Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Ohňostroje > Diskuse > Ohňostroj na svatbu

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Diskuse : Ohňostroj na svatbu

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 8 příspěvků. Stránka 1 z 1.

Odpovědět

Minonka3

19.09.2013, 14:27

Ohňostroj na svatbu

Ahoj, bydlím v Praze a chceme uspořádat svatební ohňostroj, máte někdo nějakou dobrou zkušenost s nějakým eshopem? Myslíte, že ohňostroj na svatbě je dobrý nápad? :)

LucieNova

23.09.2013, 9:22

Ohňostroj na svatbu

Dobrý den, my jsme taky dělali ohňostroj na svatbě a měl veliký ohlas. Určitě bych ho doporučila i dalším lidem. Jinak jsme ho nechávali dělat od Marthypyro.

Minonka3

24.09.2013, 12:31

Ohňostroj na svatbu

Děkuji za reakci a tip :) určitě se na to s manželem koukneme. Myslím si, že ohňostroj na svatbě je dobrý nápad, takže do toho asi půjdeme, zatím všichni na to měli kladnou reakci. Jak tady na diskuzi, tak v mém okolí, tak snad se nám to povede a bude to zážitek. Jenom se musím ještě poradit, jestli je nutné se ptát někde lidí, kteří bydlí v blízkosti. Také jste je obcházeli? Aby pak nebyl nějaký problém, nebo stížnosti. To bych byla nerada.

LucieNova

20.10.2013, 22:34

Ohňostroj na svatbu

Pokud nebude nějaký extra velký, tak je určitě lepší obejít sousedy, nebo prostě lidi, co bydlí kolem, aby pak z toho nebyl problém. Je dobré, aby o tom věděli, přecejenom já bych taky byla raději, kdyby tohle někdo chystal, tak aby mi to řekl. Podle mě s tím nikdo nebude mít žádný problém :) My, když jsme to šli oznamovat, tak to taky bylo v pohodě. Jinak..  kdybyste nechtěli nic extra velikého, tak třeba zkuste velké kompakty, ty jsou taky fajn. Ale zase když je to svatba, tak je lepší nějaký menší kvalitní ohňostroj.

Minonka3

31.10.2013, 17:15

Ohňostroj na svatbu

Tak jsem se včera odhodlala a řekla jsem si, že než vůbec něco budeme objednávat, tak se raděj předem zeptáme, abychom kdyžtak pozměnili plány. Nadechla a vydechla jsem se a šla jsem obejít sousedy. Nakonec to dopadlo dobře, nevím, čeho jsem se bála. Byli milí a příjemní. Prej jim to vůbec nebude vadit, rádi se i podívají, takže jsem nakonec byla ráda a teď přichází na řadu to celé vymyslet a objednat.

rogalohan

20.11.2014, 17:49

lampiony

Ja se ohnostroju bojim. Ja mam nejradeji lamipony stesti :-) nebo i balonky naplnene heliem ktere vyleti do vzduchu :) v jednom eshopu maji balonky ve tvaru holubic. Nebo tam jsou i lampiony stesti www.party-shop.cz

ohnostroje jsou hezke ale z dalky a se spuntama v usich :-D

 

LauraS

16.12.2014, 20:41

lampionky štěstí

Zdravím! 

Já osobně si myslím, že o dost kouzelnější pro svatební večer je pouštění lampionů štěstí - romatnika sama :) Viz. video: https://www.youtube.com/watch?v=8ODIZvNvpi0 Lampiony se dají pořídit v každém papírnictví, ale bacha, dala bych přednost kvalitě. My kupujeme konkrétně tyto: http://www.usporanatisku.cz/lampiony-stesti-gumicky-loom-bands/ ani to není tak drahé, když se budou pouštět po skupinkách. Mají i ve tvaru sridíček, ale ty už jsou dražší. S objednáním žádný problém, do 2 dnů přijdou. 

Snad jsem někoho inspirovala.

Hezký večer :) 

hancaa

08.12.2015, 10:24

nejúžasnější žádost o ruku

Ahoj holky, 

musím se podělit o nejúžasnější video - nejromantičtější požádání o ruku v kině. Je to nejlepší video, které jsem kdy viděla.

To musíte vidět. Odkaz zde:

 

https://www.youtube.com/watch?v=11v5dQzUyZg&index=1&list=PL3ht8uelp-gqO_tRQ_cSGwS_sipcyJo6-

 

PS: Pokud chcete aby se vám také něco takového splnilo, pošli to minimálně 5 lidem. Já rozdhodně sdílím :-*

Odpovědět

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 8 příspěvků. Stránka 1 z 1.