Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Děti na svatbě > Diskuse > Děti na svatbě?

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Diskuse : Děti na svatbě?

  • <<
  • 1
  • 2
  • >>
  • Nalezeno 13 příspěvků. Stránka 1 z 2.

Odpovědět

Vaše starší příspěvky

17.06.2009, 11:50

Děti na svatbě?

Marcela: 09.02.2007 15:55:28  

Mam problem, obavam se pozvat děti přítelových kamarádů na svatbu. Jedná se o děti ve věku od 0 do 4 let, počet:21 dětí, takže to jsou malé děti, které se sami neovládají. Mám obavu aby se naše svatba neproměnila v dětský den, kde oddávající bude překřikovat křičící děti, oběd bude probíhat ve stylu jedna lžička za maminku, druhá za tatínka, pak spinkání po obědě a veřer hupky dupky v osm do postýlek. Myslím, že ti dospělý ani nebudou vnámat, co se kolem nich děje, když se budou věnovat svým dětem. Máte zkušenosti s dětmi na svatbách? Je vůbec normální s sebou brát na svatbu děti, když se nejdná o rodinu, ale jen svatební hosty?

Vaše starší příspěvky

17.06.2009, 11:51

RE: Děti na svatbě?

Lucka: 10.02.2007 16:47:40  

Ahoj Marcelo, řeším ten samý problém, aby se kamarádky neurazily, sice se jedná jen o dvě děti, ale i tak. Byla jsem na svatbě kamarádce, která tam malé děti měla, točili si svatbu i na video. Pak ale jeden kluk začal vyvádět, křičet, že ho tatínek musel vzít ven. Ze svatebního obřadu pak neměl nic ani on, a i na videu bylo vše slyšet, můj dojem z toho pak nebyl moc dobrý. Takže na obřad je určitě chtít nebudu, ale potom na oslavu ať si je klidně vezmou, tam už mi to vadit nebude. Tak pevné nervy při případné rozmluvě s ostatními, aby si děti nechali někde pohlídat, měj se a přeji ti nezkažené zážitky z vlastní svatby, jde i o tebe, Lucka

Vaše starší příspěvky

17.06.2009, 11:51

RE: Děti na svatbě?

Lea: 22.03.2007 15:02:15  

ajé ... bojuj dokud můžeš ... děti nebrat, i když pár let učím, svatba je svatba, je to tvůj den a ne zábavní odpoledne... mě se to kecá - mě hrozí jen jedno dítě (sestřenky "andílek" ) ale vydá za deset.. ale já mám zase ráznou maminku a ta mě za každou cenu podpoří ... Držím palec a s heslem ZVÍTĚZÍME přeji krásný den :-)))

Vaše starší příspěvky

17.06.2009, 11:52

RE: Děti na svatbě?

Eva: 27.03.2007 22:28:46  

Je mylné říct, že svatba není zábavní park pro děti. Ale musí si to zvážit rodiče těch malých rošťáků, jestli je vezmou nebo jestli si zajistí hlídání. Mně někdo naznačit, že mám malýho nechat u babi, tak mi to přijde dost nepříjemné a líto. O nevěstě bych si pomyslela, že není asi zralá osoba...to je jako by mi někdo naznačil "OK, jsi zvaná ale manžela neber, on se nám tam moc nehodí". Manžel a můj syn jsou moje rodina! Mohla by si ale vysvětlit, jak to bude probíhat, pokud je třeba v plánu večerní ožíračka a pro děti není zajištěno zázemí a potřebný klid, rozumní rodiče dítě nevezmou. A taky si to pak sami líp užijou. Já byla na svatbách, kde nikdy děti nechyběli a musím říct, že do té slavnosti vnášeli uvolnění a takovou něžnou slávu, roztomilost a legraci. Bez nich by to byla víc společenská záležitost než oslava lásky.

Vaše starší příspěvky

17.06.2009, 11:53

RE: Děti na svatbě?

Matula: 10.04.2007 14:41:39  

já budu mít na svatbě asi 5 dětí od 2,5 do 7 let a nevadí mi to, zdá se mi, že to nějak ke svatbě patří.... Nikdy jsem nebyla na svatbě, kde by nebyli děti.... Já je tam prostě chci

Vaše starší příspěvky

17.06.2009, 11:55

RE: Děti na svatbě?

Markéta: 22.04.2007 22:50:58  

Milá Evo, nedá mi to a musím reagovat. Nevím, co je nezralého na tom, kdyý někdo chce mít důstojnou a krásnou svatbu bez řvaní a rozjíveností mnohdy cizích dětí. Já osobně jsem před vlastní svatbou poprosila kamarádky, že si nepřeju na obřadu jejich miminka. jednalo se mi o děti ve věku, kdy jim nevysvětlíš, že musí pár minut vydržet potichu. Proč by taky pane bože někdo měl na obřad tahat malé mimčo?!? všichni to bez problémů pochopili a nakonec mi tam stejně fňukalo naprosto cizí dítě. Já osobně svoje dítě taky za 14dní neberu na svatbu své kamarádky. Nechci být ta, jejíž potomek někomu zkazí důstojnost obřadu. Ale to je všechno o soudnosti a inteligenci každého rodiče.....

Vaše starší příspěvky

17.06.2009, 12:12

RE: Děti na svatbě?

Eva: 27.04.2007 14:27:17  

Něco na tvém příspěvku je pravda ale celkově s tebou nemůžu souhlasit. Např. otázka "proč by někdo na obřad měl tahat malé mimčo" může mít odpověď "protože ho nemá kam dát". Svěříš malé minko někomu neznámému? A kam jinam ho dát, když všichni tvý příbuzní (babičky a tetičky) jsou logicky taky na té svatbě? Ale to se jedná o děti z rodiny. Jinak souhlasím, že když se kamarádky přijdou jen podívat, měly by být rozumné a děti nabrat

Vaše starší příspěvky

17.06.2009, 12:13

RE: Děti na svatbě?

Klára: 15.05.2007 22:57:44  

Ja si na svoji svatbu dite vezmu a svoje, a nejvic by se mi libilo, kdyby dostalo hysterak uprostred obradu alespon by sme to meli jine nez vsichni ostatni. Deti na svatbu patri a cim vic tim lip je s nima sranda. My jich tam budeme mit 10 od 3 mesicu do 7 let.

Michal Marček

11.07.2009, 10:34

Děti na svatbě? jen je zabavit ""Kdo si hraje nezlobí"" :-)

V sekci zábava a děti na svatbě přibyla naše firma,,která se zabývá půjčováním nafukovacích atrakcí a soutěží pro děti. Onehdá se ženil náš kamarád a jako jeden z našich dárků jsme mu tam pár atrakcí vzali a ono to s dětičkama fungovalo,nenudili se a bavili se a dospělí taktéž.Byl to hezký den pro svatebčany,ale i děti.Sám za sebe si pamatuji z dětských let,jak jsem byl otráven když jsem musel na svatbu,jelikož tam byla děsná nuda a lidi se chovali po alkoholu divně,ty šílené šaty co byly tak děsně nepohodlné ,,prostě hrůza.

Tak proto mě po této svatbě napadlo ,že to vůbec není špatný nápad nabízet zábavu pro děti na svatbu,když se tam děti potom těší a nejsou osiny co vás každých pár minut tahají za šaty a vytrhávají z kontextu rozhovoru a svatebního veselí.

Tak jsme to zkusili znovu na druhé svatbě a vylepšili ještě o osobu co se u atrakcí o děti starala a bylo to perfektní,takže se nebojte a zkuste to i na vaší svatbě.

Pavel K

Team www.atrakcepraha.cz

Andělín

24.07.2010, 13:27

Děti na svatbě
Milé nevěsty,

 

zcela chápeme vaše obavy související s malými návštěvníky vaší svatby.. rádi bychom vás však ujistili, že děti na svatbě nemusí být jednoznačně "problém". Zřízení mobilního dětského koutku na místě a profesionální personál, který se postará o zábavu, bude s dětmi tvořit a vytvoří pro ně zázemí i program odpovídající jejich věku a potřebám, je výborným řešením tak, aby VÁŠ den proběhl bez zbytečného křiku či pláče, abyste si vy i vaši hosté svatební den skutečně užili. Děti budou moci slavit s vámi / bez vás a i ony budou mít spoustu nových zážitků z tohoto mimořádného dne.

 

Rádi pro vás zpracujeme individuální kalkulaci tak, aby byla pro váš svatební rozpočet přijatelná, ale přitom nám poskytla dostatek prostoru pro zajištění skutečně kvalitních služeb.

 

Velice rádi se s vámi setkáme při nezávazné osobní schůzce, při které si můžeme možnosti představit a nastínit řešení předpokládané situace.

 

Těšíme se na vás!

 

www.andelin.eu

  

 

Odpovědět

  • <<
  • 1
  • 2
  • >>
  • Nalezeno 13 příspěvků. Stránka 1 z 2.