Nacházíte se zde: Úvod > Katalog Firem > golfYacht Prague

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

golfYacht Prague

logo
You need to upgrade your Flash Player.

golfYacht Prague

U Libeňského mostu
18000 Praha 8
Česká republika

Telefon: +420270004150
Fax: +420270004159
Mobil: +420608175008
E-mail: info@greenyachthotel.com
Web: http://www.greenyachthotel.com/
Osoba: Ing. Premysl Vejsada

Chci vědět více/odeslat poptávku

zvětšit mapu

Průměr: 4,8 | hlasů: 5
Zobrazeno 9302×

Základní informace
Krátký popis Netradiční hotelová jachta nabízí kompletní svatební servis “Vše na jednom místě“: Civilní či církevní obřad na přídi sluneční paluby s výhledem na Pražský hrad, řeku a zeleň přilehlého golfového areálu nebo na přistavené motorové lodi s obřadem na Vltavě přímo pod Letenskými zahradami nebo Karlovým mostem. Výjimečná svatební hostina se špičkovou kuchyní odehrávající se na převážně na zastřešené letní terase, designové restauraci, exkluzivním salónku Captain’ s Club nebo v originálních prostorech Golf Baru. Krásné svatební apartmán s výhledem na řeku a Pražský hrad přímo z vířivky.
Důvody proč si vybrat právě nás Hotel&restaurant GreenYacht hotel Prague se svým originálním, exkluzivním prostředím a výjimečným designem, dokonalým servisem, rozmanitým výběrem BBQ bufetových/banketových menu a pravou romantikou na řece, pro Vás přichystá nezapomenutelné chvíle Vašeho svatebního dne.
Jachtu s 33 luxusními kajutami lze rezervovat i exkluzivně jen pro Váš svatební den. Nacházíme se téměř v centru města, v oáze zeleně a na řece můžeme přizpůsobit svatební program s přihlédnutím k těmto skutečnostem a ročnímu období. To vše nabízí nepřeberné množství možností a nápadů, které Vám pomůžeme zahrnout do Vašeho svatebního veselí.
Naše nabídka/služby Obřad na přídi sluneční paluby nebo na přistavené lodi pod Letenskými zahradami nebo u Karlova mostu.
Výběr svatebního cateringu: Kapacita: 60 osob restaurace, Golf Bar - 100 osob, 140 osob venkovní krytá sluneční paluba.
Slavnostní servírované menu od: 395,-Kč
Raut od: menu 500,- Kč ,
Možné venkovní grilování
Ubytování svatebních hostů ve 33 kajutách ve třech provedeních v jachetním stylu. Večerní tančení a disco párty, živé kapely a netradiční únos nevěsty motorovým člunem!!
Netradiční svatební automobil veterán Tatra 603 z roku 1963 nebo místo svatebního automobilu Vás na golfYacht dopravíme svatební lodí s občerstvením.
Speciální nabídka pro novomanžele ze Svatby.cz Exkluzivně pro Vás 1 noc v Novomanželském apartmá s výhledem na řeku a Pražský hrad přímo z vířivky.
Platí pro svatební obřady s hostinou nad 30 osob.
Oblast působnosti Hlavní město Praha
Provozní/Pracovní doba 8-24hod
Jazykové vybavení
Anglický jazyk Ano
Německý jazyk Ano
Francouzský jazyk Ano
Ruský jazyk Ano
Italský jazyk Ano
Španělský jazyk Ano
Další důležité informace
Cenové relace (od - do v Kč) 420-0
Poznámky k cenovým relacím Rádi přizpůsobíme program a průběh Vašeho svatebního dne Vašemu rozpočtu.
Pronájem prostor neúčtujeme.
Dodací doba (počet dní) Předběžný rozpočet do 24 hodin, případně dle potřeby rychleji
Možnost platby na splátky Ano
Kompletní svatební servis Ano
Reference od našich klientů Svatba Anna & Tomáš 23.05.09

"Vážení snoubenci,pokud se rozhodujete, zda mít svatební obřad, případně svatební hostinu na Golfyacht, můžu to vřele doporučit. Pořádaly jsme zde s kolegyní již několik svateb a všechny měly ohromný úspěch. V dnešní době je „in“ mít nějakou netradiční svatbu a zde jsou na to ideální podmínky. Může se zde konat jak námořnická svatba, golfová svatba, svatba s tématikou moře a spousta dalších. I když jde ale o tradiční svatbu, pořádat ji na luxusní lodi je velice originální. Ať na Golfyacht přijedete parníkem, či vlastní dopravou, o zbytek se starat nemusíte. Personál má s pořádáním svateb a společenských akcí bohaté zkušenosti. Na hlavní palubě se může pořádat jak obřad, tak hostina, či večerní party. Golfyach kotví ve velice klidném prostředí u řeky a golfových hřišť. Hosté si chodí často jen posedět na terasu a dívat se na proudící řeku, poslouchat šumění stromů, či pozorovat západ slunce. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že jídlo je téměř bezkonkurenční, obsluha všímavá, rychlá a velice vstřícná. Jako zábava pro hosty zde může být vyzkoušení odpalu přímo z hlavní paluby. Nevěstu a ženicha jistě potěší úžasné prostory na golfovém hřišti na portrétování a dále nádherné svatební apartmá pár metrů od Spa centra se saunami, masážemi apod.

Proč pořádat svatbu na Golfyacht? Protože ačkoliv je v Praze, ač jsou to luxusní prostory, ceny jsou více než příznivé a hosté nadšeni nejen z netradičních prostor a jídla, ale z celkové atmosféry.

S přáním krásného prožití Vašeho svatebního dne"
Lucie Skříčilová, svatební koordinátorka, Báječná svatba

Svatba Petra & Robert 17.07.09
" Vazena posadko Golfyacht, chteli bychom Vam s manzelkou podekovat za svatebni oslavu 17.7.2009, zejmena za perfektni servis a vyborny raut. Nejenom my, ale vsichni dalsi byli nadseni z vasi lodi. Zvlastni podekovani patri panu Vejsadovi, myslime si, ze jeho zakaznicky orientovany pristup se jen tak nevidi. Jsme jedni z tech, kteri nemaji problem rovnou sdelit ci napsat kritiku, ale zde opravdu nemame co vytknout. Mate na lodi dobry team lidi. S pozdravem"
Robert Prokes , Petra Prokesova"

Svatba Marie&Marco 08.08.2009
"Dne 8. srpna 2009 jsme na GolfYacht Prague oslavili naší svatbu. Byl to den vyjímečný a krásný nejen tím, že byl naplněn štěstím a láskou, ale také proto, že vynikající služby veškerého personálu na GolfYachtu nám tento den ulehčily a ještě zpříjemnily.
Vzhledem k velkému počtu hostů a s tím spojené náročnosti celé akce, jsme ji začali plánovat již více než rok předem. Profesionální přístup a příjemné vystupování nám hned při prvním setkání ulehčilo rozhodnutí – GolfYacht a nabízené služby pro nás, ve srovnání s ostatními možnostmi, neměl konkurenci. Management GolfYachtu nám od začátku vycházel vstříc
a naše požadavky nebyly nikdy problém. Vše se dalo zařídit, veškerá komunikace během celé doby příprav byla bez potíží.V den naší svatby byl personál úžasný. Vše klapalo tak, jak bylo domluveno, vše a všichni byli na svém místě. Svatební oběd i veškeré občerstvení bylo ve vynikající kvalitě, podávané se špičkovým servisem. A doufáme, že se s námi personál nakonec i pobavil. Byl to úžasný den, bezchybná spolupráce a vyjímečný servis k tomu přispěl velkou mírou. Jsme rádi, že jsme se v tento den mohli spolehnout na práci opravdových profesionálů. Na Golf Yacht se budeme vždy rádi vracet."
Marie Sandon
Akceptované platební karty
Visa Ano
EuroCard MasterCard Ano
Amex Ano
American Express Ano
Parkování, doprava
Parkování přímo u objektu Ano
Parkování otevřené zdarma Ano
Maximální počet míst pro parkování cca. 100
Jak se k nám dostanete? Příjezd z centra autem

Z centra po magistrále směr Teplice, po levé straně Muzeum, po pravé straně Hlavní nádraží. Směr na Holešovice (po pravé straně tenisové kurty a hotel Hilton), přejedete Hlávkův most, za ním odbočíte doprava. Po Bubenském nábřeží (po pravé straně Vltava) stále rovně jako trasa tramvají (cesta sama zatáčí doleva do ulice Komunardů), na první světelné křižovatce odbočíte vpravo (Dělnická ulice).
Pojedete rovně přes Libeňský most. Po pravé straně již vidíte golfYacht, ale nejdříve musíte přejet za most a na prvním sjezdu jet doprava, na první křižovatce za ním doleva pod most a dále již po ukazatelích.
Hromadnou městskou dopravou:Zastávka tramvaje je přímo u golfYacht, zastávka stanice metra Palmovka 5 minut cesty chůzí. Za 15 minut jste v centru města.
Dále je možný transport lodí po Vlatvě z centra Prahy!!!
Zázemí pro děti
Děti vítány Ano
Dětský koutek Ano
Atrakce pro děti Vzhledem k tomu, že pravidelně pořádáme dětské brunche nabízíme i možný program pro děti, v podobě golfového treninku, promítání pohádek na velkoplošném plátně, nebo dětských her.
Poznámky
Poznámky Rádi obohatíme Váš svatební program o malý golfový turnaj nebo únos nevěsty rychlým motorovým člunem popřípadě pomalou pramicí s vesly.
Díky vynikající audio-vizuální technice můžeme na Vaše přání a z Vašich materiálů připravit audiovizuální prezentaci z fotografií a videa obou novomanželů na 3 velkoplošných projekcích, což velmi příjemně doplní a zpestří svatební program. Nebo můžete již během svatebního večerního veselí sledovat Váš svatební den na velkoplošných projektorech.
Základní informace
Krátký popis GreenYacht hotel pro Vás ráda uspořádá civilní či církevní obřad na přídi sluneční paluby s výhledem na Pražský hrad, řeku a zeleň přilehlého golfového areálu nebo na přistavené motorové lodi s obřadem na Vltavě přímo pod Letenskými zahradami nebo Karlovým mostem.
Typ obřadu
Civilní Ano
Církevní Ano
Církev
Další Větší výběr termínů je možný v případě svatebního obřadu, kdy je oddávajícím pastor Apoštolské církve. Pan pastor nevyžaduje, aby oddávající byli věřícími, rád se s nimi však před obřadem seznámí, aby mohl obřad připravit pro každého individuálně.Tato svatba je plně legální a splňuje všechny zákonné požadavky k registraci. Snoubenci se dostaví na matriku a vyplní pouze Dotazník k uzavření manželství a prokáží se občanským průkazem a rodným listem. Na základě dotazníku jim bude vystaveno Osvědčení o způsobilosti k církevnímu sňatku, které odevzdají duchovnímu, který je pak na základě toho může oddat a vystaví protokol o obřadu.Ten bude poté dodán na matriku, která vystaví oddací list. V případě zahraničních příslušníků na matriku dodají potřebné dokumenty, jejichž seznam jim matrika poskytne.
Příslušná matrika
Příslušná matrika Matrika Praha 8, případně Praha 7 a následný transport na GreenYacht
Druh oddacích prostor (maximální kapacita - počet hostů)
Terasa Letní zastřešená teras až 250
Venkovní altánek 1
Další Golf Bar s terasou 100 hostů
Oddací dny
Oddací dny dle dohody a dostupnosti oddávajícího nebo matrikáře
Další důležité informace
Oddávající Oddávajícího si novomanželé můžou zajistit sami nebo to v rádi uděláme za ně.
Poplatek (v Kč) 5500
Poznámky k poplatku Církevní oddávající, brána, koberec, židle a přípitek
Časové a další omezení Žádné
Dekorace Ano
Hudba Ano
Svatební informace na závěr
Konkrétní návrhy/scénáře na svatební obřad Hosty můžeme např. přivést z centra Prahy výletní lodí s občerstvením (sklenička sektu a kanapky), poté se obřad s hostinou může konat přímo na golfYacht, nebo naopak hosté se mohou na golfYacht nalodit na výletní loď s obřadem na Vltavě přímo pod Letenskými zahradami nebo Karlovým mostem. Zpět se poté navrátí na oslavu s hostinou.
Speciální nabídka pro novomanžele ze Svatby.cz Noc ve svatebním apartmá
Kontaktní osoba Premysl Vejsada
vejsada@greenyachthotel.com
739575709
Základní informace
Krátký popis Svatební hostina se špičkovou kuchyní ať už v designové restauraci, exkluzivním VIP salónku Captain’ s Clubu, v originálních prostorech Golf Baru či na sluneční palubě s nádherným výhledem na Pražský hrad, řeku nebo zeleň golfového areálu.
Prostory k dispozici
Vhodné pro svatbu (od - do počet hostů) 4-200
Interní prostory
Restaurace Naše restaurace s mezinárodní a moderní českou kuchyní, jakož i originálním designem s nezaměnitelnými lodními a golfovými prvky, Vám nabízí příležitost k uspořádání svatební oslavy. Výjimečný výhled na řeku kulatými lodními okny jen doplňuje celkovou romantiku prostor. Interiér poskytuje klasické I nebo T tabuli, které si můžete vybrat dle vlastního uvážení.
Restaurace - doporučovaná kapacita (počet hostů od - do) 4-50
Salonky VIP Captain's Club Náš VIP salon, s banketním stolem vybízí k uspořádání menších svatebních oslav. Individuelně řešená sedací lounge Vám připomene koloniální styl doplněný moderním designem a vůně fortelné kůže, exotického dřeva, vzácných tabáků a značky vybraných vín navodí nevšední atmosféru. Součástí je i terasa s přímým vstupem na Yacht Sun Deck.
Salonky (doporučovaná kapacita - počet hostů od - do) 4-20
Sály Golf Bar je vybaven 3 golfovými trenažéry, které se buď jednoduchou manipulací odstraní a promění ve velkoplošné projektory vhodné pro jakýkoliv druh audiovizuální prezentace nebo mohou být použity pro turnaj, hru či trénink během Vaší svatebního programu. Také zajímavě řešený mobilní bar může být přesunut a rozšíří tak užitnou volnou plochu na 180 m2, která se dá využít i jako svatební parket. Velká terasa nabízí originální prostor na příjemné odreagování. Díky vynikající audio-vizuální technice můžeme na Vaše přání a z Vašich materiálů připravit audiovizuální prezentaci z fotografií a videa obou novomanželů, což velmi příjemně doplní a zpestří svatební program.
Sály - doporučovaná kapacita (počet hostů od - do) 4-100
Zimní zahrada Zastřešená letní terasa s transparentními stěnami o velikosti 150 m2. Možnost vytápět plynovými nebo elektrickými ohřívači.
Zimní zahrada (doporučovaná kapacita - počet hostů od - do)) 4-120
Taneční parket Ano
Bar Ano
Venkovní prostory
Terasa/Venkovní zahrádka Zastřešená letní terasa s transparentními stěnami o velikosti 150 m2.nabízí klasickou lodní palubu z týkového dřeva, která je díky svému osobitému prostoru vhodná na pořádání letních svateb. Zde je také druhá restaurace na golfYacht, která nabízí velký výběr specialit na grilu. Svatbu lze zpestřit odpalem na driving range či zkusit štěstí zahrát "Hole in one" na zelený green před golfYacht. Její jedinečnost navíc dotváří pohled na Hradčany, Vltavu či přilehlou zeleň golfového areálu.
Terasa/Venkovní zahrádka (doporučovaná kapacita - počet hostů od - do) 4-120
"Mokrá varianta" pro terasu/venkovní zahrádku - v případě nepřízně počasí Zastřešená letní terasa s transparentními stěnami o velikosti 150 m2. V případě nevlídného počasí je možné transparentní závěsy zatáhnout a hosté sedí v "proskleném altánu s výhledem na řeku". Nebo může obřad proběhnout ve vytvořeném altánku a poté se k hostině odebrat do prostor Golf Baru.
Styl interieru
Designový - moderní Ano
Luxusní - honosný Ano
Typ kuchyně
Česká - staročeská Ano
Mezinárodní Ano
Středomořská Ano
Italská Ano
Možnost grilování, rožnění Ano
Další Catering

Welcome drink od 60 Kč

Nápoje dle skutečnosti nebo nápojové balíčky s neomezenou konzumací na x hodin

Kanapky od 90 Kč

Svatební hostiny od 500 Kč (formou rautu)

Barbeque menu 400 Kč -600 Kč -800 Kč
na sluneční palubě nebo při plavbě na Vltavě

Svatebni menu servírované od 395 Kč

Doplňky bufetů jako např. Švýcarské párty fondue na dřevěném uhlí nebo raclette, grilovaná šunka na kosti aj.
Nápojový lístek
Nealkoholické nápoje Ano
Koktejly Ano
Široká nabídka vín Zvýhodněné skupinové ceny nápojů

Nealko. rozlévané nápoje 0,25 l 30 Kč
Teplé nápoje 40 Kč Prazdroj 12° 0,4 l               40 Kč       Kozel 11° 0,4 l                30 Kč
Tuzemské alkoholy      40 Kč
Zahraniční alkoholy 50 Kč 
Výběr koktejlů od 90 Kč       
Habánské sklepy 0,75l 300 Kč
Sudová vína 1l 300 Kč
sudové víno nutno objednat přesný počet, který Vám bude účtován   

nebo dle nápojového menu
Sekt – Sparkling wine – Sekt
Bohemia sekt Prestige brut 390 Kč
Bohemia sekt Prestige demi sec 390 Kč
Bohemia sekt demi sec 290 Kč
Prosecco
Prosecco Spumante IGT, 480 Kč
Guerrieri Rizzardi, Veneto
Champagne
Moët & Chandon brut Impérial 1900 Kč
Moët & Chandon rosé Impérial 2200 Kč
Veuve Clicquot brut 2200 Kč
Dom Pérignon vintage 4200 Kč
Dezertní vína – Dessert wine – Dessertwein
Gilberts G-Porto ruby, tawny 90 Kč
Gilberts G-Porto white extra dry 90 Kč
Gilberts G-Porto 10years tawny 190 Kč
Sandeman Sherry medium dry, rich golden 70 Kč
Pinot Gris výběr z bobulí, vinařství Pavlov 80 Kč
Bílé víno – White wine – Weißwein
Česká republika – Czech – Tschechien
Rulandské bílé, vinařství Pavlov, 390 Kč
výběr z hroznů, Pavlov
Chardonnay, vinařství Pavlov, 390 Kč
výběr z hroznů, Pavlov
Sauvignon Blanc, vinařství Pavlov, 390 Kč
pozdní sběr, Pavlov
Itálie – Italy – Italien
Pinot Grigio, 580 Kč
Südtirol Alto Adige, J. Hoffstäter
Gavi di Gavi DOCG, 790 Kč
La Scolca, Piemonte
Francie – France – Frankreich
Chablis 1er Cru, 1100 Kč
Chateau de Viviers, Bourgogne
Sancerre, 880 Kč
Fournier Pere et Fils, Val de Loire
Německo – Germany – Deutshland
Riesling Fruchtsüß Zeltinger Sonnenuhr 890 Kč
Spätlese, M. Molitor, Mosel Saar Ruwer
Rakousko – Austria – Österreich
GrüVe, Grüner Veltliner 520 Kč
J. Jurtschitsch, Weingut Sonnhof
Chile – Chille – Chile
Chardonnay „120“, 480 Kč
Viňa Santa Rita, Vale de Maipo
Růžové víno – Rosé wine – Roséwein
Rioja – rosé, 480 Kč
Marqués de Cáceres, Spain – Rioja
Malbec rosé, 480 Kč
Los Cardos, Argentina – Mendoza
Červené víno – Red wine – Rotwein
Česká republika – Czech – Tschechien
Svatovavřinecké, Habánské sklepy, 320 Kč
jakostní, Velké Bílovice
Frankovka, Habánské sklepy, 350 Kč
pozdní sběr, Velké Bílovice
Zweigeltrebe, Habánské sklepy, 490 Kč
barrique, Velké Bílovice
Itálie – Italy – Italien
Bardolino Classico DOC, 450 Kč
Guerrieri Rizzardi, Veneto
Centine IGT, 480 Kč
Castello Banfi, Toscana
Francie – France – Frankreich
Cotes de Rhone Rouge, 320 Kč
Domaine de la Griveliere, Brotte,
Rhone
Chateau Bonnet Oak Aged, 750 Kč
Reserve Bordeaux Rouge, A. Lurton
Bourgogne Pinot Noir Clos de Lupé, 720 Kč
Lupé Cholet, Bourgogne
Španělsko – Spain – Spanien
Rioja Reserva, 990 Kč
Marqués de Cáceres, Rioja
Chile – Chile – Chile
Carménére „120“ 480 Kč
Viňa Santa Rita, Vale de Maipo
Austrálie – Australia – Australien
Shiraz – Selkirk, 790 Kč
Bremerton
Sekt – Sparkling wine – Sekt
Bohemia sekt Prestige brut 390 Kč
Bohemia sekt Prestige demi sec 390 Kč
Bohemia sekt demi sec 290 Kč
Prosecco
Prosecco Spumante IGT, 480 Kč
Guerrieri Rizzardi, Veneto
Champagne
Moët & Chandon brut Impérial 1900 Kč
Moët & Chandon rosé Impérial 2200 Kč
Veuve Clicquot brut 2200 Kč
Dom Pérignon vintage 4200 Kč
Dezertní vína – Dessert wine – Dessertwein
Gilberts G-Porto ruby, tawny 90 Kč
Gilberts G-Porto white extra dry 90 Kč
Gilberts G-Porto 10years tawny 190 Kč
Sandeman Sherry medium dry, rich golden 70 Kč
Pinot Gris výběr z bobulí, vinařství Pavlov 80 Kč
Bílé víno – White wine – Weißwein
Česká republika – Czech – Tschechien
Rulandské bílé, vinařství Pavlov, 390 Kč
výběr z hroznů, Pavlov
Chardonnay, vinařství Pavlov, 390 Kč
výběr z hroznů, Pavlov
Sauvignon Blanc, vinařství Pavlov, 390 Kč
pozdní sběr, Pavlov
Itálie – Italy – Italien
Pinot Grigio, 580 Kč
Südtirol Alto Adige, J. Hoffstäter
Gavi di Gavi DOCG, 790 Kč
La Scolca, Piemonte
Francie – France – Frankreich
Chablis 1er Cru, 1100 Kč
Chateau de Viviers, Bourgogne
Sancerre, 880 Kč
Fournier Pere et Fils, Val de Loire
Německo – Germany – Deutshland
Riesling Fruchtsüß Zeltinger Sonnenuhr 890 Kč
Spätlese, M. Molitor, Mosel Saar Ruwer
Rakousko – Austria – Österreich
GrüVe, Grüner Veltliner 520 Kč
J. Jurtschitsch, Weingut Sonnhof
Chile – Chille – Chile
Chardonnay „120“, 480 Kč
Viňa Santa Rita, Vale de Maipo
Růžové víno – Rosé wine – Roséwein
Rioja – rosé, 480 Kč
Marqués de Cáceres, Spain – Rioja
Malbec rosé, 480 Kč
Los Cardos, Argentina – Mendoza
Běžná nabídka alkoholických nápojů Ano
Točené pivo Pilsner Urquel nebo Velkopopovický Kozel 11°
Možnost korkovného Ano
Svatební menu
Ukázky svatebního menu Svatební menu I.

Pražská šunka plněná křenem,
podávaná na carpacciu z červené řepy s lístky polníčku

Silná polévka z hovězí oháňky s játrovými knedlíčky
a restovanou kořenovou zeleninou

Klasická špikovaná hovězí pečeně, tradiční svíčková omáčka, karlovarský knedlík, brusinky
395 Kč

Svatební menu II.

Pražská šunka plněná křenem,
podávaná na carpacciu z červené řepy s lístky polníčku

Silná polévka z hovězí oháňky s játrovými knedlíčky
a restovanou kořenovou zeleninou
 
Svíčková tournedos z hovězí svíčkové,
tradiční svíčková omáčka, karlovarský knedlík, brusinky
695 Kč

Svatební menu III.

Gratinovaný medový kozí sýr s listovým salátem a ořechy 

Květákový krém s lanýžovým olejem a ovčím sýrem

„České vepřové DUO“ restovaná panenka na jablečno-mrkvovém pyré a pozvolna tažený bůček s kroupami
498 Kč

Svatební menu IV.

Roastbeef z mladé telecí kýty s teplým houbovým salátkem, parmezánem a lanýžovým olejem

Bramborová polévka s kořenovou zeleninou a
čerstvou majoránkou

Smažený řízek s letním bramborovým salátkem
a máslovým hráškem
495 Kč

Svatební menu V.

Avokádový salát s marinovaným lososem, rukolou
a majonézou z pečených paprik

Chřestový krém s bylinkovým krutonem

Kuřecí prsíčka balená v anglické slanině s hráškovým rizotem a omáčkou z čerstvé majoránky
468 Kč

Svatební menu VI.

Vitello tonnato s tuňákovým dipem, grilovanou zeleninou a kapary

Kuřecí vývar s grilovaným špízkem, domácícími nudlemi a letní zeleninou

Do růžova pečené kachní prsíčko s višňovou omáčkou, máslovou brokolicí a šťouchanými bramborami s jarní cibulkou
495 Kč

Svatební menu VII.

Hovězí carpaccio
marinované plátky hovězí svíčkové s bazalkovým pestem,
rukolou a lanýžovým olejem
 
Bílá bramborová polévka s restovanými liškami a tymiánem
 
Grilovaný Striploin steak balený v Pancette
se sýrem Pecorino, restovanými cherry rajčátky, gratinovaným bramborem a omáčkou z červeného vína
685 Kč 

Svatební menu VIII.

Terina z kachních jater „Foie gras“
s pečenými jablky, perníkem a redukcí z letitého balsamika

Bouillabaisse
rybí polévka původem z oblasti Marseille,
vařená z mořských ryb a zeleniny, s garnátem císařským

Pečená telecí svíčková
s dušeným černým kořenem, bramborovým pyré
s lanýži a omáčkou z portského vína
 
1190 Kč
Sestavení svatebního menu na míru Ano
Cena svatebního menu (od - do v Kč) 395-1500
Poznámky k svatebnímu menu Jsme připravit jakékoliv svatební menu dle Vašeho rozpočtu a chuti.
Ochutnávka svatební menu 1 pro 2 osoby zdarma
Bufet, raut, garden party
Nabídka, možnosti, balíčky Bufetové menu 500 Kč / os
SALÁTY 120g/ os
Císařský s kuřecím masem a slaninou pancetta
Sezónní zelenina s bylinkovým dresinkem
Italské těstoviny s houbami a lanýžovým olejem
STUDENÉ MÍSY 120g/os
Salát s krabím masem a tuňákovou remuládou
Roastbeef s křenovou omáčkou
HLAVNÍ CHODY 160g/os
Grilovaný filet z norského lososa s holandskou omáčkou Pečené vepřové karé s omáčkou z celozrnné hořčice Grilované kuřecí prsíčko s omáčkou z červeného kari   Parmezánové risotto s bazalkovým pestem

PŘÍLOHY a ZELENINY 150g/os
Gratinovaná terina ze sladkých brambor
Jasmínová rýže
Domácí tagliatelle
Zelené fazolky s karotkou
Grilovaná rajčata, Brokolice

aj.

BBQ & Cocktails, kapely a hudební vysteoupení na letní terase.

Pečená vepřová šunka(půlnoční) – krájená živě před hosty 8-10 kg/ks, hořčice, čerstvý křen, pečivo a zeleniny 4-5000 Kč/ks                       

Švýcarský Fondue bar – zábavné, lidé stojí okolo, povídají a namáčí si bílé pečivo v roztaveném sýru zapůjčení 1500 Kč + sýr 1200 Kč/1kg,
75g/os doporučuji: 3 kg sýrů
(3600 + 1500 Kč = cca 5100 Kč)

Švýcarské Raclette – pomalu rozpékaný celý sýr malé brambůrky ve slupce, cibulka, okurka zapůjčení 1500 Kč + sýr 1200 Kč/1kg, 75g/os doporučuji: 3 kg sýrů
(3600 + 1500 Kč = cca 5100 Kč)
Svatební balíčky
Nabídka svatebních balíčků Připrávím rádi individuálně dle Vašich přání.
Uspořádání stolů
Tvar T Ano
Tvar U Ano
Tvar I Ano
Samostatné kulaté stoly Ano
Další Svatební inventář: 
Bílé potahy na židle 100 Kč/ks
Kulatý stůl s bílým ubrusem 200 Kč/ks
Pronájem prostor
Cena za pronájem (Kč) dle konzumce
Minimální konzumace (Kč) dle termínu
Poznámky k ceně za pronájem prostor a k minimální konzumaci Pronájem 1/2 letní terasy 20 000 Kč/12h nebo min. konzumace ve výši 70 000 Kč.
Pronájem golfbaru 15 000 Kč/12h nebo min. konzumace ve výši 60 000 Kč
Pronájem restaurace 8 000 Kč/12h nebo min. konzumace ve výši 20 000 Kč
Pronájem Kapitánského salonku 5000 Kč/12h nebo 10 000 Kč min. konzumace .

V případě nižší konzumace bude doúčtován pronájem. Pokud nejsou dohodnuty individuální podmínky.
Poplatek za prodloužení přes běžnou otevírací dobu od 1 hodiny ranní poplatek 5 000 Kč za každou hodinu nebo 10 000 Kč konzumace nápojů/pokrmů.
Kouření
Zakázáno Ano
Jen ve vyhrazených prostorech Ano
Poznámky ke kouření Jen na terasách, kterých je na jachtě ale několik.
Další důležité informace
Klimatizace Ano
Prostor pro živou hudbu Ano
Prostor pro DJ Ano
Audio-video vybavení (např. pro promítání fotek, videí, klipů atd.) 3 velkoplošné projektory, 2 LCD obrazovky
Svatební výzdoba v nabídce Jakákoliv svatební výzdoba je možná dle dohody.
Další PLATEBNÍ PODMÍNKY: Nejpozději 5 dní před začátkem svatební akce uhrazeno 100% dohodnutých služeb ze strany objednatele hotově v hotelu golfYacht Prague(může být postupně hrazeno). Doplatek noční konzumace je nutné uhradit ještě týž den, pokud není dohodnuto jinak. V případě neuhrazení účtu bude účtován úrok z prodlení ve výši 0,1% za každý započatý den.
REZERVAČNÍ PODMÍNKY: Svatební termín je ze strany hotelu golfYacht fixně rezervován až po uhrazení 20 000 Kč nevratné zálohy.
Svatební informace na závěr
Doporučujeme/naše specialita pro svatby http://vimeo.com/15489949 http://vimeo.com/15899744 />
http://vimeo.com/21610389 http://vimeo.com/31096952   />
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=667911&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D4%26vOffset%3D60 />

http://golfyacht.cz/media/dokumenty/galerie%20golfYacht%20Hotel%20Prague/WEDDING/index.html#slides/D10.jpg
Kontaktní osoba Přemysl Vejsada
vejsada@golfyacht.com
739575709
Základní informace
Krátký popis Jachtu s 33 luxusními kajutami lze pronajmout i exkluzivně jen pro Váš svatební den. golfYacht nabízí ubytování ve třech typech originálních 4-hvězdičkových 4-kotvičkových pokojů v jachetním stylu.


Všechny pokoje mají samostatně regulovatelnou klimatizaci a jsou vybaveny nadstandardní protipožární ochranou, která je pro každou správnou loď samozřejmostí. O Vaši bezpečnost se postará elektronický bezpečnostní systém. Barevná plochá televize, telefon, připojení na internet, trezor a místo pro golfové bagy patří ke standardnímu vybavení. Pravý požitek ze spánku Vám přinesou kvalitní postele s příjemnými přikrývkami a polštáři.
Kategorie ubytování 4 hvězdičky
Počet pokojů
Jednolůžkové 2
Popis a vybavení jednolůžkového pokoje Romantic Cabin- romantické kajuty přímo na úrovní hladiny řeky Vltavy. Kouzlo jejich originálního zařízení Vás přenese do modrých dálek s vůní moře a křikem racků, stejně tak jako do zeleně golfových hřišť.
Dvojlůžkové 19
Popis a vybavení dvojlůžkového pokoje Pro vzácné chvíle ve dvou - užijte si dobu strávenou v romantických kajutách, kdy není slyšet nic než šum řeky za okny. Kajuty jsou v provedení Double (manželská postel) nebo Twin (dvě oddělené postele) a některé mají i přistýlku ve formě houpací sítě. Všechny kajuty jsou vybaveny velmi originálním a luxusním sociálním zařízením.
Třílůžkové 3
Čtyřlůžkové 1
Popis a vybavení čtyřlůžkového pokoje Family Suite-Luxury Cabin Master
Apartmán/Suite 8
Popis a vybavení apartmánu/suitu Luxusní apartmány, kde už jen pohled z kulatého okénka navodí námořní atmosféru. Pohodlná křesla a minibar udělají zajisté radost každému "námořníkovi" i golfistovi. Moderní koupelna s rohovou vanou, oddělená od zbytku pokoje skleněnou stěnou, umožní opravdovou relaxaci při sledování otočné televize přímo z vany nebo z King size postele. Vychutnejte pohodlí těchto zajímavě řešených pokojů.
Možnosti přistýlek ano
Ceny pokojů v Kč
Ceny za jednolůžkový pokoj včetně DPH (od - do v Kč) 1200-3500
Poznámky k ceně jednolůžkového pokoje vč. snídaně a poplatků
Ceny za dvojlůžkový pokoj včetně DPH (od - do v Kč) 1400-3500
Svatební apartmán
Svatební apartmán Ano
Svatebni apartmán v ceně hostiny Ano
Popis a vybavení svatebního apartmánu Premium Cabin-...chlouba golfYacht. Kromě již zmíněných předností, které mají tyto pokoje společné s Luxury Cabins, upoutá originální řešení oken, která tvoří celou jednu stěnu a tím umožňují dokonalý výhled na řeku nebo na golfový areál a dokonce i na majestátní Pražský hrad - perfektní kulisu romantických večerů, který můžete sledovat přímo z vířivky. Opravdová oáza v centru Prahy!
Svatební výzdoba apartmánu pro svatební noc Dle dohody s načí šikovnou dekoratérkou kdykoliv možná.
Kouření
Jen nekuřácké pokoje Ano
Celý objekt nekuřácký Ano
Poznámky ke kouření na venkovních terasách
Snídaně
V ceně ubytování Ano
Za poplatek (v Kč) 195 all you can eat pro externí hosty
Forma snídaně
Kontinentální Ano
Bufet/Švédský stůl Ano
Kombinace - bufet i servírované Ano
Poznámky ke snídaním od 15 hostů bufetová snídaně
do 15 hostů kombinovaná
Přístup na internet
Internet zdarma Ano
Další důležité informace
Podmínky zrušení rezervace PLATEBNÍ PODMÍNKY: Nejpozději 5 dní před začátkem svatební akce uhrazeno 100% dohodnutých služeb ze strany objednatele hotově v hotelu golfYacht Prague(může být postupně hrazeno).
Doplatek noční konzumace je nutné uhradit ještě týž den, pokud není dohodnuto jinak. V případě neuhrazení účtu bude účtován úrok z prodlení ve výši 0,1% za každý započatý den.
REZERVAČNÍ PODMÍNKY: Svatební termín je ze strany hotelu golfYacht fixně rezervován až po uhrazení 20 000 Kč nevratné zálohy.

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY PLATEBNÍ PODMÍNKY: Nejpozději 21 dní před začátkem akce uhrazena zálohová faktura ze strany objednatele, ve výši 50 % z celkové objednávky musí být uhrazen na účet GY hotel & events s.r.o. Doplatek zbylých 50 % je splatný do 14 dnů od vystavení faktury, pokud neníé dohodnuto jinak. V případě neuhrazení faktury bude účtován úrok z prodlení ve výši 0,1% za den.
Svatební hostiny jsou uhrazeny ve 100% výši nejpozději 2 dny před svatbou. Doplatek za nápoje a případné další objednávky následující den.
Fixní rezervace svatebního termínu je po uhrazení částky 20 000 Kč, která je po potvrzení nevratná.
POŠKOZENÍ: Jakákoliv škoda způsobená objednavatelem nebo jeho klientem na nábytku, inventáři, zařízení nebo prostoru hotelu golfYacht Prague bude účtována v plné výši .
SERVIS CHARGE: z této částky jsou hrazeny mzdové náklady na externí zaměstnance se všemi poplatky u společenských akcí nad 50 os.
Doporučení : 1 extra zaměstnanec na cca 20-25 hostů / 2500 Kč.

Storno poplatky a storno podmínky :
Objednatel: Subjekt, který objednal ubytovací, stravovací a další služby na hotelu golfYacht Prague.
Poskytovatel: Kompetentní osoba, která zastupuje hotel golfYacht Prague - GY hotel & events s.r.o.

UBYTOVACÍ SLUŽBY:
Skupinové rezervace: celé rezervace ubytovací kapacity se účtují následující stornopoplatky:
· 30 až 14 dní před příjezdem 50% z pedpokládané celkové ceny
· později než 14 dní před příjezdem 90% z předpokládané celkové ceny
· 10% pokojů ze skupinové rezervace může být stornováno bez stornopoplatku v období 30ti až 2 dnů
před příjezdem skupiny. Každý pokoj stornovaný nad těchto 10 % , i po této lhůtě, bude mít za
následek 100% stornopoplatek za celou dobu pobytu.
· V případ tzv. No-show bude objednateli účtován poplatek za celou dobu pobytu klienta. Klientovi je
v tomto případě pokoj držen do 12:00 hodin dne následujícího po dni předpokládaného příjezdu. Poté
bude pokoj nabízen opět k volnému prodeji.
Storno /zrušení objednávky musí být ze strany objednatele provedena písemnou formou(i elektronicky) a vchází v platnost dnem, kdy je doručeno a písemně potvrzeno ze strany poskytovatele. Poskytovatel je povinen potvrdit storno do 24 hodin od jeho obdržení. Objednatel musí vyžadovat od obstaravatele písemné potvrzení storna jako doklad, že rezervace byla stornována.
Možnost zapůjčení dětské postýlky Ano
Domácí mazlíčci vítáni Ano
Klimatizované pokoje ano všechny
Základní informace
Krátký popis golfYacht Prague nabízí exkluzivní aquarama wellness s dvěma typy saun z cedrového dřeva=klasickou finskou a bio saunou, spolu s velkým výběrem thajských a klasických masáží, balneo a aromaterapií. Bar s výběrem osvěžujících nápojů a pohodlná lehátka v lounge salónku jsou jako stvořená pro uspořádání příjemného odpoledně nebo večírku ve stylu"loučení se svobodou" jak už pro něho nebo pro ni, nebo pro příjemnou relaxaci budoucího manželského páru při plánování svatby nebo samozřejmě během stavebního pobytu.
Relaxace
Sauna Ano
Aroma pára Ano
Aromaterapie Ano
Relaxační a meditační cvičení Ano
Privátní kluby Ano
Relaxace pro ženy Ano
Odpočívárny Ano
Další Vacushape, Rolletic, Gara Rufu pedikůra, Duo masáže
Doplňkové služby
Parkování Ano
Ručníky a prostěradla Ano
Trezor Ano
Skříňky Ano
Dětský koutek Ano
Bar Ano
Kavárna Ano
Restaurace Ano
Svatební informace na závěr
Speciální nabídka pro novomanžele ze Svatby.cz 20% sleva na wellness služby
Základní informace
Krátký popis "golfYacht" masáže

Přijďte se oprostit od celodenního stresu a napětí, zbavit se únavy a navodit pocit fyzické i psychické rovnováhy Vašeho těla.

KLASICKÁ MASÁŽ (30 / 60 / 90 min. ~ 500 / 900 / 1300 Kč)
Relaxační masáž celého těla napomáhá k uvolnění napětí a navozuje příjemný pocit klidu a pohody. Použitím tradiční techniky - dlouhých tahů a hnětení v kombinaci s různými druhy tlaků od jemného přes střední po silnější - dosáhnete stavu úplné relaxace.

AROMATERAPIE (30 / 60 / 90 min. ~ 500 / 900 / 1300 Kč)
Tato jemná a velmi příjemná masáž s prvky klasické masáže obnovuje klid mysli, odstraňuje stres a zmírňuje duševní a fyzickou únavu. Vámi vybrané esenciální oleje umocní sílu prožitku a navodí příjemný pocit harmonizace.

SPORTOVNÍ MASÁŽ pro hráče GOLFU (30 / 60 / 90 min. ~ 500 / 900 / 1300 Kč)
Rekondiční masáž vhodná pro odstranění únavy po sportovním výkonu. Soubor masérských technik a protahovacích cviků Vás navrátí do původní fyzické kondice

MASÁŽE LÁVOVÝMI KAMENY

HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI(30 / 60 / 90 min. ~ 550 / 1000 / 1400 Kč)
Tato terapie je odpradávna praktikována na Havajských ostrovech. Pomalé dlouhé tahy, předloktím a lokty ¨Lomi Lomi¨, ve spojení s vůní aromatických olejů kokosu mají velmi terapeutický a relaxační účinek.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY (30 / 60 / 90 min. ~ 700 / 1300 / 1800 Kč)
Příjemné teplo pravých lávových kamenů, které svou vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně a do hloubky. Vaše tělo okamžitě oprostí od bolavých, zatuhlých svalů a navodí pocit harmonie.


BALNEO TERAPIE

LEVANDULOVÝ PARAFÍNOVÝ ZÁBAL & UVOLŇUJÍCÍ MASÁŽ (30 /60 / 90 min. ~ 550 /1000 / 1400 Kč)
Teplo levandulového parafínového zábalu v kombinaci s lehkou uvolňující masáží nabízí příjemnou relaxaci celého těla.

RAŠELINOVÝ ZÁBAL & UVOLŇUJÍCÍ MASÁŽ (30 /60 / 90 min. ~ 550 /1000 / 1400 Kč)
Rašelinový zábal je jedna z nejuznávanějších forem tepelné terapie, při které dochází k uvolnění svalových kontrakcí, detoxikaci organismu a příjemné relaxaci celého těla. Forma jednorázových aplikací obsahujících velké množství organických látek, které se za pomoci tepelné podpory dostávají do našeho těla, mají rovněž blahodárný vliv na pokožku.

TĚLOVÉ PROCEDŮRY

MEDOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ (30 / 60 min. ~ 450 / 850 Kč)
Jedná se o masáž, kde se využívá nenahraditelných léčivých účinků medu. Při masáži se pomocí kompresních masérských hmatů uvolňují z těla staré usazeniny a jedy až do hloubky tělesných tkání, kde byly usazeny.

VERBENOVÝ SOLNÝ PEELING & UVOLŇUJÍCÍ MASÁŽ (90 min. ~ 1450 Kč)
Tento tělový peeling obohacený o výtažky verbeny a vitamín A jemně zbaví vaši pokožku odumřelých buněk a esenciální oleje hroznových zrneček, meruňky a mandle pokožku vyživují a hydratují. Po tomto příjemném ošetření následuje jemná relaxační masáž.

VINNÝ TĚLOVÝ PEELING & UVOLŇUJÍCÍ MASÁŽ (90 min. ~ 1450 Kč)
Vinný tělový peeling je obohacený posilující organickou vinnou šťávou, přirozeně peelingovým jemným pudrem ze semínek vinné révy a skořápek vlašských ořechů, vyživujícím olejem ze semínek vinné révy. Jemně zbaví vaši pokožku odumřelých buněk, stimuluje mikrocirkulaci a podporuje eliminaci toxinů. Zanechá vaši pokožku jemnou, hladkou a zářící. Po tomto příjemném ošetření následuje jemná relaxační masáž.

NOVINKA: CELLULITIS MASÁŽ (60 / 90 min. ~ 950 / 1350 Kč)Anticelulitidová masáž + aplikace 4 stupňového masážního gelu Cellulitis-Cellulitis je unikátní 4-stupňový masážní gel s vysokým obsahem bio-aktivních látek z výtažků bylin, rostlinných extraktů a silic, pro účinné odbourávání podkožního tuku, stimulaci lymfatického systému, zvýšení pevnosti a pružnosti pokožky a proti klinickým projevům celulitidy.

(1. Prohřátí a prokrvení, 2. Stimulace lymfatického systému, 3. Zrychlení a podpora energetického metabolismu v tukových buňkách, 4. Rozpuštění drobných jizviček v podkoží)

DOPLŇKOVÉ TERAPIE

STREČINK pro hráče GOLFU 350 Kč
APLIKACE LÁVOVÝCH KAMENŮ 150 Kč

KOSMETIKA & MANIKÚRA (rezervace minimálně týden předem)

KOSMETIKA
Kosmetické ošetření - suchá a normální pleť (60 - 90 minut) 950 Kč
Kosmetické ošetření mastné pleti (60 – 90 minut) 650 Kč
Líčení – denní (60 minut) 300 Kč
Líčení – večerní, společenské, svatební, foto líčení (90 minut) 1000 Kč

MANIKÚRA
Manikúra a lakování nehtů (60 minut) 250 Kč
Masáž rukou 100 Kč
P-shine (60 minut) 350 Kč


BONUSOVÉPROGRAMY & WELLNESS BALÍČKY

BONUSOVÁ KARTA 10%
(10% sleva pří zakoupení 5ti masáží)
BONUSOVÁ KARTA 15%
(15% sleva pří zakoupení 10ti masáží)
EXPRESNÍ TERAPEUTICKÝ BALÍČEK 700 Kč
(30'Masáž & 15'Strečink)
OSVĚŽUJÍCÍ SPORTOVNÍ BALÍČEK 1000 Kč
(60' Sauna & 60' Osvěžující Sportovní Masáž)
RELAXAČNÍ BALNEO BALÍČEK 1500 Kč
(30' Rašelinový zábal & 60'Masáž Lávovými Kameny)
BEAUTY RELAXAČNÍ BALÍČEK 1500 Kč
(30'Bio Sauna & 90'Verbena/Peeling z hroznů & Masáž)

AQUARAMA WELLNESS DÁRKOVÝ VOUCHER

Udělejte radost svým blízkým, přátelům či kolegům z práce zakoupením dárkového poukazu. Poukaz lze vytisknout s vaším osobním věnováním a přímo na jméno obdarovaného. Lze kombinovat veškeré druhy masáží, procedůr a zvýhodněných balíčků.

Na veškeré masáže a procedury Aquarama Wellness lze využít zaměstnaneckých výhod Benefit Plus programu a poukazů Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass, Relax Pass, Dárkový Pass)
Nabídka masáží
Sportovní a relaxační masáže Ano
Thajské masáže Ano
Aroma masáž Ano
Hot Stones - Lávovými kameny Ano
Další Thajské masáže

Navštivte místo, kde starosti všedního dne zůstanou před prahem, kde znalé ruce masérek uvolní Vaše tělo a navrátí mu sílu a energii. Poddejte se jim a nechte se přenést do světa, kde spěch není znám, kde kouzelná hudba dálek dá odpočinout i Vaší mysli.

TRADIČNÍ THAJSKÁ masáž (60 / 120 min. 1090,-Kč / 1890,-Kč)
Tradiční thajská masáž prováděná tisíce let v téměř nezměněné podobě. Stlačováním akupresurních bodů, svalů a šlach pomáhá ulevit od bolesti, ztuhlosti a napětí. Protahuje končetiny, páteř, napomáhá pohyblivosti kloubů a posiluje nervový systém. Prožijete dokonalé duševní uvolnění a regeneraci.

THAJSKÁ BYLINNÁ masáž (60 / 120 min. 1390,-Kč / 2290,-Kč)
Thajská bylinná masáž je starobylá metoda, při které se používají plátěné kuličky, naplněné směsí více než dvaceti druhů léčivých bylin a trav s aroma látkami dle šest století starých receptur.
Přikládání kuliček /nahřátých v parní lázni/ na problémová místa na těle pomáhá uvolňovat bolest a napětí ve svalech. Dodává též energii unaveným svalům po namáhavých činnostech. Společně se základními relaxačními vlastnostmi získávanými z léčivých bylin může rozpařená masážní kulička protahovat vazy a léčit bolesti svalů, pohmožděniny a ztuhlost kloubů. Podporuje též zdravou cirkulaci krve. Kulička se skládá z více než dvaceti druhů léčivých bylin: bylina plai, která aktivně podporuje odstranění svalového napětí a podlitin, kurkumový olej může například vyřešit kožní problémy a také zajistit zpevnění a vyhlazení pokožky; citrus kaffir ulevuje nevolnosti, Cryptolepis Buchannai Roem může uvolnit napjaté svaly a přinést následně i duševní relaxaci. Kromě toho budou pohmožděniny a podlitiny léčeny rostlinou Curcuma Aromatica Salisb. Pačuli a kafr odstraňují příznaky nastydnutí a revitalizují srdeční cévy. Budete se rovněž cítit uvolněněji díky příjemné vůni citrónové trávy.V kombinaci s tradiční thajskou masáží prožijete dokonalý pocit celkového uvolnění a pohody, tělesné a duševní harmonie. Můžete také zkusit tradiční thajské masáže.
REFLEXNÍ MASÁŽ NOHOU (60 min. 900,-Kč)
Reflexní masáž chodidel má velmi hlubokou tradici léčby. Teoretickým základem reflexní masáže je nauka o tělesných meridiánech neboli energetických drahách, které propojují chodidla se všemi tělesnými orgány. Navazuje na starověké čínské terapie, např. akupunkturu a je to příjemný a jemný způsob léčby celé řady potíží. Pomáhá navodit hluboké uvolnění a v tomto stavu má tělo příležitost léčit samo sebe a účinněji fungovat.
Dalšími pozitivními účinky je zmírnění působení stresu, zlepšení krevního oběhu, očištění těla od toxinů a nečistot, posílení nervové soustavy, revitalizace energie a celková harmonizace těla.
Reflexologie může hrát důležitou roli v dosažení a udržení lepšího zdravotního stavu a pohody a navodit tělesnou a duševní harmonii.
Další služby
Ručníky a prostěradla Ano
Trezor Ano
Skříňky Ano
Bar Ano
Kavárna Ano
Restaurace Ano

Diskuse - Reference

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 10 příspěvků. Stránka 1 z 1.

Odpovědět

Bara.B

22.08.2012, 23:17

Bára a Lukáš - svatba 18.8. 2012

Dobrý den všem,

pokud někdo z vás uvažuje o svatbě a hledá recenze a inspiraci, tak mohu s klidným srdcem a upřímně doporučit GolfYacht. Pokud hledáte vysokou profesionalitu, individuální přístup, lidskost, hledání řešení místo důvodů proč to nejde, výborný kolektiv, úžasné a dlouho nezapomenutelné pochoutky - pak je GOLFYACHT to co byste měli navštívit, tam bude doslova v dobrých rukou... :-)

Náš den D se vydařil na 1+, sklidili jsme jeden kompliment za druhým od našich svatebních hostů.

Naše velké díky patří p. Vejsadovi, p. Urešovi a Václavovi - děkujeme a jsme rádi, že jsme náš svatební den vložili do vašich rukou... :-) Bylo pro nás hodně důležité mít to podle našich představ a Vy jste nám s tím na 100% pomohli.

Bára a Lukáš Bálint

Přéma

23.08.2012, 11:53

Poděkování

Dobrý den Báro a Lukáši,

 

 

moc Vám děkujeme, jsme moc rádi, že jste si vybrali pro Váš krásný den právě náš hotel!! A´t se Vám daří a těšíme se, že Vás na Vaše výročí opět uvítáme:-)

Přemek Vejsada 

Bára Pacovská

03.09.2012, 15:03

Bára a Honza 3.8. 2012

GolfYacht Prague Hotel jsme si vybrali pro náš svatební den, který se konal 3. srpna 2012. Výběr jsme měli usnadněný, jelikož prostředí golfYachtu jsme měli možnost poznat v minulých letech (setkání s přáteli, rodinné narozeniny) a s ohledem na kvalitu služeb a přístup personálu vedeného ing. Přemkem Vejsadou jsme se nerozmýšleli dlouho.

Pro uspořádání svatební hostiny a večerního rautu na golfYachtu jsme se rozhodli v červnu 2012, na plánování všech detailů nám zbyly tedy „pouhé“ dva měsíce.

Tímto bychom chtěli moc poděkovat panu Vejsadovi, který s námi trpělivě přečkal více než dost tříhodinových schůzek a vše navrhl tak, aby byl každý detail svatebního dne doveden k dokonalosti. Každé naše přání bylo splněno, nebylo nic, co by pan Vejsada nedokázal zařídit.

Další obrovský dík patří celé posádce, která se skvěle starala nejen o nás, ale i o všechny naše hosty, kterých bylo večer kolem 100. Největší radost jsme měli právě z toho, když byli naši hosté spokojení a odcházeli s nadšením z právě prožitého dne.

Ať se jedná o svatební hostinu nebo večerní raut, jídlo bylo vynikající, servírované s naprostou profesionalitou. Obsluha byla vždy milá a usměvavá, ochotná splnit jakékoliv přání naše i našich hostů.

Posádka byla připravena improvizovat jak při únosu nevěsty, která byla člunem odvezena doprostřed Vltavy, tak i při ostatních „akcích“ včetně rozmarů počasí.

Stejně jako všichni budoucí novomanželé i my jsme měli strach, aby vše klaplo a nic se nepokazilo, ale v tomto případě nebyl strach na místě. Svěřili jsme se do rukou velmi profesionálního týmu, jehož vstřícný a milý přístup je v dnešní době až zarážející.

 

Ještě jednou děkujeme celé posádce za nádherný den, na který budeme vzpomínat celý život.

 

Bára a Honza

honza82

21.10.2012, 14:07

svatba 15.6.2012

Dobrý den,

chtěli bychom všem případným zájemcům o svatbu na golfYacht Prague toto výjimečné místo jen doporučit. Již při první násvštěvě jsme byli velice mile překvapeni jak místem tak ochotou a profesionalitou personálu a především pana P. Vejsady. Zejména jsme ocenili ochotu přizpůsobit se naší představě a mnoha nápadů vzešlích z jeho zkušeností. Důležité pro nás také bylo, že jsme na lodi mohli uspořádat celý náš svatební den, od rána až do noci.

Obřad, hostina i večerní raut byl nezapomenutelnou údálostí pro nás i pro naše blízké. Krásné prostředí společně s vynikajícím jídlem a profesonalitou personálu zajistilo zážitky na celý život.

Mnoho našich známých i nyní vzpomíná na tento krásný den.

GolfYacht všem vřele doporučujeme a přejeme, aby se vám svatba za pomoci profesionálů vydařila jako nám.

 

Katka a Honza

Přéma

22.10.2012, 21:00

Poděkování

Vážení novomanželé - Báro, Katko a Honzové!!:-),

děkujeme za Vaše slova, a jsme rádi, že jste si Váš DEN užili. Máme moc velkou radost, že se Vám u nás líbilo a ještě jednou přeji za celou posádku šťastnou plavbu společným životem, klidný přístav bez bouří a brzy hodnou a zdravou posádku co bude dělat jen samou radost!

Těšíme se na Vaší další návštěvu! Přemek Vejsada:-)

Lucie&Tomáš

30.06.2013, 17:46

Svatba Lucie&Tomáš 22.6.2013

Po naší zkušenosti můžeme GreenYacht jen doporučit.

Je to místo s krásnou atmosférou, pro svatební den jako stvořené.

Personál na lodi je velmi milý a ochotný.

Jídlo je výtečné.

Velké díky patří jak panu Vejsadovi, p.Ondrovi, tak i ostatnímu personálu na lodi, kteří přispěli k naprosté dokonalosti našeho svatebního dne:)

Vždy se budeme na GreenYacht rádi vracet.

Lucie&Tomáš Fraňkovi

 

Evka H.

16.07.2013, 10:27

Svatba 13.7.2013

Chtěla bych ještě jednou z celého srdce poděkovat celé posádce hotelu Greenyacht, která pro nás připravila náš den D na 1 s hvězdičkou. Všechno bylo naprosto profesionální a celý tým udělal maximum proto, abychom si to maximálně užili. Všichni hosté si svatbu nemohli vynachválit. Všem můžeme Greenyacht jenom doporučit a my s manželem se tam budeme velice rádi vracet slavit naše výročí.

 

Děkuji.

 

Eva Houžvičková

plumbum

06.08.2013, 15:38

Pavla & Honza 2.8.2013
Naše spojení s GreenYacht Hotelem začíná necelý měsíc před svatbou, protože nám velmi "spolehlivá" svatební agentura Lars na Nebozízku odřekla svatební obřad a ubytování. Vcelku zoufalí jsme sháněli něco jiného, ale kde takhle něco na poslední chvíli sehnat? Po prvním telefonátu s Ondrou Urešem jsme ale věděli, že máme vyhráno a taky jsme měli. Naprosto úžasný přístup nejen "našeho" Ondry a p.Vejsady, ale celého personálu zaslouží nejvyšší ocenění! To stejné také kuchaři a všichni ostatní zaměstnanci, které v hotelu uvidíte jen probíhat. Zde se zkrátka plní Vaše přání ještě dříve, než je vyslovíte:) Všech 74hostů na naší svatbě bylo naprosto nadšených a spokojených. Moc se s manželem těšíme na nějaký další důvod k oslavě a víme, kam zamíříme. Děkujeme GreenYacht Hotelu! Naše svatba byla dokonalá, protože byla u Vás!

AndreaK

20.09.2013, 11:08

Poděkování

Moc děkujeme Green Yacht za úžasnou pomoc při organizaci tajné svatby. Speciální poděkování patří panu Vejsadovi, panu Urešovi a slečně Strnadlové, kteří nám dokázali vytvořit nezapomenutelný den, který si všichni hosté budou zcela jistě pamatovat celý život! :-)) Byli jsme spokojeni nejen s komunikací před svatbou, ale také s průběhem celého svatebního dne od obřadu až po celodenní svatební mejdan. Ceny byly naprosto přiměřené a my jsme v závěru byli spokojeni opravdu úplně se vším - tedy s obřadem včetně překvapení, s jídlem, s obsluhou, s maximální ochotou naprosto všech, atd atd ... Svatbu na Green Yacht od A do Z můžeme všem opravdu jen a jen doporučit!!!! Andrea a Petr

kačkakukačka

23.10.2013, 15:35

Báječná svatba

Už je to rok, co jsme tady zažili nejlepší svatbu a to tu naší. Byla poměrně veliká a my jsme byli velice nároční, ale Golfyacht vše zvládnul na jedničku. Jako nevěsta jsem zde spala den před svatbou, při svatební noci i se všemi našimi hosty a dokonce jsme zde oslavili i naše roční výročí. Svatba na Golfyachtu je ničím nerušená, v okolí krásné panorama a hlavně velice ochotný a usměvavý personál. Na všech požadavcích jsme se dohodli a je tady vidět, že mají o klienty a svatebčany především velký zájem. Zůstali jsme nadále v kontaktu a chodíme na masáže a na večeře pravidelně. Díky za vše Kačka a Jirka Trojkovi

Odpovědět

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 10 příspěvků. Stránka 1 z 1.