Nacházíte se zde: Úvod > Katalog Firem > DJ Tomáš Jirák - T13 Music

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

DJ Tomáš Jirák - T13 Music

logo
You need to upgrade your Flash Player.

DJ Tomáš Jirák - T13 Music


250 88 Čelákovice / Praha
Česká republika

Mobil: +420777233753
E-mail: t13@seznam.cz
Web: http://www.t13.cz
Osoba: Tomáš Jirák

Chci vědět více/odeslat poptávku

zvětšit mapu

Průměr: 1 | hlasů: 1
Zobrazeno 3330×

Základní informace
Krátký popis t13 music - to je profesionální mobilní hudební produkce - DJ párty - specializovaná na svatební oslavy (včetně možnosti zajištění hudby v průběhu svatebního obřadu)
Důvody proč si vybrat právě nás Pořádání hudebních produkcí se věnuji více než 10 let, na profesionální úrovni v rámci "t13 music" pak od roku 2008, tedy již 8. rokem - za toto období jsem odehrál přes 100 akcí, z čehož drtivá většina byly svatby a jiné soukromé oslavy.
Naše nabídka/služby Milí snoubenci, pokud sháníte reprodukovanou hudbu (DJ párty) na vaši svatební oslavu (případně na oslavu vstupu do registrovaného partnerství), tak jste na správném místě - nabízím profesionální komplexní služby (zvuk, světla, DJ) pro jakoukoliv párty či oslavu v rozsahu do cca 80-120 hostů.

Co se týká hudebních žánrů - nabízím obrovský výběr hudby všech žánrů od 60. let do současnosti. Od klasické i aktuální pop/rock scény, přes country a oldies, po veškerou aktuální českou muziku, problémem není (v případě vašeho zájmu) ani nějaká ta polka/valčík, případně něco z klasiky...

Hraji hudbu zásadně podle vašeho přání a přání vašich hostů, mám nejvyšší zájem na tom, aby vaše svatba byla přesně podle vašich představ a v žádném případě ji nebudu kazit hudbou, o kterou nemáte zájem...

Samozřejmě je možnost hrát také vámi donesené písně (USB flash disk, externí pevný disk, MP3 přehrávač, iPod/iPhone/smartphone a další). Máte také možnost sami si připravit playlist podle vašich oblíbených písní (případně stačí jen seznam kapel) a já jej připravím na vaši oslavu. Výběr písně pro váš první novomanželský tanec a pro další pevné body ve vašem programu je pak samozřejmostí...

Specializuji se také na česko-slovenské, česko-anglické a anglicko-anglické svatby, komunikace v AJ a odpovídající výběr hudby je samozřejmostí.
Speciální nabídka pro novomanžele ze Svatby.cz Snoubencům ze serveru Svatby.cz nabízím slevu 5% na všechny služby. Při objednávce stačí zmínit, že jste na mě narazili na serveru www.svatby.cz .
Oblast působnosti Všechny služby poskytuji v Praze a středních Čechách, po domluvě kdekoliv v ČR (cena se navyšuje o dopravné, v případě vzdálenosti nad 200 km i o náklady na ubytování - cca. 500-1000 Kč podle místních možností).
Provozní/Pracovní doba Hudební produkci zajišťuji ve všech dnech v týdnu, pozor - máte-li svatbu v pátek nebo v sobotu v letních měsících, tak doporučuji včasnou rezervaci!
Jazykové vybavení
Anglický jazyk Ano
Další / Poznámky k jazykové vybavenosti Budete-li mít na vaší svatbě zahraniční hosty hovořící anglicky, bez problémů je možné se s nimi domluvit na jejich hudebních přáních.
Další důležité informace
Cenové relace (od - do v Kč) 5990-0
Poznámky k cenovým relacím Ceny platné od 1.8.2015:

Základní balíček zahrnuje komplexní servis stávající se z instalace zvukové a světelné aparatury, práci DJe, využití bezdrátových mikrofonů (v případě zájmu i moderování atp.). Časový rozsah této služby je pět hodin (nebo méně) čisté hudební produkce (typicky např. od 19.00 do 24.00).

Cena základního balíčku je 5.990,- Kč

Ozvučení obřadu je za příplatek 1.990,- Kč a je možné pouze v kombinaci se základním balíčkem. Zahrnuje časný příjezd na místo obřadu (2-3 hodiny před začátkem obřadu podle náročnosti místních podmínek), instalaci hudební aparatury a zvukovou zkoušku tak, aby bylo vše připraveno před příjezdem prvních hostů a společnost nebyla rušena. V případě, že máte zájem pouze o ozvučení obřadu, tak vám připravím na vyžádání samostatnou kalkulaci.

Proudloužení hudební produkce je samozřejmě možné na více než 5 hodin - v takovém případě je každá další hodina navíc zpoplatněna částkou 590,- Kč.

Dopravné pro Prahu a okolí (Praha-východ, Praha-západ) je bez dalšího poplatku, jinak za 4 Kč/km (počítáno z Prahy Černého Mostu tam i zpět)

Rezervační záloha - ve výši 1.990,- Kč splatná do 10ti dnů od rezervace. Záloha je 100% vratná při stornu objednávky do 90 dní před objednaným termínem, při pozdějším stornu záloha propadá. Děkuji za pochopení. (Doplatek je pak v hotovosti po skončení akce.)
Zázemí pro děti
Děti vítány Ano
Atrakce pro děti Dětská diskotéka - rád zabavím vaše dětské hosty, na začátku hudební produkce připravím dětskou diskotéku s písničkami pro děti od 3 do 10ti let (v případě zájmu i s různými soutěžemi). Tato služba je bez dalšího poplatku.
Poznámky
Poznámky Máte-li specifické požadavky, neváhejte se na mě obrátit - pokusím se vám maximálně vyjít vstříc. Rád se s vámi osobně setkám a domluvím veškeré detaily pro vaši svatební párty - s přípravou svatby je starostí více než dost a rád z vás sejmu veškerou starost o zajištění hudby na vaší svatbě.
Hudba na svatbu
DJ Ano
Jsme ideální jako
Hudba na svatební obřad Ano
Hudba na uvítací koktejl po obřadu Ano
Hudba na svatební hostinu Ano
Náš styl
Klasická hudba Ano
Česká hudba Ano
Zahraniční hudba Ano
Evergreeny Ano
Rock Ano
Blues Ano
Dechová hudba Ano
Instrumentální skladby Ano
60. léta Ano
70. léta Ano
80. léta Ano
90. léta Ano
Soudobá populární hudba Ano

Ostatní provozovny této firmy : Markéta Jiráková

t13 music [3]

Diskuse - Reference

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...