Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Restaurace > Diskuse > Svatební hostina

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Diskuse : Svatební hostina

 • <<
 • 1
 • 2
 • 3
 • >>
 • Nalezeno 23 příspěvků. Stránka 2 z 3.

Odpovědět

Andrejjka

30.12.2012, 22:15

avanti

Zkus se mrknout na hotel avanti ;) tam jsme byli už na dvou svatbách a obě se povedly..

Tesa9

14.12.2013, 19:49

Svatba v Českým ráji

Ahoj holky. To jsem strašně ráda, že se tady rozebírají tak hezké věci. Já se brale letos a nemůžu si stěžovat. Hostina skvělá, místo kouzelný a hlavně romatický za velice dostupné penízky. Navíc je tak schované, že by ani člověk nevěřil, že tak krásné místo s výhledem na Trosky vůbec může být. Kdyby jste se některá chtěla podívat posílám odkaz www.trosky.eu. Stránky jsou sice trochu zastaralé, ale to místo je kouzelný. Spusta místa na přespání, nádherný trávník, altánek, hostina v restauraci. Prostě paráda :).

Monii

26.01.2014, 18:41

Prosím Pomoc - Hostina v Českém ráji na Hrubé skále - možné?

Ahoj všem! Chtěla bych se vás zeptat - chtěli bychom se s přítelem brát na Hrubé skále v České ráji, ale nevíme jak potom s hostinou a hlavně - kde bychom mohli mít ´afterparty´. Naše představa je veliký statek s velkou zahradou, opékačka a stoly jak venku, tak vevnitř a uzavřená společnost. Neví prosím někdo z vás o něčem, co by se dalo v tomto kraji sehnat?Moc a moc děkuji za jakoukoliv pomoc...:) pa všem Móňa

VeronikaProk

02.06.2014, 12:12

krásne jmenovky

Dobrý den, můj nejlepší den proběhl překrásně! Vše bylo tak super! A se vším jsem byla tak spokojená! Připadala jsem si jako princezna, když jsem šla uličkou v bílých šatech! Spoustu věcí bylo lehčích díky stránkám www.svatebni-diar.cz od tud jsem si objednala svatební diář a také jmenovky na lžičkách, vypadalipřekrásně.  Byla jsem z nich okouzlená!! Krása..

Miuška

19.06.2014, 9:12

Svatební hostina

Ahoj holky, celý život jsem se těšila na můj venký den D. Teď jak se to blíží, jsem na prášky, nic nestíhám, zařizování až nad hlavu :-/. Chvilkama začínám váhat jestli ji vůbec chci. Navíc teď na rychlo sháním místo, kde se bude konat hostina nejlépe, aby to bylo i s hotelem. Místo konání Ostrava. Budu vděčná za každou radu či tip. Kamarádka mi navrhla http://www.jan-maria.cz/www/cz/hotel/ hotel v Ostravě, dělají tam i svatební menu, ale chci mít více možností výběru.

lucikk1311

22.07.2014, 12:29

svatba

Nazdárek objevila jsem kouzelnou stránku, kde mají první pomoc snad pro všechny nevěsty a to svatební diář uvodní barvu si mužete vybrat každá sama, já jsem z něho tak nadšená. Hlavně ni nezapomínám a také ještě vím, co mi všechno ještě schází a měla bych to mít vyřízené, co nejdříve. Pro mě to je jak svatební bible, bez které neudělám ani krok.

Agns

03.01.2015, 23:47

Svatební hostina Plzeň Hradiště

Ahoj, měl někdo venkovní svatební hostinu v Plzni Hradišti? Případně zaslat nějaké foto na email, jak to tam vypadá "nazdobené"... 

Předem děkuji :)

Pacička

26.03.2015, 13:54

Catering allinclusive

Ahojky holky tak já bohužel nebo bohudík plánuji druhou svatbu ve svém životě. Poprvé to prostě nějak nevyšlo a už jsem si myslela že bych do toho nikdy nešla, ale když přišel můj drahoušek  po tom co si mě vybral i dítětem na krku se zásnubním prstenem od Rýdla a s tím že si zasloužím být šťastná ať se stanu ženou jeho života, podlomili se mi klena ne jen z prstenu ale hlavně proto, že jsem vůbec netušila že má takovéto plány!!! No a teď k věci. Nastávající je celkem úspěšný podnikatel a tak mi dal volnou ruku co se týká financí, jen prostory pro hostinu vybral on, bude to na zahradě v altánech. Takže na mě je zajistit jídlo a pití na úrovni, aby byli všichni spokojeni. Nakonec jsme se po x degustacíh shodli na tom, že objdenáme catering v hotelu International v Brně, kde jsme si moc pochutnali na degustačce a hlavně papu i vypadá luxusně a zajístí vše od Ado Z!!! Takže prostě jasná volba. Teď ještě šaty, nemohu se rozhodnout zda jít i podruhé do bílé...

xenkanov

21.08.2018, 17:23

Rada

Rádi bych ještě na hostině měli pár sladších věcí pro děti. Napadl mě stroj na cukrovou vatu, ale teď nevím kde ho sehnat. A zda by se vyplatilo koupit nový. Měla jste některá s tímto zkušenost?

sabina5

22.08.2018, 16:51

vata

Tak to se vám na svatbu nejvíc vyplatí nějaký menší model, ten stojí s přehledem do tisícovky. A zůstane vám doma i na jiné oslavy.

Odpovědět

 • <<
 • 1
 • 2
 • 3
 • >>
 • Nalezeno 23 příspěvků. Stránka 2 z 3.