Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Zábavní program na svatbu > Diskuse > Zábava na svatbě pro dětské hosty

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Diskuse : Zábava na svatbě pro dětské hosty

  • <<
  • 1
  • 2
  • >>
  • Nalezeno 12 příspěvků. Stránka 1 z 2.

Odpovědět

Andělín

24.07.2010, 13:52

Zábava na svatbě pro dětské hosty
Dobrý den,

 

přemýšlíte, jaký zábavní program zajistíte pro své svatební hosty?

 

Bylo by dobré neopomenout zábavu též pro dětské návštěvníky. Nabízíme Vám zajištění službu péče o děti v již existujícím a zařízeném dětském koutku, nebo jsme schopni otevřít mobilní, avšak plnohodnotný dětský koutek, kde dětem vytvoříme zábavné a podnětné prostředí pro jejich hru, aktivity, tvoření i odpočinek po celou dobu trvání slavnostní akce.

 

Dětem se dostane pozornosti a péče, budou s námi tvořit, hrát hry, budeme si číst a kreslit. Můžeme zrealizovat procházku, výlet, vše dle dohody s rodiči / zadavatelem zakázky. Někdy si dítě potřebuje hrát samo, respektujeme tedy jeho náladu či založení. Vybavení našho koutku nabízí dostatek prostoru pro individuální hru i pro činnost skupinovou.

 

Budete-li mít zájem o více informací, rádi se s Vámi setkáme při nezávazné osobní schůzce a blíže Vám možnosti představíme.

 

Těšíme se na Vás!

 

www.andelin.eu


Drobule

09.08.2010, 13:25

Deti na svatbe
Dobry den,

rada bych se zeptala, zda mate nejaky cenik, kterym se vase sluzby ridi, nebo jak je mozne zadat poptavku na nasi svatbu. Jedna se o termin v rijnu ale je pravdepodobne, ze nektere me kamaradky budou chtit vzit sve deti na svatbu s sebou, jelikoz pochazim ze Sumavy a do Prahy je to docela daleko. Budu rada za vasi odpoved. Jitka Drobkova

Andělín

10.08.2010, 9:28

Ceník služeb ANDĚLÍN
Dobrý den, paní Drobková,

 

vzhledem k tomu, že každá svatba je jiná, každá nevěsta má o službě jinou představu a každé místo, kde naše mobilní koutky otevíráme, je jinak vybavené, zpracováváme ke každé svatbě individuální kalkulaci. Snažíme se tak maximálně přiblížit našim klientům, službu nastavit podle jejich možností a představ. Nabídneme Vám takovou alternativu, která bude přijatelná též pro Vás svatební rozpočet.

 

Budete-li mít zájem o nezávaznou osobní schůzku, prosím, kontaktujte nás na telefonním čísle 603 330 598, nebo e-mailové adrese andelin@andelin.eu.

 

S pozdravem

 

Kateřina Říhová

ANDĚLÍN

www.andelin.eu


kjlb

29.11.2011, 19:48

Skákací hrady, trampolíny

dohled vč. dozoru, možno vč. vytvoření dětského koutku  www.kostolnik.cz

Marlenka

07.08.2012, 22:21

Dětské atrakce a programy na www.devetmesicu.com

Atrakce a programy pro děti naleznete na stránkách full servisové AGENTURY DEVĚT MĚSÍCŮ www.devetmesicu.com nebo na tel.: 737 60 00 65.

Marlenka

07.08.2012, 22:27

SVATBY NA KLÍČ, PORADENSTVÍ ZDARMA

- SVATBY NA KLÍČ za nejlepší ceny
- Poradenství zdarma
- Programy, které jinde nenajdete

Vše naleznete na stránkách full servisové AGENTURY DEVĚT MĚSÍCŮ www.devetmesicu.com nebo na tel.: 737 60 00 65.

tamcka

04.01.2013, 17:48

jak zpestřit zábavu

Zdravím nastávající nevěsty, téměř všechno kolem svatby mám krásně naplánované jen pokulhávám s programem, a vůbec zajištují to novomanželé nebo by se o to měl postarat spíš někdo z hostů? A taky co vybrat aby to nebyla nuda, navíc když se všichni přítomní ani neznají.

mishulka

05.01.2013, 12:38

program

Program na svatební hostině bývá vesměs na některém z hostů a je dobré, když se nic netalčí na sílu nedejbože do něčeho nutit. A to že se všichni nezanjí je úplně normální teda pokud nemáš svatbu jen o svědcích :)

My jsme měli celkem fajn program, taneční soutěže, poznej co piješ, karaoke a prý bylo zábavné i focení s parukama kvůli vyrobení přání. to posoudit nemůžu u toho jsem nebyla

tamcka

15.01.2013, 11:50

program

Jak to vypadalo to přání? nějak si to nedovedu představit, jinak bych chtěla tombolu a taneční soutěžeurčitě taky

mishulka

16.01.2013, 19:07

program

No my jsme se jeli s panem Jursou fotit na oblíbená místa a mezitím paní asistentka vytáhla paruky,klobouky,brýle a hosté se po skupinkách fotili jak kdo chtěla. Pak se fotky na místě hned vytiskly a naspalo se blahopřání. Taková pěkná památka nemyslíš?

Odpovědět

  • <<
  • 1
  • 2
  • >>
  • Nalezeno 12 příspěvků. Stránka 1 z 2.