Nacházíte se zde: Úvod > Před svatbou > Zásnubní prsteny > Diskuse > Výběr snubního prstýnku

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Diskuse : Výběr snubního prstýnku

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 9 příspěvků. Stránka 1 z 1.

Odpovědět

patrik.kolarik

08.03.2012, 17:41

Výběr snubního prstýnku

Dobrý den, Chystám se přítelkyni požádat o ruku a s tím mě čeká koupě snubního prstýnku - vždy jsem se těmto dárkům vyhýbal, protože jsem si říkal, že se nemůžu trefit do vkusu... ale nejde jinak vybráno už mám zde:http://www.klenoty-b uran.cz/snubni-prste ny/c-1341/ . Ale jak zjistit správnou velikost, aby přítelkyně něco nezjistila ? svoje prstýnky si nikdy nesundová, tak nevím jak to udělat, aby to nebylo podezřelé. Nějaké tipy?

mishulka

09.10.2012, 19:52

prsten

No tak bych řekla, že nevybereš správnou velikost, aniž bys ho měl s sebou. Mě takhle chtěl v té době ještě přítel(nyní manžel)taky překvapit, ale koupil větší...sice nádhernej, ale prostě větší.Naštěstí byli v Bisaku natolik shovívaví a prsten vyměnili ;)

lacazette

17.03.2014, 10:58

Zásnubní prsteny

Dobrý den,

budu žádat přítelkyni o ruku a hledám vhodný zásnubní prsten. Tato tematika je mi naprosto cizí. Jsem z Brna, na měste jsem narazil na tyto zásnubní prsteny http://www.snubni-prsteny.cz/zasnubni-prsteny ... co vy na to? Díky za každou odpověď. 

veronikanev

07.05.2015, 11:30

Šperky z chirurgické oceli?

A co říkáte na snubní prstýnky z chirurgické oceli? mně se moc líbí. Dívala jsem se tady na tyto stránky https://www.ok-sperky.cz/ a mají je tam moc hezký. Jen si nejsu jistá, jestli to není blbý, když nejsou ze zlata nebo tak. Co myslíte?

novotnak444@seznam.cz

28.11.2015, 11:18

Poraďte snubní prstek

Plánujeme s přítelkyní svatbu 16.2.2016 a já dostal za úkol vybrat snubní prsteny. Od kamarádky jsme dostali slevový poukaz na goldeligius eshop. Me se zatim nejvic libi tyto http://www.goldeligius.cz/snubni-prsteny-s-diamantem/snubni-prsteny-sn870100yw.html uz jsem se i dotazal na cenu a prijatelna. Co na ne rikate? pripadne dejte tip na nejake jine. Dekuji moc.

Petusinka

12.03.2016, 13:27

zásnubní prsteny

myslím že tato diskuze spíše hovoří o zásnubních prstenech? Ty snubní si myslím že si partneři pak už vybírají spolu ne? alespoň my jsme to tak měli...Ten zásnubní můj drahý neodhadl, pořídil o 2 čísla větší prstýnek:) určoval to podle svého malíčku :-D ale jak už tady někdo psal, měl ho taky z Bisaku a pokud prsten není nošený tak ho vymění...To je dobré se zeptat raději předem, jestli je tam ta možnost výměny pokud nebude sedět.

katarina21xy

27.10.2016, 12:00

opravdu zásnubní...

Pokud se jedná o zásnubní prsten tak ho vybírá muž sám, to se uvidí jak vás má přítel v oku. Mě má sice v oku,ale moje prsty jsou problematické,jak říká:-D..na mě si jen tak nepřišel, mám tlustší klouby po tátovi a tak mi jen tak něco nesedí. takže můj zásnubní prsten od Rýdla mi byl velký:-D, na prstě se mi protáčel díky většímu kamínku,  ale na prodejně nám ho bez problémů vyměnily uplně za jiný ale já byla i tak spokojená:-)

Eleanora79

30.03.2017, 19:42

Pomocník při výběru

Pokud si nejste jistí, jaký by vaší partnerce líbil, zkuste tohohle pomocníka: https://www.eppi.cz/jak-vybrat-zasnubni-prsten. Je tam možnost nastavit si i částku, jakou chcete za prsten utratit.

Anettka

28.06.2017, 13:38

prsten

Při žádosti o ruku se určitě dává zásnubní prsten, snubní prsteny jou až ty, které si navlékáte při obřadu. Ideálně by měl mít prstýnek kamínek, i když najdou se i tací, co to neřeší a koupí klasický hladký koužek. Tohle se stalo kamarádce a popravdě z toho byla nešťastná, protože zásnubák má prostě nějak vypadat :) Teď jsem pomáhala vybírat zásnubní prsten pro nejlepší kamarádku a vybrali jsme tenhle https://www.prsteny.cz/zasnubni-prsten-model-love-028-3. Dost mě to překvapilo, když mě o to její přítel požádal, ale má k tomu hezký přístup :) Jen mám co dělat, abych se náhodou omylem neprokecla. Mělo by to být každou chvilku, ale ještě ji nepožádal. Asi to plánuje na dovolenou, mají jet za necelý měsíc.

Odpovědět

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 9 příspěvků. Stránka 1 z 1.