Nacházíte se zde: Úvod > Katalog Firem > ANDĚLÍN - hlídání dětí

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

ANDĚLÍN - hlídání dětí

logo
You need to upgrade your Flash Player.

ANDĚLÍN - hlídání dětí

Musílkova 167/13
150 00 Praha 5
Česká republika

Mobil: +420603330598
E-mail: katka@andelin.eu
Web: http://www.andelin.eu
Osoba: Kateřina Říhová

Chci vědět více/odeslat poptávku

zvětšit mapu

Průměr: 5 | hlasů: 1
Zobrazeno 3847×

Základní informace
Krátký popis ANDĚLÍN nabízí individuální i skupinovou péči o děti v Praze.

V místě svatební oslavy otevřeme plnohodnotný a bezpečný dětský koutek, kde dětem vytvoříme zábavné a podnětné prostředí pro jejich aktivity, tvoření i odpočinek v průběhu svatebních oslav, nebo zajistíme individuální hlídání dětí snoubenců či svatebních hostů.
Důvody proč si vybrat právě nás Pomůžeme zabavit potomky Vašich svatebních hostů tak, abyste si Vy i jejich rodiče mohli nerušeně užít svatebního veselí.
Naše nabídka/služby Individuální hlídání dětí můžeme nabídnout Vám či Vašim hostům přímo v místě jejich bydliště, případně v hotelu, kde se svatba koná. Svěřenému dítěti poskytneme maximální péči, pohodlí a zábavu.

Péči o děti v dětském koutku můžeme na svatebních oslavách zajistit komplexně (přivezeme mobilní dětský koutek na místo předem určené), nebo pouze personálně (zajistíme pečovatele, kteří budou děti bavit v již existujícím a zařízeném koutku).

Dětem se věnujeme podle jejich potřeby. Někdy si dítě potřebuje hrát samo, respektujeme tedy jeho náladu či založení. Vybavení našeho koutku přináší dostatek prostoru pro individuální hru stejně jako pro činnost skupinovou.

Je pro nás důležité, aby si dítě čas, po který s ním nejsou jeho rodiče, užilo co nejpříjemněji a získalo nové podněty a zážitky, o kterých bude svým rodičům vyprávět.
Oblast působnosti celá Česká republika
Jazykové vybavení
Anglický jazyk Ano
Německý jazyk Ano
Francouzský jazyk Ano
Ruský jazyk Ano
Italský jazyk Ano
Španělský jazyk Ano
Další / Poznámky k jazykové vybavenosti Na vyžádání rádi zpracujeme individuální nabídku na zajištění hlídání dětí v cizím jazyce, v jazykových kombinacích, u majoritních i minoritních jazyků.
Další důležité informace
Poznámky k cenovým relacím Víme, že každá svatba je originální stejně, jako požadavky či představy každého našeho potenciálního klienta. Vždy rádi zpracujeme nezávaznou kalkulaci poskytovaných služeb tak, aby byly pro našeho klienta dobře dostupné a přitom jsme měli dostatek finančního prostoru pro zajištění prvotřídních služeb.
Parkování, doprava
Jak se k nám dostanete? rádi přijedeme za Vámi :)
Zázemí pro děti
Děti vítány Ano
Dětský koutek Ano
Atrakce pro děti můžeme fakultativně zajistit dle dohody s klientem.
Poznámky
Poznámky Ke svěřeným dětem přistupujeme tak, jak by se líbilo nám, kdybychom byli na jejich místě... věříme tedy, že se jim s námi bude líbit!

Pro více informací, prosím, navštivte naše internetové stránky www.andelin.eu .

ANDĚLÍN - hlídání dětí [4]

Diskuse - Reference

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...