moc zdravím.. 

Klárka 

Svatby.cz

25.05.2012, 13:35

dj

Mila Klaro,

jsme radi, ze Vam byl nas portal napomocny u Vasich svatebnich priprav. O to vic je mi lito, ze jste mela spatnou zkusenost s nekterym z nasich inzerentu.

I kdyz se snazime pro spolupraci vybirat firmy, ktere by pro Vas mohly byt co nejprinosnejsi, uroven jejich sluzeb, tak jako jakykoliv jiny portal, nejsme schopni zpetne kontrolovat.

Nicmene, i tak bych Vas chtela pozadat, aby jste mi na email zdenka@svatby.cz zaslala uvedeni, o ktereho DJe se presne jednalo. Pri dalsim zvazeni prodlouzeni, resp. v tomto pripade neprodlouzeni jeho inzerce u nas, budeme Vas prispevek brat v potaz. Dekujeme za zpetnou vazbu a prejeme krasne posvatebni obdobi! :o)

 

Za svatby.cz,

zdenka

Luciexova

30.11.2016, 9:15

...

Neustále přemýšlím, co tak manželovi k našim prvním Vánocům v manželství koupit a tady jsem našla milé dárečky :-) Asi sáhnu po té sadě na víno :-) http://www.darkduck.cz/gadgety/originalni-svatebni-dary/zamilovane-darky/

Odpovědět

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 3 příspěvků. Stránka 1 z 1.