Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Svatební dary a blahopřání > Diskuse > Hlídání dětí jako svatební dar pro novomanžele!

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Diskuse : Hlídání dětí jako svatební dar pro novomanžele!

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 5 příspěvků. Stránka 1 z 1.

Odpovědět

Andělín

24.07.2010, 13:42

Hlídání dětí jako svatební dar pro novomanžele!
Dobrý den,

 

nevíte si rady s originálním dárkem pro novomanžele? Jsou snad rodiči malého dítěte?

 

Nabízíme Vám alternativní dárek formou zajištění hlídání dítěte novomanželů v průběhu jejich svatebního dne. Jsme připraveni zajistit dítěti jeho osobní pečovatelku, dítě tak může být stále se svými rodiči, pečovatelka se však postará o jeho pohodlí, krmení, hygienu či odpočinek. Pečovatelka může pomoci mamince s oblečením dítěte před odjezdem na obřad, jeho zabavením v průběhu obřadu, oběda i oslav, nevěsta si však svůj velký den užije bez starostí a rodičovských povinností.

 

Budete-li mít zájem o více informací o možnostech, které můžeme nabídnout, navštivte nás na www.andelin.eu, či přímo kontaktujte na e-mailové adrese andelin@andelin.eu.

 

Budeme se těšit!

OctavieK

07.06.2012, 3:18

Na co myslet při objednání hlídání

Pokud chcete na svatbu hlídání, je nutné vzít do úvahy především věk dětí. Při hledání vhodné pracovní síly je nejlepší se obrátit na internet. Tam najdete nabídky firem i jednotlivců, kteří jsou pochopitelně finančně výhodnější. V každém případě žádejte reference a podrobnější informace - svěřit hlídání firmě automaticky neznamená, že zajistí lepší službu.

Hlídání pro několika měsíční miminko by jste určitě měli svěřit zdravotní sestře z kojeneckého oddělení - v nabídkách na internetu se vyskytují poměrně často. Výhodou je praktická zkušenost z péče o cizí mininko a s tím i pravděpodobnost, že vše proběhne bez zbytečných dramatických chvilek.

Držím palce při výběru

Katka Tkáčová, <a href="http://www.hvezdolistek.cz">www.hvezdolistek.cz</a>

Tonka2

31.07.2014, 10:19

Seznam svatebních darů

Prosím o tip na co nejlepší online seznam svatebních darů. Už se nám to blíží a ráda bych něco přehledného a nepřeplácaného. Většina seznamů je kýčovitá růžová, plná svatebních reklam. Budu ráda za Tip.
Nejvíc se mi asi líbí:
Tomikup

Ale budu ráda za další tipy a zkušenosti.
Děkuju

666luciferka

26.03.2016, 20:38

Rezervace svatebních darů
Prosím, prosím :-) Hoďte sem prosím nějaký systémy na rezervaci svatebních darů. Mně se zatím nejvíc líbí TOMIKUP, ale budu ráda za další inspiraci, než se někam registruju. Případně jsou tady odpůrci online rezervací svatebních darů? Jaké nevýhody v nich vidíte, Děkuju Lucka

Lucyf4

21.05.2017, 12:38

Svatební dar

Ahoj všichni, chtěla bych moc poradit nějaký hodně originální dárek, který by mladomanželům udělal radost a byl možná taky praktický, moc děkuji za jakýkoli tip.

 

 

Odpovědět

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 5 příspěvků. Stránka 1 z 1.