Nacházíte se zde: Úvod > Katalog Firem > Svatby.cz koordinace a konzultace žádání o ruku

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Svatby.cz koordinace a konzultace žádání o ruku

logo
You need to upgrade your Flash Player.

Svatby.cz koordinace a konzultace žádání o ruku

Drnovská 43a
16000 Praha 6
Česká republika

Mobil: 777 SVA TBY - 777 782 829
E-mail: info@svatby.cz
Web: http://www.svatby.cz/sluzby.aspx
Osoba: Martin Dobeš

Chci vědět více/odeslat poptávku

zvětšit mapu

Průměr: 5 | hlasů: 1
Zobrazeno 5373×

Základní informace
Krátký popis Čeká Vás žádaní o ruku? Nadešel ten správný čas k požádání o ruku a vy nevíte jak na to? Nebo potřebujete poradit pár tipů na žádání o ruku, tak aby to byl pro Vaši drahou polovičku ten nejromantičtější okamžik života? Pokud chcete poradit, nebo přímo využít služby některé z našich koordinátorek pro žádání o ruku, kontaktujte nás. Již 11 let nabízíme služby v oblasti asistence při žádání o ruku, romantické pobyty apod.
Důvody proč si vybrat právě nás Tým zkušených koordinátorů.

Kreativní a originální řešení žádání o ruku přímo na míru.

Dlouholeté zkušenosti a nevyčerpatelné nápady na romantická místa, romantické restaurace, romantické služby.
Naše nabídka/služby Nabízíme hodinové konzultace formou poradenství pro žádání o ruku nebo i kompletní řešení, kdy koordinátor dohlédne na všechny služby, abyste se Vy nemusel "v tu chvíli" o nic starat a věnovat se "svému úkolu" :-)

V naší galerii můžete vidět pár záběrů z posledního žádání o ruku, u kterého asistovala naše koordinátorka Magda.

Zákazník nás požádal o pomoc při zorganizování žádání o ruku v Praze, kam se před nedávnem na rok pracovně přestěhovala jeho přítelkyně. Společně s koordinátorkou Magdou připravili scénář dle požadavků a představ mladého ženicha. Zvolena byla Letná u Hanavského pavilonu, kde pár přišel na letní procházku parkem, s nic netušící "téměř nevěstou". Magda byla na místě dřív a dohlédla na to, aby vše bylo připraveno a všichni zúčastnění byli na místě, včetně fotografa. U Hanavského pavilónu s výhledem na panoramu Prahy čekal houslista, který začal hrát, jen co se pár přiblížil. Žádání o ruku proběhlo přímo u hradeb za tónů houslisty, u stolku se sektem a květinami. Všechno bylo zaznamenáno i fotograficky, takže novomanželský pár má na tento okamžik památku i ve formě fotografií. A jak se nám svěřil ženich, fotografie si prohlížejí neustále dokola :-) Na závěr je čekala romantická večeře ve dvou ve věžičce Letenského zámečku, kde jim Magda domluvila speciální menu se speciální dekorací a samozřejmě dohlídla na to, aby vše bylo připraveno jak má.

To byl jen jeden příběh a takových máme desítky. Pokud chcete poradit před požádáním o ruku, nebo mít po ruce "strážného anděla", který dohlídne na to, aby všechno klaplo jak má, neváhejte se na nás obrátit. Ušetříme Vám spoustu času a hlavně pomůžeme Vám vymyslet originální řešení přímo na míru.
Jazykové vybavení
Anglický jazyk Ano
Další důležité informace
Kompletní svatební servis Ano
Poznámky
Poznámky Nabízíme také poradenství pro romantické předsvatební večeře, předsvatební romantické cesty a pobyty. Pokud chcete svou polovičku připravit romantické překvapení - před nebo po svatbě, kontaktujte nás!

Firemní galerie Svatby.cz - žádání o ruku [15]

Diskuse - Reference

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...