Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Svatební šaty dámské > Diskuse > poděkování - svatební šaty

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Diskuse : poděkování - svatební šaty

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 6 příspěvků. Stránka 1 z 1.

Odpovědět

damielka

02.05.2011, 8:54

poděkování - svatební šaty

Mé poděkování patří svatebnímu salonu Studio Chic za skvělý servis ohledně půjčení mých šatů. Šaty byli nádherné, skvěle sladěné doplňky i botky. Z jejich nabídky společenských šatů jsem vybrala šaty pro maminku a obě jsme byli nadmíru spokojené. Díky za vše, připadala jsem si jako princezna. :)

http://www.studiochic.cz/

Veselka

25.05.2011, 13:54

Poděkování salonu Venésis Praha 3

Chci poděkovat salonu Venésis na Žižkově a doporučit ostatním - perfektní přístup obsluhy-milé slečny, které práce baví a prožívají ji:-) pro jejich ochotu, slušnost a trpělivost. Jsem náročná nevěsta. Vyzkoušela jsem mraky šatů po celé Praze. Až zde jsem našla jak svůj vysněný model i přístup prodavaček-bohužel ne všude samozřejmý. V salonu jim to voní, mají krásné čisté šaty a zamluvili jsme tam i supr oblek pro mého ženicha, šaty družičkám i šaty-společenky pro sestru. DĚKUJI Venésis!

Bebe77

17.08.2012, 11:55

Také děkuji Venésis!:-)

Koukám, že se přestěhovali..já u nich byla na Plzeňské http://www.venesis.cz/kontakt  Jak píše Veselka, super servis, krásný salon, voňanvé a čisté šaty! Ty mé byly z nové kolekce, takže ještě nepoužité. Jen se mi musely upravit na postavu. Ale tohle problém nebyl, šaty mi zabrali tak, že to nebylo vůbec poznat, byly jako na míru!:-) líbilo se mi, že se vše dělalo pečlivě, zkoušky byly dvě (mimo úplně tu první), takže opravdu si dávají záležet. Nic jako na páse. moc jim i touto cestou DĚKUJI a všem budoucím nevěstám jen DOPORUČUJI!

Liduska6X

20.03.2016, 16:55

Moje

My jsme s pujcenim svatebnich satu i kvadra byli spokojeni ve svatebni salonu Agnes v Praze :-)

Abdikate

09.04.2016, 19:45

Kde

Prosim nejaka adresa ci kontakt na ne? 

ZindyZ

08.05.2016, 12:29

najdu

Na netu to urcite najdes, staci si to zadat do google :)

Odpovědět

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 6 příspěvků. Stránka 1 z 1.