Nacházíte se zde: Úvod > Katalog Firem > Active wellness hotel U zlaté rybky

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Active wellness hotel U zlaté rybky

logo
You need to upgrade your Flash Player.

Active wellness hotel U zlaté rybky

Tučapy 102
683 01 okres Vyškov
Česká republika

Telefon: +420517332047
Mobil: +420739610847
E-mail: hotel@uzlaterybky.cz
Web: http://www.uzlaterybky.cz/

Chci vědět více/odeslat poptávku

zvětšit mapu

Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 2262×

Základní informace
Krátký popis Hotel se stylovou restaurací, vinárnou a krásnou terasou ideální pro pořádáni svateb ve všech ročních obdobích dobrá dostupnost z Brna, Slavkova a Vyškova.
Důvody proč si vybrat právě nás Zařídíme svatbu přesně na míru Vašim představám a to za ceny lepší než u naší konkurence.
Speciální nabídka pro novomanžele ze Svatby.cz Pro novomanžele pokoj na svatební noc zdarma!!!!!!
Pobočky Active wellness hotel U zlaté rybky
Oblast působnosti Jihomoravský kraj
Provozní/Pracovní doba po-čt 7.00 - 22.00
pá - so 7.00- 24.00
ne 7.00 - 21.00
Pro svatby do bílého rána :-)
Jazykové vybavení
Anglický jazyk Ano
Německý jazyk Ano
Další důležité informace
Poznámky k cenovým relacím Ceny jsou smluvní a na míru každému požadavku
Akceptované platební karty
Visa Ano
EuroCard MasterCard Ano
Parkování, doprava
Parkování přímo u objektu Ano
Parkování otevřené zdarma Ano
Maximální počet míst pro parkování 60
Jak se k nám dostanete? Obec Tučapy leží na trase mezi Vyškovem a Rousínovem.
Zázemí pro děti
Děti vítány Ano
Atrakce pro děti Dětské hřiště, trampolína, houpačky, skluzavky a domácí zvířátka
Poznámky
Poznámky Co nabízíme

Hotel s výbornou nekuřáckou restaurací a vinárnou je po kompletní rekonstrukci, která byla dokončena v září 2009. Nabízí mimořádné ubytování ve 14 jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, včetně jednoho bezbariérového. Ve třílůžkových pokojích možnost přistýlky. Restaurace má kapacitu až 80 míst, vinárna 50 míst. V létě je ve dvorním traktu otevřena k posezení terasa s grilem.

Ke službám pro hosty patří parkování osobních vozidel zdarma na vlastním uzavřeném parkovišti s kapacitou 55 míst. Nabízíme možnost úhrady platebními kartami VISA, VISA Electron, V Pay, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Diners Club a JCB. V celém hotelu je zdarma připojení na Internet přes WiFi.

Ikony a loga služeb: parkoviště, WiFi, VISA, VISA Electron, V Pay, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Diners Club a JCB

Hotel nabízí široké možnosti sportovního vyžití. Přímo v areálu hotelu jsou tenisové kurty (v zimě kryté), paintballové hřiště, hřiště na plážový volejbal, posilovna/fitness a petanqueové hřiště a pokerový stůl. Dále půjčujeme čtyřkolky. V okolí je několik možností koupání a řada turisticky zajimavých míst.

Součástí hotelového areálu je wellness. Zde vám nabízíme masáže a tělové přístroje, kosmetické služby, saunu, Kneippův chodník a relaxaci (včetně vířivky a bazénu).

Hotel je skvělou příležitostí pro dovolenou i pro firemní akce, kdy máte k dispozici spousty časové náplně a zábavy přímo v areálu wellness, hotelu a jeho sportovišť. I když se budete nacházet v hotelu v blízkosti Brna a Vyškova, budete mít okolo sebe klid venkova a přírodu Drahanské vrchoviny.
Pověst o zlaté rybce

Raritou a zajímavostí našeho hotelu je pověst o ZLATÉ RYBCE. Ta žila a dle místních starousedlíků snad i žije ve staré studni, která je umístěna uvnitř hotelu u recepce. Tato studna má úctyhodné rozměry – průměr je 1,73 m, hloubka 15 m a výška vodního sloupce je 6 m – a stáří, které se odhaduje až na 250 let. V dávných dobách, kdy zde byla jenom studna a kolem ní nestálo žádné stavení, studna zachraňovala životy mnoha poutníků, kteří zmírali žízní. A ZLATÁ RYBKA, která jako dobrá víla v této studni přežívá, nejenže do syta každého zásobila vodou, ale splnila každému zuboženému poutníku jedno přání. Proto každý náš hotelový host si může směle na rybku sáhnout a přát si svoje tajné přáníčko, které se mu jistě do roka a do dne splní.

Active wellness hotel U zlaté rybky [11]

Diskuse - Reference

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...