Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Svatby na klíč > Diskuse > ZEPTEJTE SE NAŠICH KOORDINÁTOREK

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Diskuse : ZEPTEJTE SE NAŠICH KOORDINÁTOREK

 • <<
 • 1
 • 2
 • 3
 • >>
 • Nalezeno 25 příspěvků. Stránka 2 z 3.

Odpovědět

Svatby.cz

20.01.2010, 17:52

RE: Svatba na hrade/zamku pobliz brna
Dobrý den Vendy,

 

tento druh informací je již na delší vyhledávání a osobnější domluvu. Proto bych Vás poprosila, jestliže máte o tyto informace vážnější zájem, o využití našich konzultačních služeb.


Jinak je většinou zvykem, že si hosté hradí ubytování sami. Ale záleží samozřejmě na rozhodnutí snoubenců.

 

Máte-li nějaké další podobné dotazy, určitě neváhejte se na nás obrátit.

S pozdravem,

Váše Svatby.cz

 

Verda-Berda

07.05.2010, 7:51

Svatba v zahraničí, v Helsinkách, Finsko
Dobrý den,

 

     měla bych velkou prosbu. Chceme se brát se svým snoubencem v červenci příštího roku v Helsinkách, ve Finsku. Finsko navštěvujeme již několik let a máme tam dlouholeté přátelé, stala jsem se i kmotrou jedné finské rodiny. Zažít svatbu ve Finsku je pro nás velký sen, budou s námi rodiče, sestra, a dva přátelé. Máme dvě možnosti, vzít se na Ambasádě pro ČR v Helsinkách, to je zřejmě svatba platná a nemusí se opakovat v ČR, a oddací list je v češtině, takže to bude zřejmě bez problémů. Měla bych právě žádost o radu při druhé možnosti, a to vzít se mimo území ambasády, třeba na pláži a nebo v přírodě ve Finsku, ale to už si nejsem vůbec jistá, jestli je to vůbec možné, a co je všechno potřeba zařídit, např. překladatele, koho žádat, oddací list přeložit v Čechách soudním překladatelem, a jestli je potřeba druhý obřad v ČR.

 

     Moc Vás prosím o zaslání odpovědi.

 

     Děkuji a přeji krásný den.

     Vyhnánková Veronika

majka

10.05.2010, 10:13

dotaz

Dobry den
ráda bych se zeptala kolik stojí Vaše služby ,chtěla bych svatbu a vyšlo by to asi na 30 hostu,chtěla jsem menší ..Jenže toto je spíše minimum...Také bych se chtěla vdávat v kotele a to na Vyšehradě..Problem je ,že nejsem křetěná.Tak mě zajíma:
jak dlouho trvá pokřtění a kolik se platí za svatbu v kostele???
diky moc Marketa

Mypimlico

07.10.2012, 10:21

Svatební agentura Báječná svatba

Už je to rok, co jsme se brali za pomoci agentury Báječná svatba. I po roce, kdy většinou člověk zapomene na problémy a zůstává mu v paměti to pozitivní, bych nesvěřila náš velký den této agentuře. U nich vše funguje do doby, než nemáte na věci svůj názor. Pokud otrocky následujete jejich instrukce a doporučení a vypnete mozek, tak je to ok. Jakmile máte vlastní představu, která se liší od jejich, tak začnou manipulovat, vztekat se a připadáte si místy jako idiot. V takových případech spíš hledají důvody, proč to, či ono nelze, místo toho, aby hledali způsoby, jak by to předse jenom šlo zařídit. Stejnou zkušenost jsme měli i s fotografkou, kterou nám doporučili. Navrhla nám svatební knihu, ve které se nám nelíbila skladba fotek, byť fotky nafotila moc hezky, a to byl kámen úrazu. Na nás argument typu "takto to chce každý" fakt nefunguje. Nakonec jsem si tedy spoustu věcí zařídila raději sama, než bych se měla hádat s hysterickou paní majitelkou a jejím kolektivem. Takže jsme platili za něco, co jsme v konečném důsledku nevyužili. V každém případě, ať už to bude jakkoliv, přeji všem, co vás to čeká hodně štěstí !!!!

mishulka

03.01.2013, 14:39

vlastní pěst x agentura

Zdravím všechny mám na vás otázku. Byli byste rádi, kdyby se vám o svatbu postarala nějaká agentura se vším všudy(samozřejmě by to po celou dobu s vámi konzultovali) anebo byste si radši vystrojili svatbu sami na vlastní pěst.

Peníze by nehráli roli...krásná to představa co? Jak byste zvolili?

tamcka

04.01.2013, 17:43

agentura

Jednozančně bych byla pro agenturu, já jsem zatím svobodná, ale až se budu vdávat, tak váhat nebudu. Dokonce i vím jakou

mishulka

05.01.2013, 12:33

re

Tak to máš dobrý a jakou teda?

tamcka

06.01.2013, 12:42

mishulka

Weddingdesign, postarají se ti kompletně o všechno, což mi připadá úžasný,tobě ne?

lanan

04.11.2013, 3:17

Nedoporučuji svatební agenturu Báječnou svatbu!

Pro napsání této negativní reference jsem se rozhodla z důvodu chybějících relevantních informací o této agentuře v době, kdy jsem sama pátrala na internetu a potřebovala poradit s výběrem agentury.

Když jsme se s manželem rozhodovali, jakou agenturu vybereme pro organizaci našeho nejdůležitějšího dne, hledali jsme to nejlepší. Stejně jako většina jsme i my dali na marketingovou prezentaci na internetu, kterou má Báječná svatba jednu z nejlepších.

Na první schůzku s agenturou jsme se oba velmi těšili, nicméně ze setkání s paní Uldrichovou jsme odcházeli tak nějak rozladěni. Nemůžu přesně specifikovat, čím to tenkrát bylo, ale je mi líto, že jsem tehdy nedala na první dojem a nehledala dál.

Světlana Uldrichová mi byla nesympatická již od prvního okamžiku, nicméně manžel mě přesvědčil, že organizace svatby není o sympatiích, ale o schopnostech, a tak jsme se tehdy rozhodli podepsat smlouvu a zaplatili zálohu 12 tis. Kč.

Celková komunikace s agenturou byla již od začátku neuspokojivá. Už v prvním e-mailu nazvali mého muže jiným jménem - nad tím jsme se pousmáli, nicméně vše vygradovalo nesrozumitelným rozpočtem se spoustou chyb. Nakonec jsem musela každou položku překontrolovávat. Paní Uldrichová neumí pracovat s Excelem, nicméně se nás stále snažila přesvědšit o tom, že její zpracování je bezchybné. To byl koneckonců nepřetržitý komunikační problém. Paní Uldrichová má pouze střední školu, ale všude byla a všechno zná nejlíp, což se promítá i do svatebních příprav. V mnohých věcech rozhodovala bez našeho souhlasu či konzultace s námi, i když jsme právě stáli vedle ní, velmi často nám skákala do řeči a nezajímal ji náš názor. Doporučila mi Nuanci pro výběr svatebních šatů, kde mé šaty vyšly o celých 8 tis. dráž! než v Adině. Adinu určitě doporučuji, je levnější a objednají vám na půjčení i šaty Pronovias, které nemají na skladě.

Chtěla bych dodat, že nás svatba stála cca 400 tis.( přes agenturu jsme měli rozpočet 250 tis.) a proto si myslím, že jsme nebyli zrovna klienty s nejnižším rozpočtem v historii Báječné svatby. Přesto se k nám paní Uldrichová nechovala nejpříjemněji.

Po prvních karambolech ze strany paní Uldrichové jsme s manželem zvažovali přechod k jiné agentuře, nicméně nám bylo líto již zaplacené zálohy. Pořád jsme také doufali v profesionalitu paní Uldrichové alespoň během svatebního dne.

Bohužel došlo ke spoustě zádrhelům i během našeho dne D. Nebyla to přímo katastrofa, ale udály se věci, které se zkušené agentuře nesmí stát. Hosté po příchodu do zámku bloudili a nevěděli, kam mají jít. Svatební pochod kvůli paní Uldrichové začal hrát dřív i přes výslovný zákaz ženicha. Špatná organizace gratulací, hostiny, neschopný a nesympatický Dj Burda, který zmizel na půlku dne a nechal za sebe náhradu, květinová výzdoba byla v jiných barvách, než jsme ji chtěli. Chyběli různé zaplacené dekorační prvky a korunu všemu dodalo nepříjemné chování paní Uldrichové k hostům. Během svatebního dne jsem poslouchala stížnosti na její chování.... Mohla bych pokračovat dále a dále

 

Většina svatební výzdoby a dekorací, kterou se paní Uldrichová chlubí na svých stránkách je prací květinového studia Frezia fleur, s kterým jsme byli spokojeni až na nedodržení barevnosti, z čehož viníme Báječnou svatbu.

 

Nakonec bych chtěla dodat, že žádná svatba není dokonalá a ani my jsme nepožadovali dokonalost, ale množství chyb, kterých se paní Uldrichová dopustila bylo neakceptovatelné ani pro začínající svatební agentku.

Dodnes nechápu množství pozitivních referencí na stránkách Báječné svatby.Dle toho usuzuji, že to paní Uldrichová určitě umí i lépe, nicméně naši svatbu nezvládla.

Budoucím nevěstám bych dala při výběru agentury asi jedinou radu: ,, Dejte na první dojem! "

 

Děkuji, že jste vydrželi číst až sem a doufám, že Vám má reference pomůže při rozhodování.

 

Lana

 

Svatba se konala v srpnu 2013.

elizabeth_

03.01.2017, 19:36

Zklamání z agentury Báječná svatba

Já mám špatnou zkušenost s agenturou Báječná svatba. Odstoupili jsme od smlouvy poté, co vyšlo najevo, že si agentura nepřiznaně bere provize od dodavatelů, kteří nám potom navýšili cenu. Některé ceny ze seznamu dodavatelů, který nám paní Uldrichová zaslala, už byly automaticky navýšené - vždy o pár tisíc, např. fotograf, kameraman, než co by ta samá služba stála bez agentury. Proto důrazně doporučuji vše kontrolovat bokem, třeba anonymně u dodavatelů a potom cenu porovnat. Byla jsem velmi zklamaná.

Odpovědět

 • <<
 • 1
 • 2
 • 3
 • >>
 • Nalezeno 25 příspěvků. Stránka 2 z 3.