Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Svatební šaty dámské > Diskuse > PROSÍM POMOZTE

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Diskuse : PROSÍM POMOZTE

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 5 příspěvků. Stránka 1 z 1.

Odpovědět

Barunka

21.02.2010, 21:33

PROSÍM POMOZTE
Prosím Vás chtěla jsem se informovat zda nemáte někdo zkušenost se stránkou www.tiana.cz a co si o tom myslíte.Chci si objednat šaty a bojím se,že něco nebude ok:o)Děkuji

Šimona

09.03.2010, 20:34

Svatební šaty

Ahoj!

Bohužel osobně s tímto obchodem zkušenost nemám. Poprvé jsem se na stránky podívala, až když jsem si přečetla Tvůj dotaz.

Jestli jsem to pochopila správně, jedná se o internetový obchod, kde by sis šaty objednala a pak teprve je viděla naživo, zkoušela si je,...

Viděla jsem, jaké jsou tam skvělé ceny (a to je možná jeden z hlavních důvodů co láká Tebe, viď?! ;-)

Upřímně řečeno, pokud by byla jen trochu jiná možnost, tak já bych do něčeho takového asi nešla. Dle mých zkušeností ze svatebních salonů v Praze vím, jaký je strašný rozdíl mít šaty na sobě  a vidět je jen pověšené na ramínku (model, který nám připadal na ramínku, ev. i figuríně, kouzelný, nám nesedí a naopak to, co nás třeba na ramínku vůbec nezaujalo nám sedí perfektně) nebo už vůbec znát vybrané šaty jenom z obrázku je opravdu dost velká sázka...

Pokud bys třeba chtěla přece jen vyzkoušet něco méně riskantního, tak bych Ti jako cenově velmi slušnou půjčovnu svat. šatů doporučila salon Berenike. Ceny super, šaty překrásné, majitelka neuvěřitelně ochotná, vstřícná. Mají tu i pár kousků ve výprodeji. Jinak výprodej za dobré ceny má salon Della Sposa (pobočka na Vinohradské), jenom pozor, hledí si vydělat aspoň na tom dalším (čištění, úpravy - např. započítají člověku i úpravy defektů (trhlina na šatech, atd.), které udělal někdo před Vámi,... Mám s tím osobní zkušenost, protože jsem si zde šaty ve výprodeji koupila. Pytel, který mi na ně dali a stál mě 300,- Kč neměl ani zip... Takže na tohle tady pozor, já kdybych věděla předem, jak budou úpravy drahé, tak bych si dala ty šaty na úpravu a čištění jinam, ale když budeš mít štěstí, tak bys tam možná mohla ve výprodeji za dobrou cenu něco pořídit. Dalším super salonem,  který má podle mě velmi dobré ceny půjčovného a jsou tam fajn lidi, je salon Natali. A určitě bych ve své paměti vylovila i jiné dobré salony, naštěstí je v Praze opravdu z čeho vybírat :-).

Taky nutno při zkoušení pamatovat na to, že vetšina šatů se nosí se spodničkou, což ovlivňuje jejich délku, tak aby Ti pak, když by sis je zkoušela bez spodničky, protože s tou si je asi kupovat nebudeš, nebyly krátké.

Tím Tě nechci nějak odrazovat, nebo tady někomu dělat reklamu :-), jenom bych měla strach, aby pak z toho nebylo více starostí než užitku. Hlavně pokud se rozhodneš pro internetový obchod si nezapomeň prozkoumat reklamační řád, podmínky vrácení peněz.

Hodně štěstí při rozhodování! Kdyžtak potom napiš, jak to dopadlo :-).

Darja

 

popelka

21.03.2010, 18:39

svatebni salon tiana

Dobrý den,

sice tento salon je internetový obchod,ale šaty si po domluvě nevěsta vyzkouší  po domluvě u majitelky v Karlových Varech nebo v nové pobočce v Praze.Paní Vám velice ochotně poradí,pomůže.Šaty mají levné z toho důvodu,že nemají klasický kamenný obchod,kde musejí platit nekřestanské nájmné,energie,prodavačky...atd. Šat Vám ušijí i přímo na míru i v jiné barvě.

simmarie

29.03.2010, 20:02

Svatební šaty Tiana
Jestli se mohu připojit k diskuzi, mám s tímto obchodem velmi dobré zkušenosti.Bydlím v Praze a loni mi kamarádka doporučila tento obchod. On je to sice internetový obchod, ale.. Paní majitelka má normální zkušební místnost se šatama. Vy si můžete šaty objednat přes internet nebo si domluvit návštěvu,paní Vás poměří,poradí a spolu můžete udělat objednávku, platíte zálohu,šaty dojdou do 3 týdnů,vy si je vyzkoušíte a pak si je teprve vezmete. Případně se trochu upraví. Co vím od holek tak zatím většinou všem sedly. Protože je tam dost mír. Ale musíš spíš napsat si orientační email tam kde bydlíš- třeba do pobočky v Praze, je tam i mobil a pak se dohodnout Je to lepší. Ceny jsou malé nebot paní majitelka má obchod ve vlastním domě, nemá prodavačky a šaty objednává přímo ona-takže žádný milion překupníků. Je pravda,že se orientuje  spíše jen na šaty plesové a svatební.  Tímto chci říci,že ne vše co je levné musí být nutně špatné a podvod.

donny0007

21.07.2012, 14:26

Společenské a svatební šaty

Ahoj taky bohužel neznám, ale mám dobrou zkušenost s www.spolecenske-saty.eu.

 

Velmi ochotná paní majitelka, šaty za výborné ceny, velmi variabilní, takže dobře sedí a velký výběr. Tož zkus a uvidíš :)

Páá Líba

Odpovědět

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 5 příspěvků. Stránka 1 z 1.