Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Estetické zákroky > Diskuse > Laserová operace očí

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Diskuse : Laserová operace očí

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 4 příspěvků. Stránka 1 z 1.

Odpovědět

Petulinka

17.04.2009, 13:05

Laserová operace očí

Ráda bych poprosila o radu, názor či vlastní zkušenost. Mám  před svatbou.  Už dlouho se tak trochu trápím kvůli silnější dalekozrakosti a nošení brýlí (kontaktní čočky nesnesu), proto jsem se rozhodla – a perfektní vzhled bez brýlí  v můj velký den mě motivuje J - podstoupit chirurgický zákrok laserovou operaci očí. Mohl by mi někdo dát nějaký typ na kliniku, doktora atd.?

Moc díky!

Andys

06.06.2009, 19:43

Laserová operace očí
Ahoj Petulinko,

já mám operaci za sebou, a mohu jen doporučit. Pooperační komplikace netrvají dlouho, já už ten samý večer začala "zase" vidět. Mohu doporučit Refrakční centrum v Praze, v Olivové ulici. Stránky jsou: http://www.refrakcnicentrum.cz/. Hodně štěstí!


Kačulanda

16.03.2011, 11:23

Tak to jsme na tom stejně :))

Ahoj,tak já se taky přidám k této diskusi.Jsem brýlovec posledních 10 let a pořád jsem přemýšlela,jaké brýle vybrat na svatbu.Nesnáším kontaktní čočky a brýle jsou má jediná šance,jak nebýt slepá jako kotě. :-)  Teda byly jediná šance.

Na kontrole u očního, před 14dny, jsem viděla letáček na Refrakční centrum Praha,které se specializuje na laserové operace očí a zrovna nabízí velikonoční slevu 6000Kč při současné operaci obou očí zaplatím "jen" 29980Kč.Tak jsem tam zavolala,objednala se a dnes už mám za sebou předoperační vyšetření a 12.4.2011 jdu na operaci a jak vidím,nemohla jsem si vybrat lépe.:).

Na svůj den D budu bez brýlí a největší překvapení to bude pro mého miláčka :-) :-) :-) Myslím,že to bude jedna z nejlepšík investic mého života.Vdávat se budu jen jednou,tak proč si to kazit silnými brýlemi!

Jestli se některá taky nechcete vdávat v létě s brýlemi tak neváhejte a koukněte se na www.refrakcnicentrum.cz a třeba se tam potkáme. :-)

Nikča

08.03.2014, 12:39

Laserová operace očí

Ahoj, já se před rokem vdávala a taky jsem měla problémy s očima. Chtěla jsem na svůj velký den jít bez brýli. Tak jsem se přemluvila, že půjdu na operací očí. Nakonec jsem vše podstoupila a byla jsem spokojená. Byl to skvělý pocit znovu vidět na dálku bez brýli. Operaci jsem si nechala udělat v očním centru Ziris, takže mohu jen doporučit. Sama o sobě operace nebolí a problémy dosud nemám žádné. Nechat si oči uzdravit laserem byla nejlepší věc, co jsem pro své oči mohla udělat.

Odpovědět

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 4 příspěvků. Stránka 1 z 1.