Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Solária, samoopalování > Diskuse > opalování nástřikem

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Diskuse : opalování nástřikem

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 7 příspěvků. Stránka 1 z 1.

Odpovědět

Pomnenka

17.01.2010, 13:03

opalování nástřikem
Dobrý den,

potřebuji poradit, někdy v září plánujeme svatbu a ráda bych se vás zeptala na zkušenosti s opalováním nástřikem... nechce se mi do solárka, stojí moc peněz a hlavně, není to zdravé, tak jsem do šatů přemýšlela o této metodě... jen jsem se ted dočetla, že to může postupně špinit spodní prádlo, proto bych nerada ušpinila svatební šaty, které si budu půjčovat... poradíte? :) děkuji moc, Lenka.


Květinka

20.01.2010, 13:48

opalování nástřikem
Ahojky,

myslím, že se toho nemusíš bát. Moje kamarádka na to chodí a říkala, že jestli to zanechává nějaké skvrny, tak jen asi tak jako make-up, a že se to dá jednodušše vyprat. Přemýšlím o tom, že bych to taky zkusila! Přece jen je to zdravější než solárko!!:)

Pomnenka

22.01.2010, 17:04

opalování nástřikem
Ahojky,

moc děkuji za odpověď. Určitě to zkusím předtím, prostě bych jen nerada zničila půjčené šaty :(

U nás na Vysočně je nejbližší salon, kde to dělají, v Třebíči, neznám jeho úroveň, s jakým salonem má tvoje kamarádka zkušenost?

 

Květinka

26.01.2010, 13:58

opalování nástřikem
Ahoj,

no, my jsme obě z Prahy. Tak nevím, jestli by se ti sem chtělo jet takovou dálku. Ale myslím, že jestli to dělají stejnou technikou, což asi jo, tak by měl být i výsledek hodně stejný ne?!Minimálně to, jestli to drží.

 

Určitě ale pečlivě dodrž všechno co ti řeknou, že máš před tím a po tom udělat. Vím, že se nějak má mazat speciálním krémem a tak... Nebo se můžeš taky podívat na internet nějakého jiného "solárka" co tam o tom píšou:) A určitě bych to být tebou zkusila předem! Já mám do svatby ještě docela čas a teď do svetrů a šál mi to přijde zbytečné:)

MirkaM

13.01.2011, 19:50

samoopalovací nástřik SUNFIX..

je ze 24 hodin stabilní a nezanechává žádné skvrny. Pokud se vdáváte v sobotu, je nejlepší nástřik ve čtvrtek večer. 

Bližší informace najdete v testu nástřiků na PROZENY.CZ  zady je odkaz: http://www.prozeny.cz/magazin/krasa-a-moda/moje-telo/16746-test-redakce-opalenou-za-15-minut

 

Svatby.cz

28.11.2011, 14:10

opálení nástřikem na svatbu

více o opalování nástřikem se u nás dočtete zde http://www.svatby.cz/?IDtema=58 

xenkanov

23.07.2015, 11:47

Nástřik

Ahoj, já měla nástřik od Xen-Tanu (jedna z nejznámějších samoopalovacích značek, doporučována hollywoodskými hvězdami a modelkami) a můžu ho jen doporučit. Byla jsem na něm v Praze v jejich showroomu 3 dny před svatbou, první den by ses neměla aspon 8 hodin vystatovat vodě první den může trošku barvit, takže je lepší mít volno a nosit něco volného (vyprat jde krásně)...a druhý den už jsem byla nádherně snědá a kůže byla krásně hladká...Fakt úžasné, vydržel mi asi ještě 14 dní, postupně slábl a za tu cenu se to vážně vyplatí!

Odpovědět

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 7 příspěvků. Stránka 1 z 1.