Nacházíte se zde: Úvod > Před svatbou > Loučení se svobodou > Diskuse > Rozlučka a originální dárek

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Diskuse : Rozlučka a originální dárek

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 6 příspěvků. Stránka 1 z 1.

Odpovědět

dalmatinka

16.04.2010, 13:20

Rozlučka a originální dárek
Hezký den všem,
chystám se na rozlučku se svobodou mojí sostřenice - půjdu jí za svědka - ona byla za svědka mě, tak mi to asi chco "oplatit". Ale teď mi jde o to, že ona mi připravila úžasný dárek - "kufřík poslední záchrany" - byl tam vtipný seznam věcí, které mám postupně použít v případě manželské krize - a ty vyci jako špunty do ucha, palička na maso, sexy spodní prádlo, manželská příručka, čokoládový pinďour, lahvička Bechera, apod. ... fakt mne to pobavilo a potesilo - chtela bych neco podobného věnovat jí, ale abych se neopičila. Dostala jste některá něco takhle vtipně originálního - cokoliv... :o) Třeba úplně jinak zaměřeno... děkuji za všechny tipy!

rendy

19.04.2010, 10:56

Rozlučka a originální dárek
No to je tedy těžký oříšek...sice to nebude tolik originální, ale co takhle jí vzít někam na pořádný relax? Seberte se s holkama a jeďte někam za relaxací. Můžete vzpomínat a drbat a užívat si poslední chvilky svobody babskou zábavou. Vířivka, šampíčko, masáže, vínečko, kosmetika, manikůra...prostě rozlučka se svobodou a rovnou i příprava na její náročný den, aby byla na své svatbě opravdu okouzlující.

Toblero

18.05.2010, 15:29

Prosba
Ahoj, já jdu na rozlučku se svobodou příští týden, také si stále dumám co bych měla nevěstě pořídit. Velice se mi líbil dárek, který jsi od ní dostala ty. Krabička pro manželství. Ráda bych tě poprosila zda my jsi mi moc moc prosím nemohla napsat co vše v té krabičce bylo atd. Byla bych ti moc vděčná. Děkuji.

martinek-ka

26.05.2010, 15:18

dárek
taky moc moc prosím o ten kompletní seznam, za 2týdny jdu segře na rozlučku a pak jako svěděk, tak chci mít taky takhle pěkný dárek, díky moc.

Cathrine22

30.05.2010, 19:55

Cathrine22
Ahoj.Taky mě čeká rozlučka se svobodou jako tady každou z Vás :-D prosila bych taky o ten seznam věcí z kufříku (jako palička,spodní prádlo atd.) protože mi to připadá jako bezva nápad tak prosím prosím:-)

Seras

23.04.2016, 17:20

Láskografika

Kamarádce jsem dala ke svatbě udělat grafiku o jejich vztahu - je to super jako obraz na zeď a je to 100% originální!

http://laskografika.cz/ 

Odpovědět

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 6 příspěvků. Stránka 1 z 1.