Nacházíte se zde: Úvod > Zařídíme za Vás > Jen koordinace v den svatby

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Jen koordinace v den svatby

Svatební koordinátoři v ČR

Tyto stránky Vám nabízejí jedinečnou možnost vyhledat odborníky na organizaci a koordinaci Vaší svatby ve Vašem regionu.

 

Pro snoubence:

 

Co pro Vás může svatební koordinátor/svatební agentura udělat?  

Svatbu podle Vašich představ. Nabízí buď komplexní služby – přípravu svatby od začátku až do dne D, ale také dílčí velmi užitečné služby - koordinaci jen v samotný svatební den, vyřízení dokladů a formalit, doporučení míst či vyhledání kvalitních dodavatelů, konzultace atd.

 

Kolik taková služba stojí?

Ceny se liší podle rozsahu požadovaných služeb, ale jsou to rozumné ceny, které se Vám vyplatí: šikovná koordinátorka Vám výběrem dodavatelů může ušetřit nemalé peníze a zároveň velké množství času a energie.

 

Podle čeho vybírat?

Základním kritériem je oblast, ve které svého koordinátora hledáte. V dalším kroku pak můžete volit jednotlivé služby, o které máte zájem a také cenovou kategorii.

 

Nenašla jsem žádného koordinátora v mém okolí, co s tím?

Katalog Svatební koordinátoři CZ je zcela nový projekt, každý den přibývají další svatební profesionálové.

Pokud potřebujete poradit, napište nám na: katka@svatby.cz

 

Pro koordinátory/agentury:

 

Jaké služby nabízíme?

Nabízíme zcela nový koncept, databázi čistě pro svatební koordinátory/agentury, která výrazným způsobem usnadní a zpřehlední hledání nevěstám, které o této službě uvažují. Nevěsta si Vás tak může přímo najít na jednom z nejnavštěvovanějších portálů v Čechách.

 

Jaké výhody mi profil přinese?

Největší výhodou je jednoduchost a pokročilé filtrování, které zobrazí přímo relevantní výsledky podle přání. Plný profil pak přináší řadu dalších výhod – filtrování nejen podle regionu, ale možnost vkládat recenze a prokázat tak svou kvalitu, vložit svou vlastní fotogalerii, odkaz na Vaše facebookové stránky a také možnost přímého odeslání poptávky na Váš email.

 

Kolik stojí zápis v katalogu?

Registrace a základní profil je zcela zdarma.  Plný profil bude zpoplatněn malým účastnickým poplatkem a přinese Vám spoustu výhod. Další informace k plnému profilu přineseme brzy.

 

Chcete přidat svou firmu do katalogu?

Registrace a základní profil je zcela ZDARMA. Prosím kontaktujte nás na: katka@svatby.cz nebo na 777 302 775 (Kateřina Fields)